Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Wszystko w 1 dzień©

NIE ZASTANAWIAJ SIĘ CO WYBRAĆ! ZOBACZ wszystko W JEDEN DZIEŃ!
TO NASZ AUTORSKI PROGRAM, KTÓRY STAŁ SIĘ HITEM SEZONU 2022 i 2023.
Nigdzie nie znajdziesz wycieczki z tak dużą ilością atrakcji!


PROGRAM

Orientacyjny czas trwania 8:00-17:00

1. Korzystamy ze zdrowotnych kąpieli siarkowych na plaży Xigia, zanim pojawia się tłumy.
2. Wypływamy na rejs na Błękitne Groty. Dzięki małym łódkom wpływamy do środka grot. Organizujemy też przystanek na kąpiel, idealny do snorkowania i skoków do wody. Rejs na Groty trwa około 25 min.
3. Przesiadamy się na kameralny, zadaszony statek z toaletą i płyniemy na Zatokę Wraku najkrótszą możliwą drogą. Tylko z nami dopłyniecie na Zatokę Wraku w 15 min!
4. Po rejsach wracamy do busa/autokaru i jedziemy na zdjęcia do słynnego, biało-niebieskiego wiatraczka.
5. Następnie kierujemy się do wioski Exo Chora podziwiać najstarsze drzewo oliwne oraz na degustacje wina i oliwy (w cenie).
6. Jemy obiad w rodzinnej, greckiej tawernie z widokiem na morze. (Obiad nie jest w cenie wycieczki)
7. Udajemy się do portu Agios Sostis gdzie wsiadamy do kameralnej łodzi ze szklanym dnem i płyniemy obserwować żołwie Caretta Caretta.
8. Zatrzymujemy się na plażowanie na Wyspie Marathonisi – Wielkiej Żółwicy.
9. Wpływamy do środka jednej z największych Grot na całej wyspie – Groty Miłości.
10. Podzwiamy Wyspę Ślubów Cameo od strony powiewających welonów oraz z drewnianego mostka.

TERMIN

CODZIENNIE OPRÓCZ PIĄTKU

W CENIE

POLSKI PRZEWODNIK
TRANSPORT
BILETY NA REJSY

Obiad i zakup pamiątek jest dobrowolny i płatny we własnym zakresie.

WARTO WIEDZIEĆ

To najczęściej wybierana wycieczka więc zarezerwuj ją z wyprzedzeniem wpłacając zaliczkę, a resztę dopłacisz na miejscu.
To wycieczka z największą ilością kąpieli i plażowania – przygotuj sprzęt i strój.
W tawernach i sklepach możesz płacić kartą oraz gotówką.
Toalety są bezpłatne.

Do ceny liczy się wiek ukończony w dniu wycieczki. Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

REZERWUJĄC W PAKIECIE PŁACISZ MNIEJ!

Sprawdź jeszcze inną wycieczkę z rejsem na Zatokę Wraku !


SZCZEGÓŁY PROGRAMU©

Plaża siarkowa Xigia

Naturalne źródła zawierają nie tylko siarkę, ale również kolagen, dzięki czemu działają odmładzająco. W efekcie mają dobroczynny wpływ na zdrowie i leczą choroby skóry oraz reumatyzm. Grzechem byłoby nie skorzystać z takich dobrodziejstw natury, dlatego zatrzymujemy się na plaży Xigia na plażowanie.

Wiatraczek na Skinari

Jedziemy do portu Skinari. To jedyne na wyspie miejsce z tak typowym dla Grecji biało – niebieskim budynkiem. Jednym słowem, jeśli chcecie przywieźć z wakacji zdjęcie, które wygląda jak pocztówka musicie koniecznie zrobić je pod tym wiatraczkiem !

Zatoka Wraku

Tylko z nami popłyniesz najkrótszą drogą z półwyspu Skinari! Dzięki super szybkiej łodzi docieramy na Wrak w jedyne 15 min! Łódź mieści 60 osób, więc większość lub całość wypełnia nasza, polska grupa. Na łodzi znajduje się toaleta i dwa pokłady: zacieniony oraz otwarty.

