Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Cennik i informacje

Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego tak wiele osób wybiera właśnie nasze wycieczki
i dlaczego turyści mówią, że jesteśmy inni niż wszyscy, przeczytaj naszą politykę jakości.

GRAFIK

CENNIK

PAKIETY

Jesteśmy bezpośrednim organizatorem i autorem naszych wycieczek.
Programy wycieczek Wszystko w 1 dzień© (dawniej Wrak i Żółwie w 1 dzień©), Wszystko w 1 dzień 15+© (dawniej Wrak i Żółwie w 1 dzień 15+©), Północ Południe z Zatoką Wraku©, Żółwie z Banana Beach© , Kefalonia Po Naszemu z Myrtos© i Kefalonia po Naszemu 15+© oraz Róża Wiatrów© są ściśle chronione prawem autorskim.

JEŻELI ZNAJDZIESZ GDZIEŚ INDZIEJ TAKI SAM PROGRAM WYCIECZKI OZNACZA, ŻE JEST TO PLAGIAT.

Zgodnie z art.3 ust.1 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji kopiowanie charakterystycznej oferty rozpoznawalnej wśród obiorców, przy wykorzystaniu wyróżniających ją elementów, niniejszym mające na celu wprowadzenie konsumenta w błąd, podlega karze. Nasza oferta ma charakter twórczy, jest nowatorska i zindywidualizowana, a użyte nazwy wycieczek, program i sposób realizacji są chronione prawem autorskim. Zgłoś nam to wysyłając screen na messenger lub info@projectholidays.pl


WIEK UCZESTNIKÓW

Na wycieczkach, rejsach, na promie i w atrakcjach turystycznych (tj. Jeziorko Melissani, Jaskinia Drogarati) obowiązują trzy kategorie wiekowe, a wiek uczestnika może zostać w każdej chwili zweryfikowany przez obsługę biura, przewodnika, kapitana, obsługę promu lub pracownika atrakcji turystycznej.

🧔 Dorosły – czyli osoba, która w dniu wycieczki kończy 12 lat lub ma wiecej niż 12 lat.
👧 Dziecko 2-12 lat- czyli osoba, która w dniu wycieczki kończy 2 latka lub ma ukończone 2 latka, ale nie skończyła 12 lat.
👶 Dziecko 0-2 lat – czyli osoba, która w dniu wycieczki nie ukończyła 2 lat.

PŁATNOŚĆ

✔️Aby Twoja rezerwacja była potwierdzona musisz ją opłacić. Nie jest do tego wymagane konto walutowe. Możesz zrobić przelew w walucie euro z każdego polskiego konta PLN. Instrukcję otrzymasz przy rezerwacji.

W przypadku rezerwacji dla 1-7 uczestników (liczymy dorosłych i dzieci 2-12), jeśli do wycieczki pozostało więcej 72h, można opłacić zaliczkę w wysokości 10 euro od każdego uczestnika powyżej 2 lat. Resztę kwoty można dopłacić w dniu wycieczki u przewodnika gotówką w walucie euro.

W przypadku rezerwacji dla 8 lub więcej uczestników lub gdy do wycieczki pozostało mniej niż 72h nie ma możliwości opłacenia zaliczki. Należy uiścić całość w momencie rezerwacji, chyba że zarząd Project Holidays zdecyduje inaczej, o czym zostaniesz poinformowany przez biuro w momencie rezerwownia wycieczki.

📎 DOPŁATA NA WYCIECZCE
Jeśli przy rezerwacji opłaciłeś zaliczkę to resztę kwoty dopłacasz na wycieczce gotówką w walucie euro. Nie posiadamy przenośnych terminali do kart płatniczych. Bez opłaty reszty należności nie będziesz mógł uczestniczyć w wycieczce, a Twoja zaliczka przepadnie.
Jeśli zrezygnujesz z udziału w wycieczce na mniej niż 72h przed odbyciem lub jeśli np. nie pojawisz się na zbiórce, będziesz zobowiązany uiścić resztę opłat mimo braku udziału w wycieczce. Z opłat zwalnia Cię jedynie okazanie zaświadczenia lekarskiego właściwego dla miejsca organizacji wycieczki, że przeszkodą w udziale była choroba.

🌴 REZERWACJA PODCZAS POBYTU NA ZAKYNTHOS ORAZ REZERWACJA OSTATNICH MIEJSC
Jeśli jesteś już na Zakynthos i rezerwujesz wycieczkę, do której odbycia pozostało mniej niż 72 godziny musisz uiścić całość opłat w momencie rezerwacji, chyba że zarząd Project Holidays zdecyduje inaczej, o czym zostaniesz poinformowany przez biuro w momencie rezerwownia wycieczki.

