Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays,
+48 503 932 241,
rezerwacja@projectholidays.pl

Cennik i informacje

Tutaj znjadziesz cennik i informacje na temat naszych wycieczek. Zastanawiasz się jaki jest grafik wycieczek, czy dostaniesz rabat, kiedy przysługuje Ci zwrot, co zabrać na wycieczkę ? Odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania 🙂

Rezerwacja wycieczki jest równoznaczna z tym, że zapoznałeś się z poniższymi informacjami oraz Regulaminem i potwierdzasz, że są one dla Ciebie zrozumiałe oraz, że zapoznałeś się z ich treścią i wyrażasz zgodę na zasady w nim zawarte.

CENNIK

Nowy cennik na sezon 2023 w przygotowaniu, prosimy o cierpliwość, a obiecujemy mile zaskoczyć 😉

WIEK UCZESTNIKÓW

Na wycieczkach, rejsach, na promie i w atrakcjach turystycznych (tj. Jeziorko Melissani, Jaskinia Drogarati) obowiązują trzy kategorie wiekowe, a wiek uczestnika może zostać w każdej chwili zweryfikowany przez obsługę biura, przewodnika, kapitana, obsługę promu lub pracownika atrakcji turystycznej.

🧔 Dorosły – czyli osoba, która w dniu wycieczki kończy 12 lat lub ma wiecej niż 12 lat.
👧 Dziecko 2-12 lat- czyli osoba, która w dniu wycieczki kończy 2 latka lub ma ukończone 2 latka, ale nie skończyła 12 lat.
👶 Dziecko 0-2 lat – czyli osoba, która w dniu wycieczki nie ukończyła 2 roku życia.

RABAT

Kiedy rezerwujesz więcej niż 1 wycieczkę otrzymujesz rabat 5 euro dla każdej osoby. Dotyczy to rezerwacji na to samo nazwisko. Przy rezerwacji drugiej / kolejnej wycieczki po terminie odbycia się pierwszej różnica za pierwszą wycieczkę nie ulega zwrotowi. W takim przypadku tylko druga / kolejna wycieczka jest w cenie obniżonej.

RABAT GRUPOWY
Rabat grupowy przydzielany jest jeśli w jednej rezerwacji (rezerwacji na jedno nazwisko) jest minimum 8 osób pełnopłatnych (takich, które ukończyły 12 lat). O wysokości rabatu decyduje zarząd Project Holidays.

PROMOCJA
Rabaty wynikające z promocji nie łączą się z rabatem za zakup wiecej niż jednej wycieczki. Jeśli rezerwujesz wycieczkę w promocji jesteś zobowiązany ją opłacić w całości w ciągu 72h, chyba że warunki promocji przewidują inny termin. Jeśli rezerwujesz ostatniego dnia promocji liczy się data nadania przelewu (prześlij nam potwierdzenie).

MIEJSCA W AUTOKARZE / BUSIE


W autokarze oraz łodzi nie obowiązuje numeracja miejsc, a kolejność ich zajmowania jest dowolna. Nie ma mozliwości rezerwacji konkretnych miejsc.
🧔👧 Dorośli oraz dzieci 2-12 mają zapewnione miejsce siedzące w autokarze i na łodzi.
👶 Dzieci 0-2 nie mają zapewnionego miejsca siedzącego, siedzą na kolanach u rodzica. Jeśli rodzic chce, aby dziecko 0-2 miało zapewnione własne miejsce w autokarze lub na łodzi proszony jest o zgłoszenie tego do biura w celu pozyskania informacji o opłacie.

REZERWACJA

💻 REZERWACJA ON-LINE ORAZ TELEFONICZNIE
Polecamy dokonywać rezerwacji przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Możesz dokonać rezerwacji na trzy sposoby:
– wypełniając formularz na stronie,
– podczas rozmowy z naszym pracownikiem na messenger,
– telefonicznie.
W momencie dokonania rezerwacji otrzymasz maila z potwierdzeniem i danymi do przelewu.