Błękitne Groty

Wsiadamy na małą, płaską łódkę. Robimy to specjalnie, żeby wpłynąć do Grot do środka! Duże łodzie tylko przepływają obok i nie mają szans podziwiać elektryzującego błękitu, który widać tylko wewnątrz. Zatrzymujemy się również na kąpiel, bo woda w tym miejscu jest super przejrzysta.

Najstarsze drzewo oliwne

Po rejsie wybierzemy się na zwiedzanie lądowych atrakcji. Oliwki to jedyne oprócz baobabów drzewa, które rosną tak długo i rodzą owoce. Oliwka, którą Wam pokażemy ma 2500 lat ! Człowiek czuje się przy takim drzewie naprawdę mały … i młody !

Degustacja wina, bimbru i oliwy

Wino, miód, bimber, oliwa, oliwki, ser, chałwa to tylko niektóre z lokalnych przysmaków jakich spróbujecie. Nauczymy Was jak wznieść toast po grecku i jak rozpoznać prawdziwą oliwę extra virgin. To jeden z ulubionych punktów naszych turystów, tymbardziej że wina zakintyjskie są wyjątkowe i nie ma po nich kaca!

Obiad w greckiej tawernie

To co podają w hotelu czasem ma mało wspólnego z grecką kuchnią. Zabierzemy Was do lokalnej tawerny na prawdziwy grecki obiad. Zjesz lokalną musakę, tzatzyki, suvlaki, grillowaną doradę albo soczystą jagnięcine. Palce lizać!

Żołwie Caretta Caretta

Po obiedzie sjesta w autobusie i jedziemy na spotkanie z żołwiami. Na naszym drugim rejsie zobaczycie żołwie dorastające do 1 metra długości ! To maskotka Zakynthos, która wybrała wyspę, aby się rozmnażać!
Pamiętajcie, że jako jedyni przeznaczamy 1 euro od każdego uczestnika na Narodowy Park Morski opiekujący się żółwiami. Wspieramy żółwie dzięki Wam 🙂

Wyspa Ślubów od strony morza

Taki widok można zobaczyć tylko z łódki. Specjalnie dla Was zatrzymamy się na zdjęcia słynnych prześcieradeł powiewających na wietrze. Jest ich 12 i krąży o nich legenda ( czyżby o nocy poślubnej … ? )

Grota Miłości

Bajkowy fragment wyspy Zakynthos. Groty te są zupełnie inne niż Błękitne Groty na północy. Grota Miłości to zdecydowanie największa i najpopularniejsza z nich. Krąży o niej bardzo romantyczna legenda.

Żołwia Wyspa Marathonisi

Bezludna wyspa z uroczą plażą, na której żołwie zakładają gniazda. Wygląda jak Melediwy nie tylko na zdjęciach. To idealne miejsce do zdjęć na insta z prawdziwych egzotycznych wakacji. Do tego zimne piwko z pływającego sklepu na zakończenie wycieczki i można śmiało uznać, że to jesteśmy w RAJU!

Wyspa Ślubów Cameo – mostek

To widok znany każdemu kto wybrał wakacje na Zakynthos. Stanąć osobiście na tym mostku i zrobić sobie zdjęcie to dopiero fun! Oczywiście dla chętnych wejście na wyspę!

REZERWUJĄC W PAKIECIE PŁACISZ MNIEJ!


Nie jesteśmy pośrednikiem, jesteśmy bezpośrednim organizatorem i autorem naszych wycieczek.
Programy wycieczek Wszystko w 1 dzień© (dawniej Wrak i Żółwie w 1 dzień©), Wszystko w 1 dzień 15+© (dawniej Wrak i Żółwie w 1 dzień 15+©), Północ Południe z Zatoką Wraku©, Żółwie z Banana Beach© oraz Kefalonia Po Naszemu z Myrtos© i Kefalonia po Naszemu 15+© są ściśle chronione prawem autorskim.

JEŻELI ZNAJDZIESZ GDZIEŚ INDZIEJ TAKI SAM PROGRAM WYCIECZKI OZNACZA, ŻE JEST TO PLAGIAT.

Zgłoś nam to wysyłając screen na messenger lub info@projectholidays.pl