Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Prywatne wycieczki

PRZYLATUJESZ Z RODZINĄ, ORGANIZUJESZ WYJAZD FIRMOWY, A MOŻE BIERZESZ ŚLUB NA WYSPIE? TO IDEALNY POWÓD DO TEGO, ABY ZORGANIZOWAĆ INDYWIDUALNĄ WYCIECZKĘ!

Dzięki ofercie szytej na miarę będziesz miał przewodnika, kierowcę i klimatyzowany pojazd na wyłączność. Specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy program, tak abyś zobaczył wymarzone miejsca. Możemy skoncentrować się na atrakcjach lądowych albo wyruszyć na rejs.

Oto trasa, która jest najczęściej przygotowywana dla naszych klientów indywidualnych.


PROGRAM

Orientacyjny czas trwania 8:00-16:00

1. Na samym poczatku udajemy się do portu Agios Sostis, gdzie po drugiej stronie słynnego, drewnianego mostka znajduje się Wyspa Ślubów.
2. Następnie odwiedzamy stolicę wyspy czyli Miasto Zakynthos. Oglądamy największy kościół Św.Dionizosa, przechadzamy się portem, odwiedzamy Plac Solomosa i Św.Marka. Czas wolny można przeznaczyć na poranną kawę lub shopping.
3. Jedziemy na degustację wina i oliwy w lokalnej farmie. Rolnicy pokazują nam swoje sady i winnice, opowiadając o tajnikach produkcji.
4. Korzystamy z naturalnego spa, czyli kąpieli w wodach siarkowych na plaży Xigia.
5. Jedziemy na rejs na Błękitne Groty, kameralną 25 osobową łódką. Dzięki jej niewielkim rozmiarom wpływamy do grot do środka (możliwość wynajęcia łodzi na wyłączność, lub rejsu z grupą).
6. Płyniemy na Zatokę Wraku popołudniu. Dopiero wtedy ma to sens, bo plaża jest praktycznie pusta (możliwość wynajęcia łodzi na wyłączność, lub rejsu z grupą).


Spodobał Ci się ten program, a może masz inny pomysł na zwiedzanie?

Skontaktuj się z nami aby ustalić szczegóły!