PŁATNOŚĆ


✔️Aby Twoja rezerwacja była stała musisz ją opłacić. Nie jest do tego wymagane konto walutowe. Możesz zrobić przelew w walucie EURO z każdego polskiego konta PLN. Instrukcję otrzymasz przy rezerwacji.

W przypadku rezerwacji dla 1-7 uczestników (liczymy dorosłych i dzieci 2-12) można opłacić zaliczkę w wysokości 10 euro od osoby dorosłej i 5 euro od dziecka 2-12 lat. Resztę kwoty można dopłacić w dniu wycieczki u przewodnika lub po przylocie w biurze.

W przypadku rezerwacji dla 8 lub więcej uczestników nie ma możliwości zaliczki, a rezerwacja musi zostać opłacona w całości.

📎 DOPŁATA NA WYCIECZCE
Jeśli przy rezerwacji opłaciłeś zaliczkę to resztę kwoty dopłacasz na wycieczce gotówką w walucie euro. Nie posiadamy przenośnych terminali do kart płatniczych. Bez opłaty reszty należności nie będziesz mógł uczestniczyć w wycieczce, a Twoja zaliczka przepadnie.

🌴 REZERWACJA PODCZAS POBYTU NA ZAKYNTHOS
Jeśli jesteś już na Zakynthos i rezerwujesz wycieczke do której odbycia pozostało mniej niż 72 godziny należy dokonać opłaty całości (nie zaliczki) na numer konta podany w mailu z potwierdzeniem rezerwacji.

🎉 REZERWACJA W CENIE PROMOCYJNEJ
Jeśli dokonałeś rezerwacji wycieczki podczas trwania promocji, lub skorzystałeś z innej formy obniżenia ceny (konkurs, rabat okolicznościowy, promocja na facebooku) należy dokonać opłaty całości (nie zaliczki) na numer konta podany w mailu z potwierdzeniem rezerwacji.

ZBIÓRKA

Miejsce zbiórki masz na swoim potwierdzeniu rezerwacji, które dostałeś na maila. Sprawdź je na google maps i upewnij się, że wiesz gdzie to jest. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj sie z biurem.
⌚ Godzinę zbiórki dostaniesz w dzień przed wycieczką po 20:00. Jeśli nie dostaniesz sms skontaktuj się z biurem.

Bądź 5 min przed czasem zbiórki.
⌚ Jeśli autobus się spóźnia poczekaj 10 min po czym zadzwoń do biura.
⌚ Jeśli nie będzie Cię na zbiórce o wyznaczonej godzinie zadzwonimy do Ciebie 3 krotnie i poczekamy 5 min. Jeśli nie przyjdziesz w tym czasie lub nie odbierzesz telefonu autokar/ bus odjedzie (brak zwrotu).

O wyznaczonej godzinie przyjedzie po Ciebie 🚍 autokar / bus z tablicą Project Holidays, a kierowca lub przewodnik będzie miał Ciebie na liście uczestników. Pokaż mu potwierdzenie rezerwacji, które dostałeś na maila (może być na telefonie), wsiadaj i ciesz się wyprawą !

🚦 Miejsce zbiórki jest specjalnie dostosowane do położenia Twojego hotelu, natężenia ruchu i możliwości manewrowania autokarem / busem. Punkt zbiórki zazwyczaj znajduje się na głownej drodze lub skrzyżowaniu, maksymalnie 10 min pieszo od hotelu.

ℹ️ Miejscowość Vasilikos – Hotele Arion Green Riviera, Belveder Gerakas, Zante Royal Resort, ze względu na to, że leżą poza rejonem turystycznym będą odbierane z najbliższej, sąsiedniej miejscowości turystycznej Argasii (punkt zbiórki to Magic Bar). Turyści proszeni są o samodzielny dojazd do Argasi autobusem miejskim lub taksówką (najlepiej rezerwować z wyprzedzeniem – nr tel. na taksówkę 0030 2695048400).

ZMIANA DATY

🗓 Możesz zmienić datę swojej wycieczki do 72 h przed odbyciem (za godzinę odbycia uznaje się 8:00 dnia w którym ma odbyć się wycieczka). Poniżej 72h zmiana może nie być możliwa i w takim przypadku pozostaje jedynie rezygnacja.