🎉 REZERWACJA GRUPOWA Z RABATEM GRUPOWYM
Jeśli dokonałeś rezerwacji wycieczki z rabatem grupowym, lub skorzystałeś z innej formy obniżenia ceny (konkurs, rabat okolicznościowy, promocja na facebooku) Twoja rezerwacja musi zostać opłacona w całości w momencie rezerwacji, chyba że zarząd Project Holidays zdecyduje inaczej, o czym zostaniesz poinformowany przez biuro w momencie rezerwownia wycieczki.

RABAT

PAKIET WYCIECZEK

Rezerwując wycieczki w pakiecie płacisz mniej. Dotyczy to rezerwacji na to samo nazwisko.
Przy rezerwacji drugiej / kolejnej wycieczki po terminie odbycia się pierwszej, różnica za pierwszą wycieczkę nie ulega zwrotowi. W takim przypadku tylko druga / kolejna wycieczka jest w cenie obniżonej o 5 euro od ceny standardowej.

Warunkiem zachowania ceny pakietowej jest opłacenie zaliczki w terminie i dopłata reszty na pierwszej wycieczce z pakietu.

RABAT GRUPOWY
Rabat grupowy przydzielany jest jeśli w jednej rezerwacji (rezerwacji na jedno nazwisko) jest minimum 9 osób pełnopłatnych (takich, które ukończyły 12 lat). O przyznaniu i wysokości rabatu decyduje zarząd Project Holidays.

RABATY NIE ŁĄCZĄ SIĘ
Rabaty wynikające z pakietu nie łączą się z rabatem grupowym.

REZERWACJA

💻 REZERWACJA ON-LINE
Polecamy dokonywać rezerwacji z wyprzedzeniem, najlepiej kilkutygodniowym. Dzięki temu macie możliwość większego wyboru dni oraz naszych wycieczek.

Aby zarezerwować wycieczkę możesz:

 • Wypełnić formularz rezerwacyjny
 • Napisać na WhatsApp +48 532 273 524
 • Zadzwonić +48 532 273 524
 • Napisać na Messenger


MIEJSCA W AUTOKARZE / BUSIE

W autokarze oraz łodzi nie obowiązuje numeracja miejsc, a kolejność ich zajmowania jest dowolna. Nie ma możliwości rezerwacji konkretnych miejsc.
🧔👧 Dorośli oraz dzieci 2-12 mają zapewnione miejsce siedzące w autokarze i na łodzi.
👶 Dzieci 0-2 nie mają zapewnionego miejsca siedzącego, siedzą na kolanach u rodzica. Jeśli rodzic chce, aby dziecko 0-2 miało zapewnione własne miejsce w autokarze lub na łodzi proszony jest o zgłoszenie tego do biura w celu pozyskania informacji o opłacie.

ZBIÓRKA

Miejsce zbiórki masz na swoim potwierdzeniu rezerwacji, które dostałeś na maila. Sprawdź je na google maps i upewnij się, że wiesz gdzie to jest. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj sie z biurem.
⌚ Godzinę zbiórki dostaniesz smsem w dzień przed wycieczką do godziny 21:00. Jeśli będzie po 21:00 i nie otrzymasz sms, dopiero wtedy skontaktuj się z biurem. Godziny trwania wycieczek podane na stronie są orientacyjne. Zbiórka może być między 7:30 a 8:30, dlatego prosimy o wcześniejsze zadbanie o lunch boxy lub early breakfast. Godzina zbiórki zależy od lokalizacji hotelu i ilości uczestników i nie ulega zmianie po otrzymaniu smsa.

Bądź 5 min przed czasem na miejscu zbiórki, bo o wyznaczonej godzinie musisz już wsiąść do busa/autokaru, a nie dopiero wychodzić z hotelu.
O wyznaczonej godzinie przyjedzie po Ciebie 🚍 autokar / bus z tablicą Project Holidays, a kierowca lub przewodnik będzie miał Ciebie na liście uczestników. Pokaż mu potwierdzenie rezerwacji, które dostałeś na maila (może być na telefonie), wsiadaj i ciesz się wyprawą !
⌚ Jeśli autobus się spóźnia poczekaj 10 min po czym zadzwoń do biura.
⌚ Jeśli nie będzie Cię na zbiórce o wyznaczonej godzinie zadzwonimy do Ciebie 3 krotnie. Jeśli nie przyjdziesz w tym czasie lub nie odbierzesz telefonu autokar/ bus odjedzie (brak zwrotu).

