Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Kefalonia po Naszemu z Myrtos©

NIE ZWIEDZISZ TYCH MIEJSC ZOSTAJĄC NA ZAKYNTHOS. WYCIECZKA KEFALONIA PO NASZEMU NA SĄSIEDNIĄ KEFALONIĘ TO PODRÓŻ OBOWIĄZKOWA. POKAŻEMY CI JĄ BEZ POŚPIECHU, KONIECZNIE ZJEŻDŻAJĄC NA SŁYNNĄ PLAŻĘ MYRTOS.


PROGRAM

Orientacyjny czas trwania 8:00-20:00

1. Wypływamy z Portu Agios Nikolaos do kefalońskiej Pesady.
2. W odwrotnej kolejności niż inni udajemy się najpierw na plażowanie na prawie pustej plaży Myrtos.
3. Zanim jednak zjedziemy na plażę zatrzymamy się na zdjęcia z punktu widokowego.
4. Po plażowaniu jedziemy na obiad do kolorowej, rybackiej wioski, z której widać sąsiednią Itakę. To typowa tawerna ze świeżymi owocami morza! (obiad nie jest w cenie)
5. Odwiedzamy Jeziorko Melissani poza godzinami szczytu.
6. Schodzimy do Jaskini Drogarati podzwiać stalaktyty.
7. Wizyta w stolicy jest obowiązkowa, tym bardziej że stoi tam pocztówkowy napis I❤️Kefalonia. Zrobimy sobie przy nim zdjęcie i sfotografujemy też piękne wybrzeże przechadzając się pod palmami. Po dniu pełnym wrażeń i z aparatem pełnym zdjęć wrócimy na Zakynthos.


TERMIN

CODZIENNIE OPRÓCZ NIEDZIELI

W CENIE

POLSKI PRZEWODNIK
TRANSPORT
BILETY NA PROM

Obiad i zakup pamiątek jest dobrowolny i płatny we własnym zakresie.

EXTRA PŁATNE

JASKINIA DROGARATI

JEZIORKO MELISSANI

Bilet Combo do obu atrakcji:
Dorosły 13€, Dziecko 2-12 lat 8€, Dziecko 0-2 lata za darmo

Do ceny liczy się wiek ukończony w dniu wycieczki. Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

REZERWUJĄC W PAKIECIE PŁACISZ MNIEJ!

Możesz jechać na tą wycieczkę w gronie samych osób dorosłych. Sprawdź !


SZCZEGÓŁY PROGRAMU©

Widok na Myrtos

Po opuszczeniu promu ruszymy wprost do pierwszej atrakcji. Kojarząca się z nazwą piwa Mythos plaża jest pieknie położona i trudnodostępna. Zanim zjedziemy na plażowania będziemy podziwiać ją z góry i robić zdjęcia o wielkim efekcie wow ! Szykujcie się na grad lajków!!

Plażowanie na Myrtos

Zabieramy Was na plażowanie do raju. Myrtos mieści się pomiędzy dwoma wysokimi górami i ma aż 1200 m długości. Koniecznie zabierzcie ze sobą nakrycie głowy lub parasol, bo słońce praży niesamowicie.

Jeziorko Melissani

Wyobraźcie sobie jezioro o krystalicznie czystej wodzie, po którym cicho pływają gondole. Już brzmi bajecznie, a do tego wszystkiego jezioro znajduje się pod ziemią! Światło wpada otworem w sklepieniu i sprawia, że bardziej magicznego miejsca na próżno szukać.

Rybacka wioska z widokiem na Itakę

Wszyscy wiedzą, że istnieje, ale nie wszyscy wiedzą, że jest tak blisko ! Szukał jej sam Odyseusz przez 10 lat, więc nie ma się co dziwić. Słynna Itaka to wyspa leżąca tuż obok Kefalonii. Najładniejszy widok rozciąga się z wioski Agia Efimia. Dodatkowo w wiosce podziwiać można żaglowce i kolorowe domy.

Obiad w tawernie z owocami morza

Mieszkańcy Kefalonii to urodzeni marynarze i rybacy. To dlatego możemy zjeść tutaj świeże ryby i owoce morza. Do rozkoszowania się jedzeniem potrzeba czasu i atmosfery. Dlatego zamówienie zbierze od Was kelner, a nie przewodnik w busie i będziecie mieć przynajmniej godzinę na rozsmakowanie się w miejscowej kuchni.

Jaskinia Drogarati

Swój urok zawdzięcza stalaktytom, stalagmitom i stalagnatom, które wypełniają jej wnętrze. Warto odwiedzić jeśli nie byliście jeszcze nigdy w jaskini.

Argostoli (stolica wyspy)

Wizyta w stolicy jest obowiązkowa, tym bardziej że stoi tam pocztówkowy napis I❤️Kefalonia. Zrobimy sobie przy nim zdjęcie i sfotografujemy też piękne wybrzeże przechadzając się pod palmami.

Po dniu pełnym wrażeń i z aparatem pełnym zdjęć wrócimy na Zakynthos.

REZERWUJĄC W PAKIECIE PŁACISZ MNIEJ!

Nie jesteśmy pośrednikiem, jesteśmy bezpośrednim organizatorem i autorem naszych wycieczek.
Programy wycieczek Wszystko w 1 dzień© (dawniej Wrak i Żółwie w 1 dzień©), Wszystko w 1 dzień 15+© (dawniej Wrak i Żółwie w 1 dzień 15+©), Północ Południe z Zatoką Wraku©, Żółwie z Banana Beach© oraz Kefalonia Po Naszemu z Myrtos© i Kefalonia po Naszemu 15+© są ściśle chronione prawem autorskim.

JEŻELI ZNAJDZIESZ GDZIEŚ INDZIEJ TAKI SAM PROGRAM WYCIECZKI OZNACZA, ŻE JEST TO PLAGIAT.

Zgłoś nam to wysyłając screen na messenger lub info@projectholidays.pl