🗓 Data wycieczki może ulec zmianie z powodu warunków pogodowych i innych przyczyn nie zależnych od organizatora. W takim przypadku skontaktujemy się z Tobą i wspólnie uzgodnimy czy przekładamy Twoją rezerwację na inny dzień czy zwracamy Ci poniesione opłaty.

REZYGNACJA I ZWROT

💰 Rezygnacji możesz dokonać w każdej chwili, jednak Twoja opłata za wycieczkę ulega zwrotowi :
– do 72h przed w całości
– poniżej 72h przed nie ulega zwrotowi.

💰 Twoje opłaty ulegają całkowitemu zwrotowi nie zależnie od czasu odwołania jeśli rezygnacja jest nagła i wynika z nagłej zmiany stanu zdrowia potwierdzonej zaświadczeniem lekarskim wydanym przez:
– polską placówkę opieki zdrowotnej jeśli stan zdrowia zmienił się przed przylotem na Zakynthos,
– miejscową placówkę opieki zdrowotnej jeśli stan zdrowia zmienił się po przylocie na Zakynthos.

💰 Całkowity zwrot opłat możesz otrzymać w każdej chwili potwierdzając swoją rezygnację dokumentem:
– zmiany daty lotu,
– odwołania lotu,
– skierowaniem na kwarantannę.

CO ZABRAĆ NA WYCIECZKĘ?

🎒 Na początku maja oraz pod koniec wrzesnia i w październiku bluzę lub kurtkę przeciwwiatrową,
🎒 Sprzęt do pływania i kąpieli (kostium, ubranie na zmianę, maskę z rurką, buty do wody, ręcznik szybkoschnący do wycierania się, ręcznik plażowy do siedzenia na plaży i w autobusie, rękawki lub kółka dla dzieci),
🎒 Wodę i przekąski,
🎒 Nakrycie głowy, krem z filtrem UV,
🎒 Pieniądze na przekąski, kawę, pamiątki lub produkty lokalne tj. wino, oliwa, miód, słodycze, miejscowy alkohol (nieobowiązkowe),
🎒 Opłatę na obiad, około 8-15 euro na osobę (nieobowiązkowe)
🎒 Pieniądze za dodatkowo płatne wejściówki np. na Kefalonii Jeziorko Melissani 6 euro od osoby dorosłej i 4 euro od dziecka,
🎒 Zabawki dla dziecka (foremki, ulubiony miś, pieluszka do zasypiania).

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wysiądziemy na Zatoce Wraku? Zatoka Wraku z góry jest otwarta? Czy dziecko wytrzyma na wycieczce i wiele innych pytań często zadwanych przez naszych tursytów znajdziesz w naszym poradniku.

