Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Krótka Wycieczka Wrak, Groty i Xigia©

ZATOKA WRAKU, BŁĘKITNE GROTY MAŁYMI ŁÓDKAMI I SIARKOWA PLAŻA XIGIA W JEDNEJ WYCIECZCE! TO NASZA PROPOZYCJA DLA RODZIN Z MALUTKIMI DZIEĆMI I WSZYSTKICH KTÓRZY NIE LUBIĄ DŁUGO ZWIEDZAĆ.


PROGRAM

Orientacyjny czas trwania 8:00-13:30

1. Jedziemy do portu Skinari, gdzie zanim rozpocznie się rejs robimy zdjęcia przy biało – niebieskim wiatraczku.
2. Wsiadamy na kameralny, statek i płyniemy na Zatokę Wraku najkrótszą drogą, dzięki czemu docieramy do niej w jedyne 15 minut.
3. Przesiadamy się na mniejszą łodź i płyniemy na Błękitne Groty. Dzięki małej łodzi wpływamy do środka grot. Zatrzymujemy się również na kąpiel z okazją do snorkowania. Spędzamy na łodzi około 35 minut.
4. Kontynuujemy zwiedzanie jadąc minibusem na siarkową plażę Xigia, gdzie korzystamy ze zdrowotnych kapieli siarkowych.
5. Pełni wrażeń i z aparatem pełnym zdjęć wracamy do hotelu wprost na obiad.

TERMIN

PONIEDZIAŁEK
ŚRODA
SOBOTA

W CENIE

POLSKI PRZEWODNIK
TRANSPORT
BILET NA REJS

Zakup przekąsek jest dobrowolny i płatny we własnym zakresie.

WARTO WIEDZIEĆ

Ta wycieczka idealnie komponuje się z Żółwie z Banana Beach.
Wycieczka zawiera przystanki na kąpiel – przygotuj sprzęt i strój.
W barach i sklepach możesz płacić kartą oraz gotówką.
Toalety są bezpłatne.

Do ceny liczy się wiek ukończony w dniu wycieczki. Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

REZERWUJĄC W PAKIECIE PŁACISZ MNIEJ!

Sprawdź jeszcze inną wycieczkę na Zatokę Wraku !


SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Plaża siarkowa Xigia

Naturalne źródła zawierają nie tylko siarkę, ale również kolagen, dzięki czemu działają odmładzająco. Mają też dobroczynny wpływ na zdrowie i leczą choroby skóry oraz reumatyzm. Grzechem byłoby nie skorzystać z takich dobrodziejstw natury, dlatego zatrzymujemy się na plaży Xigia na półgodzinne plażowanie.

Wiatraczek na Skinari

Po zdrowotnej kąpieli jedziemy do portu Skinari. To jedyne na wyspie miejsce z tak typowym dla Grecji biało – niebieskim budynkiem. Jeśli chcecie przywieźć z wakacji zdjęcie, które wygląda jak pocztówka musicie koniecznie zrobić je pod tym wiatraczkiem !

Zatoka Wraku

Tylko z nami popłyniesz najkrótszą drogą z półwyspu Skinari! Dzięki super szybkiej łodzi docieramy na Wrak w jedyne 15 min! Łódź mieści 60 osób więc większość lub całość wypełnia nasza, polska grupa. Na łodzi znajduje się toaleta i dwa pokłady: zacieniony oraz otwarty.

Błękitne Groty

Wsiadamy na małą, płaską łódkę. Robimy to specjalnie, żeby wpłynąć do Grot do środka! Duże łodzie tylko przepływają obok i nie mają szans podziwiać elektryzującego błękitu, który widać tylko wewnątrz. Zatrzymujemy się również na kąpiel, bo woda w tym miejscu jest super przejrzysta.

REZERWUJĄC W PAKIECIE PŁACISZ MNIEJ!


Nie jesteśmy pośrednikiem, jesteśmy bezpośrednim organizatorem i autorem naszych wycieczek.
Programy wycieczek Wszystko w 1 dzień© (dawniej Wrak i Żółwie w 1 dzień©), Wszystko w 1 dzień 15+© (dawniej Wrak i Żółwie w 1 dzień 15+©), Północ Południe z Zatoką Wraku©, Żółwie z Banana Beach© oraz Kefalonia Po Naszemu z Myrtos© i Kefalonia po Naszemu 15+© są ściśle chronione prawem autorskim.

JEŻELI ZNAJDZIESZ GDZIEŚ INDZIEJ TAKI SAM PROGRAM WYCIECZKI OZNACZA, ŻE JEST TO PLAGIAT.

Zgłoś nam to wysyłając screen na messenger lub info@projectholidays.pl