Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
+48 503 932 241
rezerwacja@projectholidays.pl

Cennik i informacje

Tutaj znajdziesz cennik oraz informacje z którymi powinieneś zapoznać się przed wycieczką.

Rezerwując wycieczkę jednocześnie oświadczasz, że czytałeś Regulamin i potwierdzasz, że jest on dla Ciebie zrozumiały oraz wyrażasz zgodę na zasady w nim zawarte.

GRAFIK I CENNIK

WIEK UCZESTNIKÓW

Na wycieczkach, rejsach, na promie i w atrakcjach turystycznych (tj. Jeziorko Melissani, Jaskinia Drogarati) obowiązują trzy kategorie wiekowe, a wiek uczestnika może zostać w każdej chwili zweryfikowany przez obsługę biura, przewodnika, kapitana, obsługę promu lub pracownika atrakcji turystycznej.

🧔 Dorosły – czyli osoba, która w dniu wycieczki kończy 12 lat lub ma wiecej niż 12 lat.
👧 Dziecko 2-12 lat- czyli osoba, która w dniu wycieczki kończy 2 latka lub ma ukończone 2 latka, ale nie skończyła 12 lat.
👶 Dziecko 0-2 lat – czyli osoba, która w dniu wycieczki nie ukończyła 2 roku życia.

RABAT

PAKIETY WYCIECZEK

Rezerwując wycieczki w pakiecie płacisz mniej. Dotyczy to rezerwacji na to samo nazwisko.
Przy rezerwacji drugiej / kolejnej wycieczki po terminie odbycia się pierwszej, różnica za pierwszą wycieczkę nie ulega zwrotowi. W takim przypadku tylko druga / kolejna wycieczka jest w cenie obniżonej o 5 EUR od ceny standardowej.

Warunkiem zachowania ceny pakietowej jest opłacenie zaliczki w terminie i dopłata reszty na pierwszej wycieczce z pakietu.

RABAT GRUPOWY
Rabat grupowy przydzielany jest jeśli w jednej rezerwacji (rezerwacji na jedno nazwisko) jest minimum 8 osób pełnopłatnych (takich, które ukończyły 12 lat). O wysokości rabatu decyduje zarząd Project Holidays.

PROMOCJA
Rabaty wynikające z promocji nie łączą się z rabatem za zakup wiecej niż jednej wycieczki. Jeśli rezerwujesz wycieczkę w promocji jesteś zobowiązany ją opłacić w całości w ciągu 72h, chyba że warunki promocji przewidują inny termin. Jeśli rezerwujesz ostatniego dnia promocji liczy się data nadania przelewu (prześlij nam potwierdzenie).

MIEJSCA W AUTOKARZE / BUSIE


W autokarze oraz łodzi nie obowiązuje numeracja miejsc, a kolejność ich zajmowania jest dowolna. Nie ma możliwości rezerwacji konkretnych miejsc.
🧔👧 Dorośli oraz dzieci 2-12 mają zapewnione miejsce siedzące w autokarze i na łodzi.
👶 Dzieci 0-2 nie mają zapewnionego miejsca siedzącego, siedzą na kolanach u rodzica. Jeśli rodzic chce, aby dziecko 0-2 miało zapewnione własne miejsce w autokarze lub na łodzi proszony jest o zgłoszenie tego do biura w celu pozyskania informacji o opłacie.

REZERWACJA

💻 REZERWACJA ON-LINE
Polecamy dokonywać rezerwacji przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem.

Aby zarezerwować wycieczkę możesz:

  • Wypełnić formularz rezerwacyjny
  • Napisać na WhatsApp lub zadzwonić +48 503 932 241
  • Napisać na MessengerPŁATNOŚĆ

✔️Aby Twoja rezerwacja była potwierdzona musisz ją opłacić. Nie jest do tego wymagane konto walutowe. Możesz zrobić przelew w walucie euro z każdego polskiego konta PLN. Instrukcję otrzymasz przy rezerwacji.

W przypadku rezerwacji dla 1-7 uczestników (liczymy dorosłych i dzieci 2-12), jeśli do wycieczki pozostało więcej 72h, można opłacić zaliczkę w wysokości 10 euro od każdego uczestnika powyżej 2 lat. Resztę kwoty można dopłacić w dniu wycieczki u przewodnika gotówką w walucie euro.

W przypadku rezerwacji dla 8 lub więcej uczestników lub gdy do wycieczki pozostało mniej niż 72h nie ma możliwości zaliczki, a rezerwacja musi zostać opłacona w całości.

📎 DOPŁATA NA WYCIECZCE
Jeśli przy rezerwacji opłaciłeś zaliczkę to resztę kwoty dopłacasz na wycieczce gotówką w walucie euro. Nie posiadamy przenośnych terminali do kart płatniczych. Bez opłaty reszty należności nie będziesz mógł uczestniczyć w wycieczce, a Twoja zaliczka przepadnie.

🌴 REZERWACJA PODCZAS POBYTU NA ZAKYNTHOS
Jeśli jesteś już na Zakynthos i rezerwujesz wycieczke do której odbycia pozostało mniej niż 72 godziny należy dokonać opłaty całości (nie zaliczki) na numer konta podany w mailu z potwierdzeniem rezerwacji.

🎉 REZERWACJA W CENIE PROMOCYJNEJ
Jeśli dokonałeś rezerwacji wycieczki podczas trwania promocji, lub skorzystałeś z innej formy obniżenia ceny (konkurs, rabat okolicznościowy, promocja na facebooku) należy dokonać opłaty całości (nie zaliczki) na numer konta podany w mailu z potwierdzeniem rezerwacji.

