Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Kefalonia po Naszemu z Myrtos 15+©

TO NAJWIĘKSZA WYSPA JOŃSKA, KTÓRĄ TRZEBA ODWIEDZIĆ BĘDĄC NA ZAKYNTHOS. JEDŹ Z NAMI MINIBUSEM, W GRONIE SAMYCH DOROSŁYCH I ZJEDŹ NA MYRTOS AŻ NA 1,5 GODZINY PLAŻOWANIA!


PROGRAM

Orientacyjny czas trwania 8:00-20:00

1. Wypływamy z Portu Agios Nikolaos do kefalońskiej Pesady.
2. Jako jedyne biuro plażujemy aż 1,5 godziny na jednej z pięciu najpiękniejszych plaż na świecie czyli Myrtos.
3. Zanim jednak zjedziemy na plażę zatrzymamy się na zdjęcia z punktu widokowego.
4. Po plażowaniu jedziemy na obiad do kolorowej, rybackiej wioski, z której widać sąsiednią Itakę. To typowa tawerna z owocami morza!
5. Odwiedzamy Jeziorko Melissani poza godzinami szczytu.
6. Zbliżając się do stolicy przejdziemy najdłuższy most kamienny w całej Europie.
7. Wizyta w centrum stolicy jest obowiązkowa, tym bardziej że stoi tam pocztówkowy napis I❤️Kefalonia. Zrobimy sobie przy nim zdjęcie i sfotografujemy też piękne wybrzeże przechadzając się pod palmami.
Po dniu pełnym wrażeń i z aparatem pełnym zdjęć wrócimy na Zakynthos.


TERMIN

CODZIENNIE OPRÓCZ NIEDZIELI

W CENIE

POLSKI PRZEWODNIK
TRANSPORT
BILETY NA PROM

Obiad i zakup pamiątek jest dobrowolny i płatny we własnym zakresie.

EXTRA PŁATNE

JEZIORKO MELISSANI

Każda osoba powyżej
15 roku życia: 10€

Do ceny liczy się wiek ukończony w dniu wycieczki. Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

REZERWUJĄC W PAKIECIE PŁACISZ MNIEJ!


SZCZEGÓŁY PROGRAMU©

Widok na Myrtos

Po opuszczeniu promu ruszymy wprost do pierwszej atrakcji. Kojarząca się z nazwą piwa Mythos plaża jest pieknie położona i trudnodostępna. Zanim zjedziemy na plażowania będziemy podziwiać ją z góry i robić zdjęcia o wielkim efekcie wow ! Szykujcie się na grad lajków!!

Plażowanie na Myrtos

Zabieramy Was na plażowanie do raju. Myrtos mieści się pomiędzy dwoma wysokimi górami i ma aż 1200 m długości. Koniecznie zabierzcie ze sobą nakrycie głowy lub parasol, bo słońce praży niesamowicie.

Jeziorko Melissani

Wyobraźcie sobie jezioro o krystalicznie czystej wodzie, po którym cicho pływają gondole. Już brzmi bajecznie, a do tego wszystkiego jezioro znajduje się pod ziemią! Światło wpada otworem w sklepieniu i sprawia, że bardziej magicznego miejsca na próżno szukać.

Rybacka wioska z widokiem na Itakę

Wszyscy wiedzą, że istanieje, ale nie wszyscy wiedzą, że jest tak blisko ! Szukał jej sam Odyseusz przez 10 lat, więc nie ma się co dziwić. Słynna Itaka to wyspa leżąca tuż obok Kefalonii. Najładniejszy widok rozciąga się z Agia Efimia. Dodatkowo w wiosce podziwiać można żaglowce i kolorowe domy.

Obiad w greckiej tawernie

Mieszkańcy Kefalonii to urodzeni marynarze i rybacy. To dlatego możemy zjeść tutaj świeże ryby i owoce morza. Do rozkoszowania się jedzeniem potrzeba czasu i atmosfery. Dlatego zamówienie zbierze od Was kelner, a nie przewodnik w busie i będziecie mieć przynajmniej godzinę na rozsmakowanie się w miejscowej kuchni.

Najdłuższy, kamienny most w Europie

Most De Bosset’a jest wpisany do księgi rekordów Guinnessa jako najdłuższy w swojej kategorii. To piękne miejsce do spaceru z widokiem na stolicę. Po drodze można spotkać wiele niespodzianek np. żółwie Caretta Caretta.

I❤️Kefalonia w stolicy wyspy czyli Argostoli

Wizyta w stolicy jest obowiązkowa, tym bardziej że stoi tam pocztówkowy napis I❤️Kefalonia. Zrobimy sobie przy nim zdjęcie i sfotografujemy też piękne wybrzeże przechadzając się pod palmami.

Po dniu pełnym wrażeń i z aparatem pełnym zdjęć wrócimy na Zakynthos.

REZERWUJĄC W PAKIECIE PŁACISZ MNIEJ!

Nie jesteśmy pośrednikiem, jesteśmy bezpośrednim organizatorem i autorem naszych wycieczek.
Programy wycieczek Wszystko w 1 dzień© (dawniej Wrak i Żółwie w 1 dzień©), Wszystko w 1 dzień 15+© (dawniej Wrak i Żółwie w 1 dzień 15+©), Północ Południe z Zatoką Wraku©, Żółwie z Banana Beach© oraz Kefalonia Po Naszemu z Myrtos© i Kefalonia po Naszemu 15+© są ściśle chronione prawem autorskim.

JEŻELI ZNAJDZIESZ GDZIEŚ INDZIEJ TAKI SAM PROGRAM WYCIECZKI OZNACZA, ŻE JEST TO PLAGIAT.

Zgłoś nam to wysyłając screen na messenger lub info@projectholidays.pl