Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays,
+48 503 932 241,
rezerwacja@projectholidays.pl

Północ Południe i Zatoka Wraku

W JEDNEJ WYCIECZCE NAJCIEKAWSZE PUNKTY NA PÓŁNOCY I POŁUDNIU WYSPY + REJS NA ZATOKĘ WRAKU I BŁĘKITNE GROTY

PROGRAM (8:00-16:30)

REJS
-Zatoka Wraku z godzinnym plażowaniem,
-Błękitne Groty małą łódką (z wpływaniem do środka).

CZĘŚĆ LĄDOWA
-Biało-niebieski wiatraczek na Skinari,
-Zatoka Wraku z góry*,
-Najstarsze drzewo oliwne
-Degustacja lokalnych produktów,
-Kampi, czyli najwyższy klif (obiad)
-Wyspa Ślubów Cameo.

REZERWUJ WCZEŚNIEJ, ZWIEDZAJ WIĘCEJ I PŁAĆ MNIEJ!

Wycieczka odbywa się w niedzielę i czwartek. Rezerwując wcześniej zapewniasz sobie miejsce i nie musisz się martwić o formalności na urlopie. Robisz rezerwację, wpłacasz zaliczkę, a resztę dopłacasz w dniu wycieczki. To takie proste. Rezerwując więcej niż jedną wycieczkę dostajesz rabat 5 euro na każdą osobę.

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj

WAŻNA INFORMACJA !

Punkt Zatoka Wraku z góry nie jest realizowany do odwołania ze względu na gigantyczne kolejki, w których czeka się minimum 1,5 h na zdjęcie połowy plaży i kawałka wraku. Zdjęcia całej Zatoki Wraku, które znacie z internetu są w tym momencie niemożliwe do wykonania. Były robione z klifu, który został zamknięty ze względu na ryzyko pożarowe i wypadki śmiertelne tzw. ofiary selfi.

Wyruszamy na wycieczkę wcześnie, dlatego że chcemy uniknąć tłumów na Zatoce Wraku na plaży. Proszę zamówić lunch boksy lub early breakfast na recepcji hotelowej. Jak dopłyniemy do prawie pustej plaży, a będziemy ją opuszczać gdy będzie 2500 ludzi docenicie tą wczesną pobudkę 🙂

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Zatoka Wraku

Po zbiórce pojedziemy do portu, z którego szybka motorówka zabierze nas na rejs na Zatokę Wraku i Błękitne Groty. Dzięki szybkiej łodzi oraz najkrótszej trasie z możliwych będziecie na Zatoce Wraku już w 15 min! Zostaniecie na plaży pełną godzinę.

Błękitne Groty

Po plażowaniu na Zatoce Wraku wrócimy na Skinari i przesiądziemy się na małą łódkę (możliwe tylko przy wycieczce max 19 osobowej). Dzięki temu wpłyniemy do grot do środka. Zobaczymy niesamowity efekt świecącej na niebiesko wody. Kąpiel w wielkim błękicie? Obowiązkowo! Maska z rurką napewno się przyda, by podziwiać podwodny świat.

Wiatraczek na Skinari

To jedyne na wyspie miejsce z tak typowym dla Grecji biało – niebieskim budynkiem. Jeśli chcecie przywieźć z wakacji zjdjęcie, które wygląda jak pocztówka musicie koniecznie zrobić je pod tym wiatraczkiem !

Zatoka Wraku z góry

Uzupełnienie tego co zobaczyliście na rejsie oczywiście z bezpiecznego punktu widokowego. (jeśli droga do punktu widokowego będzie oficjalnie otwarta dla pojazdów).

Najstarsze drzewo oliwne

Oliwki to jedyne oprócz baobabów drzewa, które rosną tak długo i rodzą owoce. Oliwka, którą Wam pokażemy ma 2500 lat ! Człowiek czuje się przy takim drzewie naprawdę mały … i młody !

Degustacja wina, bimbru i oliwy

Wino, miód, bimber, oliwa, oliwki, ser, chałwa to tylko niektóre z lokalnych przysmaków jakich spróbujecie. Nauczymy Was jak wznieść toast po grecku i jak rozpoznać prawdziwą oliwę extra virgin. To jeden z ulubionych punktów naszych turystów, tymbardziej że wina zakintyjskie są wyjątkowe i nie ma po nich kaca!

Obiad w greckiej tawernie

To co podają w hotelu czasem ma mało wspólnego z grecką kuchnią. Dlatego zabierzemy Was do lokalnej tawerny na prawdziwy grecki obiad. Zjesz lokalną musakę, tzatzyki, suvlaki, gulasz z królika albo soczysta jagnięcine. Owoce morza? Palce lizać!

Najwyższy klif – Kampi

Wyjątkowe miejsce ukazujące wyższość natury nad człowiekie. Majestatyczny klif jest naocznym dowodem na to, jak powstała wyspa i jak piekne rzeczy potrafi zaprojektować Matka Natura. Być na wyspie i nie stanąć w tym miejscu własną stopą to grzech 😉

Wyspa Ślubów Cameo – mostek

To widok znany każdemu kto wybrał wakacje na Zakynthos. Ale stanąć osobiście na tym mostku i zrobić sobie zdjęcie to dopiero fun!

Sprawdź jeszcze inną wycieczkę na Zatokę Wraku !GALERIA ZDJĘĆ