ZBIÓRKA

Miejsce zbiórki masz na swoim potwierdzeniu rezerwacji, które dostałeś na maila. Sprawdź je na google maps i upewnij się, że wiesz gdzie to jest. Jeśli masz wątpliwości skontaktuj sie z biurem.
⌚ Godzinę zbiórki dostaniesz smsem w dzień przed wycieczką po 20:00. Jeśli nie dostaniesz sms do godziny 21:00
skontaktuj się z biurem.
Bądź 5 min przed czasem zbiórki.
O wyznaczonej godzinie przyjedzie po Ciebie 🚍 autokar / bus z tablicą Project Holidays, a kierowca lub przewodnik będzie miał Ciebie na liście uczestników. Pokaż mu potwierdzenie rezerwacji, które dostałeś na maila (może być na telefonie), wsiadaj i ciesz się wyprawą !
⌚ Jeśli autobus się spóźnia poczekaj 10 min po czym zadzwoń do biura.
⌚ Jeśli nie będzie Cię na zbiórce o wyznaczonej godzinie zadzwonimy do Ciebie 3 krotnie i poczekamy 5 min. Jeśli nie przyjdziesz w tym czasie lub nie odbierzesz telefonu autokar/ bus odjedzie (brak zwrotu).

🚦 Miejsce zbiórki jest dostosowane do położenia Twojego hotelu, natężenia ruchu i możliwości manewrowania autokarem / busem. Punkt zbiórki zazwyczaj znajduje się na głównej drodze lub skrzyżowaniu, maksymalnie 10 min pieszo od hotelu.

ℹ️ Miejscowość Vasillikos, Keri, Agalas, Agios Leon ze względu na to, że leżą poza rejonem turystycznym będą odbierane z najbliższej, sąsiedniej miejscowości turystycznej. Turyści proszeni są o samodzielny dojazd do Argasi autobusem miejskim lub taksówką (najlepiej rezerwować z wyprzedzeniem – nr tel. na taksówkę 0030 2695048400).

ZMIANA DATY

🗓 Możesz zmienić datę swojej wycieczki do 72 h przed odbyciem. Poniżej 72h zmiana może nie być możliwa i w takim przypadku pozostaje jedynie rezygnacja.

🗓 Data wycieczki może ulec zmianie z powodu warunków pogodowych i innych przyczyn nie zależnych od organizatora. W takim przypadku skontaktujemy się z Tobą i wspólnie uzgodnimy czy przekładamy Twoją rezerwację na inny dzień czy zwracamy Ci poniesione opłaty.

REZYGNACJA I ZWROT

💰 Rezygnacji możesz dokonać w każdej chwili, jednak Twoja opłata za wycieczkę ulega zwrotowi :
– do 72h przed w całości
– poniżej 72h przed nie ulega zwrotowi.

💰 Twoje opłaty ulegają całkowitemu zwrotowi niezależnie od czasu odwołania jeśli rezygnacja jest nagła i wynika z nagłej zmiany stanu zdrowia potwierdzonej zaświadczeniem lekarskim wydanym przez:
– polską placówkę opieki zdrowotnej jeśli stan zdrowia zmienił się przed przylotem na Zakynthos,
– miejscową placówkę opieki zdrowotnej jeśli stan zdrowia zmienił się po przylocie na Zakynthos.

Jeśli przeszkodą w udziale jest choroba osoby niepełnoletniej (potwierdzona w/w zaświadczeniem lekarskim) zwrot całkowity przysługuje również jednemu opiekunowi, który musi z niepełnoletnim uczestnikiem pozostać w hotelu.

💰 Całkowity zwrot opłat możesz otrzymać w każdej chwili potwierdzając swoją rezygnację dokumentem:
– zmiany daty lotu,
– odwołania lotu,
– skierowaniem na kwarantannę.

72h liczone jest do godziny 0:00 rozpoczynającej dzień realizacji wycieczki nie do godziny rozpoczęcia się wycieczki.

CO ZABRAĆ NA WYCIECZKĘ?

🎒 Suchy ręcznik do siedzenia na nim w busie po kąpieli w morzu.
🎒 Sprzęt do pływania i kąpieli (kostium, ubranie na zmianę, maskę z rurką, buty do wody, ręcznik szybkoschnący do wycierania się, ręcznik plażowy do siedzenia na plaży, rękawki lub kółka dla dzieci).
🎒 Wodę i przekąski,
🎒 Nakrycie głowy, krem z filtrem UV.
🎒 Pieniądze na przekąski, kawę, pamiątki lub produkty lokalne tj. wino, oliwa, miód, słodycze, miejscowy alkohol (nieobowiązkowe).
🎒 Opłatę na obiad, około 8-15 euro na osobę (nieobowiązkowe).
🎒 Pieniądze za dodatkowo płatne wejściówki np. na Kefalonii Jeziorko Melissani 6 euro od osoby dorosłej i 4 euro od dziecka.
🎒 Zabawki dla dziecka (foremki, ulubiony miś, pieluszka do zasypiania).

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Wysiądziemy na Zatoce Wraku? Zatoka Wraku z góry jest otwarta? Czy dziecko wytrzyma na wycieczce i wiele innych pytań często zadwanych przez naszych tursytów znajdziesz w naszym poradniku.