Jeśli nie odwołasz wycieczki na 72h przed i nie stawisz się na zbiórce bez okazania zaświadczenia lekarskiego właściwego dla miejsca organizacji wycieczki (od miejscowego lekarza) musisz uiścić opłatę za wycieczkę w całości.

72h liczone jest do godziny 0:00 rozpoczynającej dzień realizacji wycieczki nie do godziny rozpoczęcia się wycieczki.

🚦 Miejsce zbiórki jest dostosowane do położenia Twojego hotelu, natężenia ruchu i możliwości manewrowania autokarem / busem. Punkt zbiórki zazwyczaj znajduje się na głównej drodze lub skrzyżowaniu, maksymalnie 10 min pieszo od hotelu.

ℹ️ Miejscowość Vasillikos, Keri, Agalas, Agios Leon ze względu na to, że leżą poza rejonem turystycznym będą odbierane z najbliższej, sąsiedniej miejscowości turystycznej. Turyści proszeni są o samodzielny dojazd autobusem miejskim lub taksówką (najlepiej rezerwować z wyprzedzeniem – nr tel. na taksówkę 0030 2695048400).

Punkt zbiórki dla Keri, Agalas i Agios Leon – 4 play w Laganas, Vasillikos – Magic Bar w Argasi.

CO ZABRAĆ NA WYCIECZKĘ?

 • Suchy ręcznik do siedzenia na nim w busie po kąpieli w morzu.
 • Sprzęt do pływania i kąpieli (kostium, ubranie na zmianę, maskę z rurką, buty do wody, ręcznik szybkoschnący do wycierania się, ręcznik plażowy do siedzenia na plaży, rękawki lub kółka dla dzieci).
 • Wodę i przekąski,
 • Nakrycie głowy, krem z filtrem UV.
 • Pieniądze na przekąski, kawę, pamiątki lub produkty lokalne tj. wino, oliwa, miód, słodycze, miejscowy alkohol (nieobowiązkowe).
 • Opłatę za obiad, około 8-15 euro na osobę (nieobowiązkowe).
 • Pieniądze za dodatkowo płatne wejściówki np. na Kefalonii Jeziorko Melissani 6 euro od osoby dorosłej i 4 euro od dziecka.
 • Zabawki dla dziecka (foremki, ulubiony miś, pieluszka do zasypiania).

ZMIANA DATY

🗓 Możesz zmienić datę swojej wycieczki do 72 h przed odbyciem. Poniżej 72h zmiana może nie być możliwa i w takim przypadku pozostaje jedynie rezygnacja.
72h liczone jest do godziny 0:00 rozpoczynającej dzień realizacji wycieczki nie do godziny rozpoczęcia się wycieczki.

🗓 Data wycieczki może ulec zmianie z powodu warunków pogodowych i innych przyczyn nie zależnych od organizatora. W takim przypadku skontaktujemy się z Tobą i wspólnie uzgodnimy czy przekładamy Twoją rezerwację na inny dzień czy zwracamy Ci poniesione opłaty.

REZYGNACJA I ZWROT

U nas nie musisz dopłacać, ani kupować dodatkowych gwarancji, żeby uzyskać zwrot.

💰Twoja opłata za wycieczkę ulega zwrotowi :
– do 72h przed w całości,
– poniżej 72h przed – nie ulega zwrotowi.
Zwrot realizowany jest w tej samej formie w której nastąpiła płatność.

72h liczone jest do godziny 0:00 rozpoczynającej dzień realizacji wycieczki nie do godziny rozpoczęcia się wycieczki.

💰Wyjątkiem jest rezygnacja wynikająca z nagłej zmiany stanu zdrowia potwierdzonej zaświadczeniem lekarskim wydanym przez:
– polską placówkę opieki zdrowotnej jeśli stan zdrowia zmienił się przed przylotem na Zakynthos,
– miejscową placówkę opieki zdrowotnej jeśli stan zdrowia zmienił się po przylocie na Zakynthos.
Wówczas wszystkie opłaty za osobę posiadającą zaświadczenie ulegają całkowitemu zwrotowi niezależnie od czasu odwołania.

Zaświadczenie należy dostarczyć maksymalnie do godziny 21:00 dnia poprzedzającego wycieczkę inaczej nie będzie honorowane, a opłaty nie ulegną zwrotowi.

