Biuro Stacjonarne: Laganas, 29-100 Zakynthos, Grecja
+48 503 932 241
rezerwacja@projectholidays.pl

Kefalonia po naszemu z plażowaniem na Myrtos

WYCIECZKA NA KEFALONIĘ JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO. BEZ POŚPIECHU, BEZ KOLEJEK, GODZINA PLAŻOWANIA NA MYRTOS.

W PROGRAMIE

– Plaża Myrtos z góry,
– Plażowanie na Myrtos – pełna godzina,
– Obiad w tawernie z widokiem na Itakę,
– Jeziorko Melissani,
– Jaskinia Drogarati,
– Latarnia Zakochanych – tylko u nas! ,
– Spacer po stolicy – Argostoli

BILETY WSTĘPU

Jaskinia Drogarati i Jeziorko Melissani to atrakcje państwowe,
dlatego bilet wstepu jest dodatkowo płatny.
Wstęp jest dla chętnych. Opłata pobierana jest podczas wycieczki.

JASKINIA DROGARATI
Dorosły 4 €, Dziecko 2-12 lat 3 €, Dziecko 0-2 za darmo
JEZIORKO MELISSANI
Dorosły 6 €, Dziecko 2-12 lat 4 €, Dziecko 0-2 za darmo

REZERWUJ WCZEŚNIEJ, ZWIEDZAJ WIĘCEJ I PŁAĆ MNIEJ!

Wycieczka odbywa się w środę. Rezerwując wcześniej zapewniasz sobie miejsce i nie musisz się martwić o formalności na urlopie. Robisz rezerwację, wpłacasz zaliczkę, a resztę dopłacasz w dniu wycieczki. To takie proste. Rezerwując więcej niż jedną wycieczkę dostajesz rabat 5 euro na każdą osobę.

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Widok na Myrtos

Po opuszczeniu promu ruszymy wprost do pierwszej atrakcji. Kojarząca się z nazwą piwa Mythos plaża jest pieknie położona i trudnodostępna. Zanim zjedziemy na plażowania będziemy podziwiać ją z góry i robić zdjęcia o wielkim efekcie wow ! Szykujcie się na grad lajków!!

Plażowanie na Myrtos

Odkąd cyklon w 2020 roku zniszczył drogę jest ona przejezdna tylko dla samochodów i minibusów. Dlatego od tamtego momentu można zjechać na plażę tylko małym busem. Wykorzystamy tą szansę, żeby zabrać Was na plażowanie do raju. Koniecznie zabierzcie ze sobą nakrycie głowy lub parasol bo słońce praży niesamowicie !

Jeziorko Melissani

Wyobraźcie sobie jezioro o krystalicznie czystej wodzie, po którym cicho pływają gondole. Już brzmi bajecznie, a do tego wszystkiego jezioro znajduje się pod ziemią! Światło wpada otworem w sklepieniu i sprawia, że bardziej magicznego miejsca na próżno szukać.

Agia Efimia z widokiem na Itakę

Wszyscy wiedzą, że istanieje, ale nie wszyscy wiedzą, że jest tak blisko ! Szukał jej sam Odyseusz przez 10 lat, więc nie ma się co dziwić. Słynna Itaka to wyspa leżąca tuż obok Kefalonii, więc koniecznie zatrzymamy się, żeby ją zobaczyć.

Obiad w greckiej tawernie

Kefalonia słynie z wyśmienitej kuchni, a Kefalończycy z przesiadywania przy stole godzinami. Nic dziwnego jeśli do pysznych owoców morza, z których słynie wyspa popija się zimne ouzo ;P Potem tylko sjesta i człowiek teleportuje się do raju…

Jaskinia Drogarati

Swój urok zawdzięcza stalaktytom, stalagmitom i stalagnatom, które wypełniają jej wnętrze. Warto odwiedzić jeśli nie byliście jeszcze nigdy w jaskini.

Latarnia Zakochanych

Owiana legendą o wielkiej miłości dumnie wieńczy mały półwysep. Podobno kto zasiądzie na ławeczce obok latarni będzie szczęśliwie zakochany do końca życia <3 To miejsce warte sfotografowania bo opórcz plaży Myrtos i Jeziorka Melissani to jedna z bardziej rozpoznawalnych wizytówek Kefalonii.

Argostoli (stolica wyspy)

Wizyta w stolicy Kefalonii na mały shopping jest zawsze w cenie ! Magnes na lodówkę przyda się do kolekcji. Można przespacerować się portem, zjeść pyszne lody albo kupić kawę na zimno (słynne freddo capuccino), a oprócz tego zrobić zdjęcie z napisem I <3 Kefalonia.

Sprawdź jeszcze naszą wycieczkę na Kefalonię autokarem z dzieckiem poniżej 12 lat za darmo!


GALERIA ZDJĘĆ

ODWIEDŹ NAS NA
SOCIAL MEDIA

WAŻNE ! Przez rezerwacją zapoznaj się z regulaminem i przeczytaj nasz bank informacji.


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK I KANALE YOU TUBE