Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays,
+48 503 932 241,
rezerwacja@projectholidays.pl

Poznaj nasz zespół

To dla nas zaszczyt, że jesteś tutaj, dlatego chcemy Ci przedstawić cały zespół, przybliżyć naszą historię i filozofię naszej pracy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy ludźmi, a nie firmą. Może to wynikać z greckiej „filoxenia” czyli gościnności oraz potrzeby obsługi Polaków za granicą tak, żeby czuli się jak „wśród swoich”. Każdy kto tworzy nasz zespół wkłada w swoją pracę całe serce. Niektórzy urodzili się na wyspie i kontynuują wielopokoleniową tradycję. Inni przenieśli swoje życie z Polski na Zakynthos.

Tak właśnie było w przypadku właścicieli. Swoją przygodę zaczynali jako przewodnicy, ale ich nieustanna chęć rozwoju sprawiła, że wywaliczyli swój sukces i dziś są „na swoim”. Nie przestali jednak pojawiać się na wycieczkach. Nie zarządzają firmą zza biurka i dzięki temu programy wycieczek są stale ulepszane. Piszą bloga, kręcą filmy i zarządzają social media, dzięki czemu biuro od początku powstania prężnie się rozwija i jest coraz bardziej znane wśród Polaków.

Choć rzedko je widać dziewczyny dzielnie pracują w biurze. Patrycja obsługuje Wasze rezerwacje od strony back office. Magda skończyła prawo księgowe i zajmuje się rozliczeniami. Dzięki niej finanse firmy i pieniądze klientów są zawsze bezpieczne.

PRZEWODNICY

BACK OFFICE

KIEROWCY

KAPITANOWIE (ZATOKA WRAKU)

KAPITANOWIE (BŁĘKITNE GROTY)

KAPITANOWIE (ŻÓŁWIE)

RESTAURATORZY

A to tylko kilka momentów z naszych wycieczek…

Sprawdź opinię o nas na facebooku w załadce RECENZJE https://www.facebook.com/projectholidays