Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays,
+48 503 932 241,
rezerwacja@projectholidays.pl

Kefalonia po naszemu z plażowaniem na Myrtos

WYCIECZKA NA KEFALONIĘ JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO. BEZ POŚPIECHU, BEZ KOLEJEK, Z PLAŻOWANIEM NA SŁYNNEJ MYRTOS.

W PROGRAMIE

– Plaża Myrtos z góry,
– Plażowanie na Myrtos
– Obiad w tawernie z widokiem na Itakę,
– Jeziorko Melissani,
– Jaskinia Drogarati,
– Spacer po stolicy – Argostoli

BILETY WSTĘPU

Jaskinia Drogarati i Jeziorko Melissani to atrakcje państwowe,
dlatego bilet wstepu jest dodatkowo płatny.
Wstęp jest dla chętnych. Opłata pobierana jest podczas wycieczki.

JASKINIA DROGARATI
Dorosły 4 €, Dziecko 2-12 lat 3 €, Dziecko 0-2 za darmo
JEZIORKO MELISSANI
Dorosły 6 €, Dziecko 2-12 lat 4 €, Dziecko 0-2 za darmo

REZERWUJ WCZEŚNIEJ, ZWIEDZAJ WIĘCEJ I PŁAĆ MNIEJ!

Wycieczka odbywa się w środę. Rezerwując wcześniej zapewniasz sobie miejsce i nie musisz się martwić o formalności na urlopie. Robisz rezerwację, wpłacasz zaliczkę, a resztę dopłacasz w dniu wycieczki. To takie proste. Rezerwując więcej niż jedną wycieczkę dostajesz rabat 5 euro na każdą osobę.

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Widok na Myrtos

Po opuszczeniu promu ruszymy wprost do pierwszej atrakcji. Kojarząca się z nazwą piwa Mythos plaża jest pieknie położona i trudnodostępna. Zanim zjedziemy na plażowania będziemy podziwiać ją z góry i robić zdjęcia o wielkim efekcie wow ! Szykujcie się na grad lajków!!

Plażowanie na Myrtos

Zabieramy Was na plażowanie do raju. Myrtos mieści się pomiędzy dwoma wysokimi górami i ma aż 1200 m długości. Koniecznie zabierzcie ze sobą nakrycie głowy lub parasol bo słońce praży niesamowicie.
Ważna informacja: W miesiącach lipiec i sierpień zjazd na plażę może być utrudniony ze względu na wysokie natężenie ruchu turystycznego i ograniczoną pojemność parkingu.

Jeziorko Melissani

Wyobraźcie sobie jezioro o krystalicznie czystej wodzie, po którym cicho pływają gondole. Już brzmi bajecznie, a do tego wszystkiego jezioro znajduje się pod ziemią! Światło wpada otworem w sklepieniu i sprawia, że bardziej magicznego miejsca na próżno szukać.

Agia Efimia z widokiem na Itakę

Wszyscy wiedzą, że istanieje, ale nie wszyscy wiedzą, że jest tak blisko ! Szukał jej sam Odyseusz przez 10 lat, więc nie ma się co dziwić. Słynna Itaka to wyspa leżąca tuż obok Kefalonii, więc koniecznie zatrzymamy się, żeby ją zobaczyć.

Obiad w greckiej tawernie

Kefalonia słynie z wyśmienitej kuchni, a Kefalończycy z przesiadywania przy stole godzinami. Nic dziwnego jeśli do pysznych owoców morza, z których słynie wyspa popija się zimne ouzo ;P Potem tylko sjesta i człowiek teleportuje się do raju…

Jaskinia Drogarati

Swój urok zawdzięcza stalaktytom, stalagmitom i stalagnatom, które wypełniają jej wnętrze. Warto odwiedzić jeśli nie byliście jeszcze nigdy w jaskini.

Argostoli (stolica wyspy)

Wizyta w stolicy Kefalonii na mały shopping jest zawsze w cenie ! Magnes na lodówkę przyda się do kolekcji. Można przespacerować się portem, zjeść pyszne lody albo kupić kawę na zimno (słynne freddo capuccino), a oprócz tego zrobić zdjęcie z napisem I <3 Kefalonia.

Sprawdź jeszcze naszą wycieczkę na Kefalonię autokarem z dzieckiem poniżej 12 lat za darmo!


GALERIA ZDJĘĆ

ODWIEDŹ NAS NA
SOCIAL MEDIA

WAŻNE ! Przez rezerwacją zapoznaj się z regulaminem i przeczytaj nasz bank informacji.


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK I KANALE YOU TUBE