Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
+48 503 932 241
rezerwacja@projectholidays.pl

Kefalonia po naszemu z plażowaniem na Myrtos

WYCIECZKA NA KEFALONIĘ JAKIEJ JESZCZE NIE BYŁO. BEZ POŚPIECHU, BEZ KOLEJEK, Z PLAŻOWANIEM NA SŁYNNEJ MYRTOS.

W PROGRAMIE

– Plaża Myrtos z góry,
– Plażowanie na Myrtos
– Obiad w tawernie z widokiem na Itakę,
– Jeziorko Melissani,
– Jaskinia Drogarati,
– Spacer po stolicy – Argostoli

DODATKOWO PŁATNE WEJŚCIA

JASKINIA DROGARATI
Dorosły 4 €, Dziecko 2-12 lat 3 €, Dziecko 0-2 za darmo
JEZIORKO MELISSANI
Dorosły 6 €, Dziecko 2-12 lat 4 €, Dziecko 0-2 za darmo

REZERWUJ WCZEŚNIEJ, ZWIEDZAJ WIĘCEJ I PŁAĆ MNIEJ!

Wycieczka odbywa się w środę. Rezerwuj wcześniej i nie martw się o miejsce. Wystarczy zaliczka, resztę dopłacisz na wycieczce. Dobierz jeszcze jedną wycieczkę, a dostaniesz rabat 5 euro na obie wycieczki na każdą osobę !

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Widok na Myrtos

Po opuszczeniu promu ruszymy wprost do pierwszej atrakcji. Kojarząca się z nazwą piwa Mythos plaża jest pieknie położona i trudnodostępna. Zanim zjedziemy na plażowania będziemy podziwiać ją z góry i robić zdjęcia o wielkim efekcie wow ! Szykujcie się na grad lajków!!

Plażowanie na Myrtos

Zabieramy Was na plażowanie do raju. Myrtos mieści się pomiędzy dwoma wysokimi górami i ma aż 1200 m długości. Koniecznie zabierzcie ze sobą nakrycie głowy lub parasol bo słońce praży niesamowicie.
Ważna informacja: W miesiącach lipiec i sierpień zjazd na plażę może być utrudniony ze względu na wysokie natężenie ruchu turystycznego i ograniczoną pojemność parkingu.

Jeziorko Melissani

Wyobraźcie sobie jezioro o krystalicznie czystej wodzie, po którym cicho pływają gondole. Już brzmi bajecznie, a do tego wszystkiego jezioro znajduje się pod ziemią! Światło wpada otworem w sklepieniu i sprawia, że bardziej magicznego miejsca na próżno szukać.

Rybacka wioska z widokiem na Itakę

Wszyscy wiedzą, że istanieje, ale nie wszyscy wiedzą, że jest tak blisko ! Szukał jej sam Odyseusz przez 10 lat, więc nie ma się co dziwić. Słynna Itaka to wyspa leżąca tuż obok Kefalonii, więc koniecznie zatrzymamy się, żeby ją zobaczyć. Najładniejszy widok rozciąga się z Agia Efimia. Dodatkowo w wiosce podziwiać można rybackie kurty i kolorowe domy.

Obiad w greckiej tawernie

Kefalonia słynie z wyśmienitej kuchni, a Kefalończycy z przesiadywania przy stole godzinami. Nic dziwnego jeśli do pysznych owoców morza, z których słynie wyspa popija się zimne ouzo ;P Potem tylko sjesta i człowiek teleportuje się do raju…

Jaskinia Drogarati

Swój urok zawdzięcza stalaktytom, stalagmitom i stalagnatom, które wypełniają jej wnętrze. Warto odwiedzić jeśli nie byliście jeszcze nigdy w jaskini.

Argostoli (stolica wyspy)

Wizyta w stolicy Kefalonii na mały shopping jest zawsze w cenie ! Magnes na lodówkę przyda się do kolekcji. Można przespacerować się portem, zjeść pyszne lody Kayak albo kupić kawę na zimno (słynne freddo capuccino), a oprócz tego zrobić zdjęcie z napisem I <3 Kefalonia.


GALERIA ZDJĘĆ