Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays,
+48 503 932 241,
rezerwacja@projectholidays.pl

Żółwie z Banana Beach

REJS NA ŻÓŁWIE CARETTA CARETTA, SZPITAL DLA ŻÓŁWI, PLAŻA BANANA BEACH I ŻÓŁWIA WYSPA TO NIE JEDYNE ATRAKCJE !

PROGRAM (9:00-16:00)

CZĘŚĆ LĄDOWA
– Słynna plaża Banana Beach,
– Szpital dla żołwi,
– Malowniczy kościółek Św. Mikołaja,

REJS
– Żółwie Caretta Caretta obok łodzi i przez szklane dno,
– Wyspę żółwia Marathonisi,
– Groty Keri z wpływaniem do środka i przystankiem na pływanie w wielkim błękicie!

REZERWUJ WCZEŚNIEJ, ZWIEDZAJ WIĘCEJ I PŁAĆ MNIEJ!

Wycieczka odbywa się we wtorek i w sobotę. Rezerwując wcześniej zapewniasz sobie miejsce i nie musisz się martwić o formalności na urlopie. Robisz rezerwację, wpłacasz zaliczkę, a resztę dopłacasz w dniu wycieczki. To takie proste. Rezerwując więcej niż jedną wycieczkę dostajesz rabat 5 euro na każdą osobę.

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Gerakas

Plaża żółwi – i już każdy wie, że chodzi o Gerakas. Pięknie położona, bo na samym końcu półwyspu Vasillikos. To właśnie tu najczęściej wylęgają się żółwiki. Może uda nam się to zobaczyć ! Po obejrzeniu z bliska żołwich gniazd udamy się do szpitala dla żołwi, przygotowanego specjalnie, aby ratować te niezwykłe zwierzęta.

Kościółek Św. Mikołaja

Półwysep otoczony wyjątkowo porowatą, czarną skałą wulkaniczną. Tuż na jego końcu stoi malowniczo położony biały kościółek. Jego biel idealnie kontrastuje z błękitem morza i ciemną skałą. Zdjęcia tam wyglądają jak z katalogu biura podróży. Wszystko razem tworzy tak bajkową scenerię, że nie sposób się zatrzymać na tej plaży i uwiecznić tego na zdjęciach.

Banana Beach

To celebrytka wśród zakintyjsich plaż. Plaża o najbardziej drobnym i czystym piasku. Nazwana tak dlatego, że kształtem przypomina banana! Trzeba ją koniecznie odwiedzić i wykąpać się w krystalicznie czystej wodzie (na plaży zatrzymujemy się na pełną 1h). Można również skorzystać z beach baru Banana Baya, w którym serwują zimne i ciepłe przekąski i pyszne drinki 🙂

Spotkanie z żółwiem

Dzięki doświadczeniu naszego kapitana możemy Was zapewnić, że znajdzie dla Was żółwia. Kapitan umiejętnie pokieruje łodzią tak, aby wszyscy mogli zrobić zdjęcie i nakręcić filmik z żółwiem. Łódź ma również szkalane dno i jeśli się uda zobaczycie również żółwia pod łodzią. Z szacunku do tych dzikich stworzeń po tej wizycie odpłyniemy, aby nie zakłócać już dłużej żółwikom spokoju.

Wyspa Ślubów Cameo

Jeśli byliście z nami na wycieczce Północ Południe i Zatoka Warku znacie już wyspę Cameo od strony portu i od wewnątrz więc teraz pora zobaczyć ją z łodzi. Kapitan zatrzyma się na chwilę abyście mogli podziwiać powiewające na wietrze prześcieradła i uwiecznić ten widok na zdjęciach. Naszym zdaniem z tej perspektywy prezentuje się najlepiej.

Kąpiel w Grotach Keri

Jaskinie Keri są prawie tak samo popularne jak Błękitne Groty. Kolor morza również zachwyca. Dzięki temu, że mamy małą łódź kapitan wpłynie do wewnątrz grot. Będziemy przepływać przez łuki skalne i podziwiać dzikość natury.

Marathonisi

Swoim kształtem przypomina żółwia stąd wzięła się jej nazwa. Zachwycająca i tajemnicza, bezludna wyspa pośrodku morza. Napewno poczujecie się na niej egzotycznie. Warto zabrać maski z rurką ze względu na wysoką przejrzystość wody i bogate życie morskich stworzeń.

Sprawdź jeszcze inne nasze wycieczki !


GALERIA ZDJĘĆ