Biuro Stacjonarne: Laganas, 29-100 Zakynthos, Grecja
+48 503 932 241
rezerwacja@projectholidays.pl

Poznaj nasz zespół

To dla nas zaszczyt, że jesteś tutaj, dlatego chcemy Ci przedstawić cały zespół, przybliżyć naszą historię i filozofię naszej pracy.

Kto tworzy Project Holidays?

Zuzanna – właściciel biura
Sześć lat temu przeniosła swoje życie na Zakynthos. Zaczynała jako przewodnik, a dziś prowadzi własną firmę. Nie lubi być szefem zza biurka więc wciąż można ją spotkać na wycieczkach.
Autorka bloga o Grecji i współtwórca vloga „Życie na Zakynthos poza sezonem”.


Adam kierownik biura
Od początku powstania jest mocnym filarem firmy. Zarządza biurem, dzięki czemu klienci są w najlepszych rękach od pierwszej sekundy. Prowadzi również nasze social media.
Życiowe motto: Jedyną stałą jest zmiana
.

Joanna – obsługa klienta

To w jej rękach są Wasze rezerwacje. Serdeczna i cierpliwa, pomaga Wam wybrać najlepszą wycieczkę. Klienci uwielbiają ją za bezpośredniość. Prywatnie interesuje się ilustracją i projektowaniem. Skończyła koreanistykę.

Jej hobby to stare filmy o wampirach.

Karolina – przewodnik

Zaraża uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. Dzięki swojej empatii jest ogromnym wsparciem naszych turystów podczas zwiedzania. Na wycieczkach przekaże Wam nie tylko wiedzę ale przede wszystkim swoją miłość do Grecji.
Prywatnie uwielbia długie spacery ze swoim psem.

Anastis – transport
Urodził się na Zakynthos, więc zna każdą, nawet najmniejszą drogę. Zarząda transportem i to właśnie dzięki niemu docieramy na miejsce szybko i bezpiecznie.
Jak przystało na prawdziwego Greka nie może żyć bez porannej kawy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie pracy w turystyce. Nie potrafimy żyć bez prowadzenia wycieczek i wymyślania wciąż nowych atrakcji dla Polaków przyjeżdżających na Zakynthos. Kieruje nami nieustanna chęć pomocy. Może to wynikać z greckiej „filoxenia” czyli gościnności oraz potrzeby ugoszczenia Polaków za granicą tak, żeby byli bezpieczni i „wśród swoich”. Stąd wzięło się nasze hasło przewodnie „Twój człowiek na wyspie Zakynthos”, bo chcemy żeby czuli się nasi turyści. Poza tym nasza najważniejsza filozofia to być właśnie człowiekiem, a nie firmą, również dla naszych pracowników.

Jak powstało Project Holidays?

Przygodę z turystyką na Zakynthos każde z nas zaczynało od bycia przewodnikiem. Dzięki temu wiemy ile zaangażowania wymaga ta praca i jak należy prowadzić wycieczki, żeby turyści wracali z nich zadowoleni.
W Grecji można bardzo łatwo się zakochać i tak się stało również w naszym przypadku. W kontarście z szaro- burą Polską zimą grecki klimat to raj na ziemi.
Myśl o przeniesieniu się na wyspę na stałe, zakiełkowała po raz pierwszy w 2016 roku. Marzenie jeszcze w tym samym roku stało się faktem.
Momentem kulminacyjnym okazał się sierpień 2018 roku, kiedy potrzeba opowiadania o wyspie we własnym stylu i formie stała się tak duża, że powstał blog i profil na facebooku. Ten moment uznajemy za powstanie marki Project Holidays. Blog szybko przerodził się w doradztwo turystyczne i holiday planning, bo ludzie chętnie korzystali z tego, że mogą zapytać o wszystko osobę, która mieszka na wyspie na stałe.
W chwili obecnej jesteśmy oficjalnym i pełnoprawnym biurem turystycznym posiadającym licencję Ministerstwa Turystyki nr 0428E60000141801. To dla nas bardzo ważne, bo dzięki temu możemy zapewnić bezpieczeństwo i profesjonalizm naszym turystom.

Czym się zajmujemy ?

Obecnie nasza działalność to wycieczki fakultatywne. Pokazujemy Wam Zakynthos i Kefalonię takimi jakie są naprawdę, z naciskiem na poznanie ich przez zrozumienie i wczucie się w ich klimat. Klient to dla nas nie numer tylko osoba z imieniem, potrzebami i marzeniami. Po długich rozmowach prowadzonych przed przyjazdem na messengerze na zbiórce często padamy sobie w objęcia jak starzy znajomi, widząc się właściwie pierwszy raz w życiu! To wspaniałe uczucie dla obu stron. Wycieczki zawsze są kameralne, maksymalnie w 19 osób (w przypadku wycieczki Zatoka Wraku Premium nawet w 6 ) , z polskim przewodnikiem, według naszych autorskich programów.

Sprawdź opinię o nas na facebooku w załadce RECENZJE https://www.facebook.com/projectholidays