Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Vlog „Życie na Zakynthos poza sezonem”

Od dawna przygotowaliśmy się do pokazania Wam wyspy Zakynthos w wersji filmowej. Tak żebyście mogli chłonąć jej atmosferę i piękno siedząc w swoich domach. Dlatego powstał nasz kanał Youtube, do którego subskrybowania serdecznie Was zapraszamy. Dzielimy się na nim ciekawostkami na temat wyspy, pokazujemy najpopularniejsze miejsca ale też tajemnicze i nieodkryte. Dzięki serii filmów ” Życie na Zakynthos poza sezonem ” możecie dowiedzieć się jak my żyjemy i jak żyją Zakintyjczycy, gdy zakończy się lato i nastaje zima. Zapraszamy !

Odcinek 1. Spotkaliśmy Bebisa

W pierwszym odcinku serii obudzicie się z nami na wyspie Zakynthos i zaczniecie dzień jak prawdziwi Grecy! Zabierzemy Was na kawę do stolicy, odwiedzimy główny rynek oraz przespacerujemy się na zakupy. Poznacie warzywa, które nie rosną w Polsce oraz zabawkę wkurzonych Greków. Nawet odwiedzimy Zatokę Wraku! Na koniec wieczorna niespodzianka ! Dowiecie się kim jest Bebis.

Odcinek 2. Jedziemy w góry

Jeszcze nikt do tej pory nie zrobił takiego filmu o Zakynthos! Kolejny odcinek „Życie na Zakynthos poza sezonem”, dzięki któremu dowiecie się jak ciekawe jest życie na greckiej wyspie poza sezonem. Specjalnie dla Was pojechaliśmy daleko w góry, aby przekazać jak najwięcej atmosfery i poruszyć wszystkie Wasze zmysły. Tymi ścieżkami nie podąża turystyka. Sprawdźcie sami, gdzie kryje się prawdziwe oblicze wyspy i odkryjcie tajemnice, o których nie dowiecie się żadnego przewodnika.

Odcinek 3. Nasza oliwa

Grecy mówią o niej, że to ciekłe złoto. Polacy, że sprawiedliwa i zawsze na wierzch wypływa. Oliwa z oliwek to więcej niż olej. Nie łatwo o dobrą oliwę, a znalezienie prawdziwej extra virgin jest jak poszukiwania księcia na białym koniu. Wszystko jednak jest możliwe! Mamy dla Was prawdziwą oliwę Extra Virgin prosto z Zakynthos, z gigantyczną ilością polifenoli i oleokantali. Zbieraną własnoręcznie, tłoczoną na zimno, tylko raz. Świeżuteńka, zielona i pachnącą. Na filmie zobaczycie cały proces od zbioru, aż do wytłoczenia i dowiecie się wielu ciekawostek, których nie znajdziecie w internecie.

Odcinek 4. Plaże i miejscowości turystyczne

Odcinek, w którym zobaczycie jak wyglądają najpopularniejsze plaże takie jak Laganas, Kalamaki, Tsilivi. Pokażujemy je z lotu ptaka i spacerujemy w okolicy, aby jak najlepiej pokazać Wam miejsca, które tak często wybieracie na swoje wakacje.

Odcinek 5. Żółwie, Xigia i Zatoka Wraku z góry

Pokazujemy w nim Zatokę Wraku jeszcze ze statkiem w całości, Banana Beach, siarkową plaża Xigia i Żółwie. Życie na Zakynthos poza sezonem w odcinku 5 to najpopularniejsze atrakcje na wyspie Zakynthos jakie powinien odwiedzić każdy turysta. Film nakręciliśmy na początku listopada 2021 więc macie okazję obejrzeć te miejsca bez tłumów.

Odcinek 6. Pierwszy rejs na Zatokę Wraku w 2022 roku

Jako pierwsi w tym sezonie popłyneliśmy na Zatokę Wraku, aby ocenić z bliska jakie szkody wyrządziły zimowe sztormy. Podpłynęliśmy też do słynnej Błękitnej Groty Camara i sprawdziliśmy czy w tym roku rafa koralowa po zimie nadal istnieje. Zatokę Wraku i Błękitne Groty możecie odwiedzić też z nami na wycieczkach: Wszystko w 1 dzień©, Wszystko w 1 dzień 15+©, Północ Południe z Zatoką Wraku©, Krótka Wycieczka Wrak, Groty i Xigia©.

Jeśli podoba Ci się nasza praca i chcesz więcej odcinków zasubskrybuj nasz kanał 🙂 Kliknij tutaj, aby przejść na youtube i kliknąć dzwoneczek 🔔  Dziękujemy !