Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Krótka Wycieczka Wrak, Groty i Xigia©

ZATOKA WRAKU, BŁĘKITNE GROTY MAŁYMI ŁÓDKAMI I SIARKOWA PLAŻA XIGIA W JEDNEJ WYCIECZCE! TO NASZA PROPOZYCJA DLA RODZIN Z MALUTKIMI DZIEĆMI I WSZYSTKICH KTÓRZY NIE LUBIĄ DŁUGO ZWIEDZAĆ.

PROGRAM

1. Po zbiórce jedziemy busem do plaży siarkowej Xigia na zdrowotną kąpiel.
2. Po plażowaniu jedziemy na zdjęcia przy biało – niebieskim wiatraczku Skinari.
3. Wsiadamy na kameralny, 45-osobowy statek i płyniemy na Zatokę Wraku zrobić jej zdjęcia.
4. Zatrzymujemy się w Porto Kyano – najbardziej niebieskiej zatoce na całej wyspie.
5. Wracamy do portu i przesiadamy się na małą, 25-osobową łodź i wpływamy do środka Błękitnych Grot oraz zatrzymujemy się na kąpiel.
6. Pełni wrażeń i z aparatem pełnym zdjęć wracamy do hotelu na obiad.
Orientacyjny czas trwania 8:00-13:30

TERMIN

ŚRODA
SOBOTA

W CENIE

POLSKI PRZEWODNIK
TRANSPORT
BILET NA REJS

Zakup przekąsek jest dobrowolny i płatny we własnym zakresie.

WARTO WIEDZIEĆ

Ta wycieczka idealnie komponuje się z Żółwie z Banana Beach.
Wycieczka zawiera przystanki na kąpiel – przygotuj sprzęt i strój.
W barach i sklepach możesz płacić kartą oraz gotówką.
Toalety są bezpłatne.

Do ceny liczy się wiek ukończony w dniu wycieczki. Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

REZERWUJĄC W PAKIECIE PŁACISZ MNIEJ!

Sprawdź jeszcze inną wycieczkę na Zatokę Wraku !


SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Plaża siarkowa Xigia

Naturalne źródła zawierają nie tylko siarkę, ale również kolagen, dzięki czemu działają odmładzająco. Mają też dobroczynny wpływ na zdrowie i leczą choroby skóry oraz reumatyzm. Grzechem byłoby nie skorzystać z takich dobrodziejstw natury, dlatego zatrzymujemy się na plaży Xigia na półgodzinne plażowanie.

Wiatraczek na Skinari

Po zdrowotnej kąpieli jedziemy do portu Skinari. To jedyne na wyspie miejsce z tak typowym dla Grecji biało – niebieskim budynkiem. Jeśli chcecie przywieźć z wakacji zdjęcie, które wygląda jak pocztówka musicie koniecznie zrobić je pod tym wiatraczkiem !

Zatoka Wraku

Szybka motorówka zabiera nas na rejs na Zatokę Wraku i Błękitne Groty. Dzięki szybkiej łodzi oraz najkrótszej trasie z możliwych będziecie na Zatoce Wraku już w 15 min! Jeśli wysiadanie będzie możliwe zostaniecie na plaży pełną godzinę. Jeśli nie łódź zbliży się do plaży na zdjęcia, dokładnie takie jak to obok.

Porto Kyano

To najbardziej niebeska zatoka na całej wyspie! Kolor wody jest tak niezwykły, że wydaje się nieprawdziwy. Cyjanowa barwa sprawia, że kąpiecie się w istnym raju, a zdjęcia nadają się prosto na instagram, bez filtra!

Błękitne Groty

Po Zatoce Wraku wrócimy do portu i przesiądziemy się na małą łódkę. Dzięki niej wpłyniemy do grot do środka. Tylko takie zwiedzanie ma sens, bo z zewnątrz ogląda się tylko dziury w skałach, a w środku grot zobaczymy niesamowity efekt świecącej na niebiesko wody. Kąpiel w wielkim błękicie? Obowiązkowo! Maska z rurką na pewno się przyda, by podziwiać podwodny świat.