PRZYDATNE INFORMACJE

 1. Ile pieniędzy zabrać ze sobą na wycieczkę ?
  Obiady nie są w cenie wycieczki więc należy się przygotować na zakup posiłku w tawernie. Ceny dań kształtują się między 5 a 20 euro. Najtańsza jest sałatka grecka około 5-6 euro, w średniej cenie są dania typu Musaka 9-10 euro, a ryby czy owoce morza kosztują powyżej 15 euro.
  Na degustacji oliwy i wina oraz innych lokalnych przysmaków istanieje również możliwość ich zakupu. Jeśli chcecie przywieźć ze sobą takie pamiątki można zabrać dodatkowo kilkadziesiąt euro. Oliwa kosztuje 7-9 euro za litr (zależy czy naturalna czy z dodatkami), wino 6-15 euro (w zależności od rodzaju), miód 4-6 euro (zaleznie od pojemności).
 2. Ile kosztuje bilet autobusowy?
  Bilet autobusowy kosztuje 1,80 euro i kupuje się go u kierowcy w autobusie.
 3. Gdzie sprawdzić ceny taxówek?
  Najlepiej korzystać z korporacji Zante Taxi, a cennik znajduje się tutaj: https://www.zantetaxi.gr/rates/
 4. Czy woda z kranu nadaje się do picia ?
  Nie woda z kranu nie jest woda pitną i lepiej jej nie pić.
 5. Czy woda w basenach hotelowych jest podgrzewana?
  Woda w basenach hotelowych na Zakynthos nie jest podgrzewana.
 6. Czy na Zakynthos dostanę w aptece takie same leki jak w Polsce ?
  W aptekach na Zakynthos są w większości te same leki co w Polsce. Jeśli chodzi o leki bez recepty dostaniemy zarówno środki przeciwbólowe, rozkurczowe, przeciwhistaminowe, itd. W większości nazwy są identyczne. Różnica może być nieznaczna np Voltarol nazywać się będzie Voltaren. W aptekach dostaniemy Nurofen i Apap,a Ibuprom występuje pod postacią tabletek Algofren. Zwykły paracetamol nazywa się Depon i jest w formie tabletek, jak i rozpuszczalnej i syropu dla małych dzieci.
  Można również dostać lek na problemy z drogami moczowymi, który nazywa się Furolin i jest to polska Furagina.
  Jest również Nospa, Nospa forte, espumisan. Nie ma raphaholinu.
  W grecji sprzedaje się również loperamid przeciwbiegunkowy.
  Najlepiej podać w aptece skład leku czyli substancję czynną, którą zawierają tabletki jakich szukacie lub pokazać w google zdjęcie opakowania. Wtedy farmaceuta dobierze odpowiadni lek.
  Nie ma kropli do ucha przeciwbólowych takich jak Ototalgin.
 7. Czy w sklepie są takie same kosmetyki czy muszę przywieźć żele pod prysznic i szampon z Polski?
  W supermarketach są takie same kosmetyki jak w Polsce. Wszystkie marki żeli pod prysznic czy szamponów są identyczne. L’oreal Elseve nazywa się Elvive ale opakowanie jest bliźniaczo podobne więc napewno go z niczym nie pomylicie. Ceny są takie same jak w Polsce, a najwiekszy wybór jest w supermarketach takich jak SPAR, AB Vasilopoulos, Lidl, My Market.
 8. Czy dawać Grekom napiwki?
  Gracy jak wszyscy inni ludzie pracujący lubią być docenieni i wyngrodzeni za swoją pracę. Napiwki nie są doliczane do rachunku, a ich dawanie nie jest obowiązkiem. Raczej jest to miły gest, który napewno każdemu Grekowi sprawi przyjemność i będzie wyrazem zadowolenia klienta.
 9. Gdzie znajdę bankomat i czy prowizja jest wysoka?
  Bankomaty są właściwie wszędzie, w każdej miejscowości turystycznej, na głównej ulicy. Najlepiej szukać bankomatów Euronet. Prowizja nie jest wysoka. Wynosi zazwyczaj 3-5 euro.
 10. Mam uczulenie na cynamon, na co powinienem uważać?
  Niestety na większość greckich dań. W kuchni Zakintyjczycy sypią cynamon na potęgę. Jest napewno we wszystkich daniach, które zawierają mięso i sos pomidorowy lub są doprawiane przecierem pomidorowym.
  Stifado, Musaka, Kokinisto, Pasticio, Kokoras, Kotopoulo salca. To dania z gwarantowanym cynamonem.
  Trzeba uważać również na praktycznie wszystkie słodycze.
 11. Czy na Zakynthos znajdę mleko w proszku dla dzieci/ pampersy/ kaszki/ słoiczki?
  Tak, wszystkie te produkty znajdują się w supermarketach takich jak SPAR, AB, Lidl, My Market ale nie możemy zagwarantować, że są to takie same marki jak w Polsce. Na pewno dostępne są pieluchy Pampers we wszystkich rozmiarach. Słoiczki również są ale firmy różnią się od Polskich. Mleko w proszku najlepsze o jakim słyszęliśmy od greckich mam to Frisolac.
  Żeby zobaczyć wszystkie dostępne mleka kliknijcie tutaj : greckie mleka w proszku.
 12. Czy na wyspie jest wypożyczalnia wózków dziecięcych, ile kosztuje?
  Na wyspie jest wypożyczalnia wózków dziecięcych, a link do ich strony znajduje się tutaj.