Jeśli przeszkodą w udziale jest choroba osoby niepełnoletniej (potwierdzona w/w zaświadczeniem lekarskim) zwrot całkowity przysługuje również jednemu opiekunowi, który musi z niepełnoletnim uczestnikiem pozostać w hotelu.

💰 Całkowity zwrot opłat możesz otrzymać również w przypadku:
– zmiany daty lotu,
– odwołania lotu.

💰W przypadku wycieczek zakupionych w pakiecie zwrot wygląda następująco:

Przypadek 1. Jeśli Ty rezygnujesz z którejkolwiek wycieczki z pakietu wycieczka którą zachowujesz wraca do ceny standardowej, a za odwołaną otrzymujesz różnicę.
Cena pakietu – standardowa cena wycieczki zachowanej = Twój zwrot.

Przypadek 2. Jeśli my odwołujemy którąkolwiek wycieczkę z pakietu lub zmieniamy jej termin, a Ty nie możesz uczestniczyć otrzymujesz zwrot następujących kwot:

Pakiet 2D Wszystko w 1 dzień + Kefalonia po Naszemu z Myrtos
Wszystko w 1 dzień – dorosły 80€, dziecko 2-12 lat brak opłat do zwrotu, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.
Kefalonia po Naszemu z Myrtos – dorosły 75€, dziecko 2-12 lat 40€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.

Pakiet 2D Wszystko w 1 dzień 15+ oraz Kefalonia po Naszemu z Myrtos 15+
Wszystko w 1 dzień 15+ – dorosły 90€,
Kefalonia po Naszemu z Myrtos 15+ – dorosły 85€

Pakiet 2D Północ Południe i Zatoka Wraku + Kefalonia po Naszemu z Myrtos
Północ Południe z Zatoką Wraku – dorosły 75€, dziecko 2-12 lat 35€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.
Kefalonia po Naszemu z Myrtos – dorosły 80€, dziecko 2-12 lat 35€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.

Pakiet 2D Róża Wiatrów + Kefalonia po Naszemu z Myrtos
Róża Wiatrów – dorosły 75€, dziecko 2-12 lat 35€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.
Kefalonia po Naszemu z Myrtos – dorosły 80€, dziecko 2-12 lat 35€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.

Pakiet 2D Wszystko w 1 dzień + Róża Wiatrów
Wszystko w 1 dzień – dorosły 80€, dziecko 2-12 lat brak opłat do zwrotu, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.
Róża Wiatrów – dorosły 75€, dziecko 2-12 lat 35€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.

Pakiet 2D Północ Południe i Zatoka Wraku + Żółwie z Banana Beach
Północ Południe z Zatoką Wraku – dorosły 75€, dziecko 2-12 lat 35€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.
Żołwie z Banana Beach – dorosły 60€, dziecko 2-12 lat 30€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.

Pakiet 2D Krótka wycieczka Wrak, Groty i Xigia + Żółwie z Banana Beach
Krótka wycieczka Wrak, Groty i Xigia- dorosły 60€, dziecko 2-12 lat 30€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.
Żołwie z Banana Beach – dorosły 60€, dziecko 2-12 lat 30€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.

Pakiet 3D Północ Południe i Zatoka Wraku + Kefalonia po Naszemu z Myrtos + Żółwie z Banana Beach
Północ Południe z Zatoką Wraku – dorosły 75€, dziecko 2-12 lat 35€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.
Kefalonia po Naszemu z Myrthos – dorosły 80€, dziecko 2-12 lat 35€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.
Żołwie z Banana Beach – dorosły 60€, dziecko 2-12 lat 30€, dziecko 0-2 lat brak opłat do zwrotu.

Zwrot w zależności od możliwości logistycznych realizowany jest gotówką lub przelewem na konto z którego opłacana była zaliczka.

💰W przypadku braku możliwości zrealizowania rejsu z powodu warunków na morzu, które pogorszyły się w trakcie trwania wycieczki ulegają zwrotowi następujące kwoty:

 • Za rejs na Zatokę Wraku 5€ za każdą osobę powyżej 12 lat,
 • Za rejs na Błękitne Groty 5€ za każdą osobę powyżej 12 lat,
 • Za rejs na Żółwie i wyspę Marathonisi 5€ za każdą osobę powyżej 12 lat.

Zwrot w tym przypadku dokonywany jest w formie gotówkowej. Kwota nie jest negocjowalna.

Q&A – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wysiądziemy na Zatoce Wraku? Zatoka Wraku z góry jest otwarta? Czy dziecko wytrzyma na wycieczce i wiele innych pytań często zadwanych przez naszych tursytów znajdziesz w naszym poradniku.