Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Poznaj nasz zespół

To dla nas zaszczyt, że jesteś tutaj, dlatego chcemy Ci przedstawić cały zespół, przybliżyć naszą historię i filozofię naszej pracy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ludźmi, a nie firmą. Może to wynikać z greckiej „filoxenia” czyli gościnności oraz potrzeby obsługi Polaków za granicą tak, żeby czuli się jak „wśród swoich”. Każdy kto tworzy nasz zespół wkłada w swoją pracę całe serce. Niektórzy urodzili się na wyspie i kontynuują wielopokoleniową tradycję. Inni przenieśli swoje życie z Polski na Zakynthos.

Tak właśnie było w przypadku właścicieli. Swoją przygodę zaczynali jako przewodnicy, ale ich nieustanna chęć rozwoju sprawiła, że wywaliczyli swój sukces i dziś są „na swoim”. Nie przestali jednak pojawiać się na wycieczkach. Nie zarządzają firmą zza biurka i dzięki temu programy wycieczek są stale ulepszane. Piszą bloga, kręcą filmy i zarządzają social media, dzięki czemu biuro od początku powstania prężnie się rozwija i jest coraz bardziej znane wśród Polaków.

Reszta zespołu to przewodnicy i pracownicy biura, którzy wkładając w tą pracę swój talent i charakter dokładają ważną cegiełkę do wspólnego dzieła. Wycieczki nigdy nie mogłyby się odbyć, gdyby nie kierowcy i kapitanowie, których również Wam przedstawiamy.

Pierwszy kontakt

Tutaj zaczyna się nasza wspólna historia. Podczas pierwszego kontaktu z nami, czy to przez komunikatory czy przez telefon poznajecie nasze super dziewczyny. Pomagają Wam wybrać idealną wycieczkę, z cierpliwością anioła odpowiadają na wszystkie Wasze pytania i jak nikt rozwiązują nawet najtrudniejsze problemy. Przedstawiamy Wam Małgosię i Anię!

Na wycieczce

Kiedy już dokonacie rezerwacji z wyczekiwaniem odliczacie dni do wycieczki. My też! To zaszczyt dla nas oprowadzać Was po wyspie Zakynthos i Kefalonia, dlatego oddajemy Was w najlepsze ręce. Na wycieczkach poznacie samych właścicieli biura, którzy od lat mieszkają na wyspie i opowiedzą Wam więcej niż sezonowi przewodnicy. Dodatkowo są autorami książki „Wielki Grecki Przekręt, czyli dlaczego nie warto udawać Greka”. Poznajcie Zuzannę i Adama!

W drodze

Jak przystało na greckie wojaże poznajecie na wycieczkach rodowitych Greków!
Nasze kooperacje kształtowały się długo zanim znaleźliśmy odpowiednich ludzi, którzy tak jak my będą obsługiwać Was z szacunkiem i najwyższą kulturą. Dziś z dumą możemy przedstawić Wam naszych współpracowników i jednocześnie przyjaciół.
Jak nikt inny znają specyficzny styl jazdy i pokonują nawet najbardziej wąskie, górskie trasy. Poznajcie naszych kierowców: Anastisa, Takisa i Kostasa!

Na morzu

Nikt nie zna morza lepiej niż oni. Urodzili się w rybackiej rodzinie i dosłownie wychowali na łodzi. Każdy następnie ukończył Akademię Morską i jest wykwalifikowanym kapitanem. Morze to dla nich dom, czytają z niego jak z otwartej księgi. Zawsze są naszą „wyrocznią” w kwestii tego czy można bezpiecznie i komfortowo płynąć na rejs.
Przedstawiamy kapitanów pływających z nami na Zatokę Wraku – nasz bliźniaki Adonis i Dionizos!

A to kapitanowie, którzy zabierają nas na Błękitne Groty. Prawdziwi mistrzowie kierownicy, a właściwie steru: Sakis, Nikos i Janis!

Z tymi gentelmenami natomiast pływamy na żółwie. Jeśli pytacie nas „Czy będzie żółw?” odpowiadamy, że nasi kapitanowie są w stanie go znaleźć nawet jeśli pływa jeden w całej zatoce. To prawda, trzydziestoletnie doświadczenie w szukaniu żółwi robi swoje. Przed Wami Nionios, Sakis i Jorgos!

W restauracji

Jeśli jeść do prawdziwie po grecku, dlatego wybieramy tawerny otwarte również zimą. To, że jedzą w nich miejscowi oznacza dla nas autentyczną, miejscową kuchnię „jak u mamy” i atmosferę, której nie da się opisać innym słowem niż grecka filoksenia. Poznajcie:

Po naszej wspólnej przygodzie

Tutaj kończy się nasza wspólna historia. Wasze wspomnienia zostają w albumie, a rezerwacje przechodzą do archiwum. Tutaj swój raj odnajdują szalone, ścisłe umysły, które kochają statystyki i tabelki czyli nasze dziewczyny z rozliczeń. Ogromny support dla nas, a dla Was gwarancja formalności dopiętych na ostatni guzik.

A to tylko kilka momentów z naszych wycieczek…

Sprawdź opinię o nas na facebooku w załadce RECENZJE https://www.facebook.com/projectholidays