Biuro Stacjonarne: Laganas, 29-100 Zakynthos, Grecja
+48 503 932 241
rezerwacja@projectholidays.pl

Poznaj nasz zespół

To dla nas zaszczyt, że jesteś tutaj, dlatego chcemy Ci przedstawić cały zespół, przybliżyć naszą historię i filozofię naszej pracy.

Kto tworzy Project Holidays?

Zuzanna Wiktoria
Sześć lat temu przeniosła swoje życie na Zakynthos. Zaczynała jako przewodnik, a dziś prowadzi własne biuro. Nie lubi być szefem zza biurka więc wciąż można ją spotkać na wycieczkach. Opowiada o wyspie inaczej niż wszyscy odkrywając przed turystami wszystkie tajemnice.
Autorka bloga o Grecji i współtwórca vloga „Życie na Zakynthos poza sezonem”.
Ulubione miejsce: Wyspa Marathonisi.


Adam
Od początku powstania jest mocnym filarem firmy. Zarządza biurem i prowadzi wycieczki, dzięki czemu klienci są w najlepszych rękach od pierwszej sekundy. W turystach wzbudza emocje i wywołuje niesamowite wspomnienia, zawsze dbajac o bezpieczeństwo ale i dobrą zabawę!
Życiowe motto: Jedyną stałą jest zmiana
.

Joanna

Znacie ją od pierwszego kontaktu z naszym biurem. To właśnie Joanna opiekuje się Waszym rezerwacjami, ale spotkać ją można również na wycieczkach. Serdeczna i cierpliwa, uwielbia dzieci. Klienci cenią ją za bezpośredniość. Prywatnie interesuje się ilustracją i projektowaniem. Skończyła koreanistykę, a w Grecji zakochała się zupełnie niespodziewanie.

Jej hobby to stare filmy o wampirach.

Anastis
Urodził się na Zakynthos, więc zna każdą, nawet najmniejszą drogę. Zarząda transportem i to właśnie dzięki niemu docieramy na miejsce szybko i bezpiecznie.
Jak przystało na prawdziwego Greka nie może żyć bez porannej kawy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie pracy w turystyce. Nie potrafimy żyć bez prowadzenia wycieczek i wymyślania wciąż nowych atrakcji dla Polaków przyjeżdżających na Zakynthos. Kieruje nami nieustanna chęć pomocy. Może to wynikać z greckiej „filoxenia” czyli gościnności oraz potrzeby ugoszczenia Polaków za granicą tak, żeby byli bezpieczni i „wśród swoich”. Stąd wzięło się nasze hasło przewodnie „Twój człowiek na wyspie Zakynthos”, bo chcemy żeby czuli się nasi turyści. Poza tym nasza najważniejsza filozofia to być właśnie człowiekiem, a nie firmą, również dla naszych pracowników.

Jak powstało Project Holidays?

Przygodę z turystyką na Zakynthos każde z nas zaczynało od bycia przewodnikiem. Dzięki temu wiemy ile zaangażowania wymaga ta praca i jak należy prowadzić wycieczki, żeby turyści wracali z nich zadowoleni.
W Grecji można bardzo łatwo się zakochać i tak się stało również w naszym przypadku. W kontarście z szaro- burą Polską zimą grecki klimat to raj na ziemi.
Myśl o przeniesieniu się na wyspę na stałe, zakiełkowała po raz pierwszy w 2016 roku. Marzenie jeszcze w tym samym roku stało się faktem.
Momentem kulminacyjnym okazał się sierpień 2018 roku, kiedy potrzeba opowiadania o wyspie we własnym stylu i formie stała się tak duża, że powstał blog i profil na facebooku. Ten moment uznajemy za powstanie marki Project Holidays. Blog szybko przerodził się w doradztwo turystyczne i holiday planning, bo ludzie chętnie korzystali z tego, że mogą zapytać o wszystko osobę, która mieszka na wyspie na stałe.
W chwili obecnej jesteśmy oficjalnym i pełnoprawnym biurem turystycznym posiadającym licencję Ministerstwa Turystyki nr 0428E60000141801. To dla nas bardzo ważne, bo dzięki temu możemy zapewnić bezpieczeństwo i profesjonalizm naszym turystom.

Czym się zajmujemy ?

Obecnie nasza działalność to wycieczki fakultatywne. Pokazujemy Wam Zakynthos i Kefalonię takimi jakie są naprawdę, z naciskiem na poznanie ich przez zrozumienie i wczucie się w ich klimat. Klient to dla nas nie numer tylko osoba z imieniem, potrzebami i marzeniami. Po długich rozmowach prowadzonych przed przyjazdem na messengerze na zbiórce często padamy sobie w objęcia jak starzy znajomi, widząc się właściwie pierwszy raz w życiu! To wspaniałe uczucie dla obu stron. Wycieczki zawsze są kameralne, maksymalnie w 19 osób (w przypadku wycieczki Zatoka Wraku Premium nawet w 6 ) , z polskim przewodnikiem, według naszych autorskich programów.

Sprawdź opinię o nas na facebooku w załadce RECENZJE https://www.facebook.com/projectholidays