Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Kup naszą, pierwszą książkę

Nie jest to przewodnik, ani książka podróżnicza. To zabawna, wciągająca i szczera opowieść o ludzkiej mentalności. Nie tylko Greków, ale nas wszystkich. Można tą książką zrobić sobie niezłą terapię i przeżyć wspaniałą, duchową przygodę.

Zwykli ludzie wyjechali gonić za marzeniami. Ich losy na początku biegły zupełnie innymi drogami, aż któregoś dnia połączyły się dzięki wyspie Zakynthos.

Zuzanna i Adam, bo to o nich mowa, zawsze chcieli dostać od życia więcej niż przewiduje norma. Nie od razu jednak wiedzieli, że „po swoje” czasami trzeba ostro upomnieć się od losu, nierzadko przewracając życie do góry nogami.

Zaryzykowali i zamieszkali w Grecji. Na początku kochając ją jak turyści, nieświadomą miłością. Dopiero z biegiem czasu, gdy zderzyli się z rzeczywistością poznali czym jest prawdziwe życie w stolicy słońca. Wejście pomiędzy lokalnych Greków było dla nich niesamowitym odkryciem. Poznali kulturę, tradycję, ale też zwykłe, ludzkie przywary. Niektóre stereotypy okazały się być prawdziwe, a inne obaliły się same.

Dziś Grecy nazywają ich rodziną, a oni sami piszą książkę o odkryciu jakim jest ©Wielki Grecki Przekręt. Nazywają tak przewrót, który zaszedł w nich samych, ale też zmianę, która z pewnością dokona się w każdym czytelniku po przeczytaniu tej książki.

Momentami kontrowersyjnie opisali również sytuacje, które nigdy wczesniej nie ujrzały światła dziennego, bo nie pasują do pięknego obrazka turystycznej destynacji. Tutaj możemy śmiało powiedzieć, że jest to pierwsza taka książka o Grecji.

Dlaczego nie warto udawać Greka? Może wszyscy jesteśmy Grekami ?

Dowiecie się po przeczytaniu.

Zapraszamy!

CENA

Przy zakupie w Polsce 59 zł + koszt przesyłki 17 zł.

Zgodnie z art.3 ust.1 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji kopiowanie charakterystycznej oferty rozpoznawalnej wśród obiorców, przy wykorzystaniu wyróżniających ją elementów, niniejszym mające na celu wprowadzenie konsumenta w błąd, podlega karze. Nasza oferta ma charakter twórczy, jest nowatorska i zindywidualizowana, a użyte nazwy wycieczek, program i sposób realizacji są chronione prawem autorskim.

Dodaj komentarz