W JEDNEJ WYCIECZCE

NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY NA PÓŁNOCY I POŁUDNIU ORAZ WSCHODZIE I ZACHODZIE WYSPY
PLUS REJS NA ZATOKĘ WRAKU I BŁĘKITNE GROTY

ZOBACZYSZ:

– Siarkową plażę Xigia,
-Zatokę Wraku z godzinnym plażowaniem,
-Błękitne Groty z wpływaniem do środka,
-Słynny wiatraczek na Skinari,
-Zatokę Wraku z góry,
-Najstarsze drzewo oliwne,
-Kampi, czyli najwyższy klif
-Wyspę ślubów Cameo.

W KAŻDĄ NIEDZIELĘ I CZWARTEK
TYLKO 19 MIEJSC!

3w1 Północ Południe i Zatoka Wraku jest owocem naszej pracy i marzeń o stworzeniu idealnej wycieczki, którym chcemy się z Wami podzielić. Pragniemy pokazać Wam najważniejsze i jednocześnie najpiękniejsze miejsca na całej wyspie w ciągu 8h, bez pośpiechu , w relaksującej atmosferze. Specjalnie łączymy zwiedzanie części lądowej oraz rejs na Zatokę Wraku, abyście nie musieli kupować dwóch, a nawet trzech osobnych wycieczek. Przy czym czas spędzony w busie stanowi niewielki procent, a najwięcej czasu spędzacie na atrakcjach.

CENA

Kategoria wiekowaCenaObjaśnienie do kategorii wiekowej
Dorosły65 €Dorosły to osoba która w dniu wycieczki kończy 12 lat oraz wszyscy, którzy mają powyżej 12 lat.
Dziecko 2-1235 €Dzieko 2-12 to osoba, która w dniu wycieczki kończy 2 lata oraz wszyscy, którzy mają powyżej 2 lat, ale w dniu wycieczki nie ukończyli 12 lat.
Dziecko 0-2bezpłatnieDziecko 0-2 to osoba, która w dniu wycieczki nie ukończyła 2 lat.
W cenie znajduje się: transport minibusem, polski przewodnik, bilet na rejs, degustacja.
Posiłek w tawernie jest płatny we własnym zakresie.


IDEALNE POŁĄCZENIE!


Jeśli zarezerwujesz więcej niż jedną wycieczkę otrzymasz rabat 5 € na osobę !
Połącz wycieczkę 3w1 Północ Południe z wycieczką
ŻÓŁWIE PLUS BANANA BEACH,
a zobaczysz naprawdę całą wyspę !

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

ZBIÓRKA
Około godziny 7:30 a 8:30 (dokładna godzina zostana podana dzień przed wycieczką) odbierzemy Państwa z miejsca zbiórki klimatyzowanym minibusem z polskim przewodnikiem, po czym udamy się na siarkową plażę.
XIGIA
Nazywana darmowym, lokalnym spa. Plaża jest kamienista więc lezenie odpada, ale zdrowotna kąpiel w siarkach każdemu doda energii. Oprócz walorów zdrowotnych jest to piekne i bardzo fotograficzne miejsce na wyspie. To idealny początek pełnego wrażeń dnia !
REJS
Po plaży przeniesiemy się na samą północ wyspy skąd rozpocznie się rejs na Zatokę Wraku i Błękitne Groty. Dzięki szybkiej łodzi oraz najkrótszej trasie z możliwych będziecie na Zatoce Wraku już w 15 min! Zostaniecie na plaży pełną godzinę. Następnie rejs będziemy kontynuować na Błękitne Groty. Nasza mała łódź oraz doświadczenie kapitana pozwoli wpłynąć do grot do środka. Tylko tak można zobaczyć fascynujący błękit, od którego wzięła się nazwa tego miejsca. Duże łodzie oglądają groty tylko z daleka. Po obejrzeniu grot przystanek na kąpiel przy jednej z nich. To idealny moment na wykorzystanie maski z rurką bo woda jest tam niesamowicie przejrzysta. 15 min dla umiejących pływać, ponieważ jest to kąpiel w tzw. „wodzie bez dna”.
SKINARI
Po rejsie udamy się tuż obok na zdjęcia biało – niebieskiego wiatraczka, który wszyscy znamy z pocztówek. To jeden z niewielu budynków na Zakynthos o kolorach tak bardzo kojarzących się z Grecją.
ZATOKA WRAKU Z GÓRY
Uzupełnienie tego co zobaczyliście na rejsie oczywiście z bezpiecznego punktu widokowego. (jeśli droga do punktu widokowego będzie oficjalnie otwarta dla pojazdów)
EXO CHORA
W wiosce Exo Chora rośnie najstarsze drzewo oliwne, które ma aż 2500 lat! A tuż obok znajduje się mały stragan, na którym znajdziecie tylko prawdziwe produkty lokalne, produkowane przez Nikosa i jego rodzinę. Będziecie próbować oliwy Extra Virgin (jednej z najlepszej, jak nie najlepszej na wyspie), oliwy czosnkowej, cytrynowej, oliwek, rodzynek, miodu pomarańczowego, wina i…. własnej roboty nalewek! Cytrynówka, bimber z miodem, różany, miętówka, czysty i „rapaholin” (co to jest rapaholin dowiecie się na wycieczce).
KAMPI
Po degustacji pojedziemy na obiad do prawdziwej, greckiej tawerny u Papasa, czyli prawosławnego księdza. Zlokalizowana jest ona na najwyższym klifie na wyspie- Kampi. Ciężko zdecydować co lepsze, widoki czy jedzenie… (obiad nie jest w cenie, jest dla chętnych). Po godzinnej przerwie na obiad należy Wam się sjesta, przy greckiej muzyce. Wykorzystamy do tego przejazd busem do portu Agios Sostis, gdzie czeka na Was wyspa ślubów Cameo. Wiecie, że właśnie okrążyliśmy wyspę dookoła ?
CAMEO
Zatrzymamy się na pół godziny. Zrobicie zdjęcia na drewnianym mostku a chętni mogą wejść na wyspę (wejście jest płatne 5 euro, w zamian za to odbieracie breloczek z Waszym zdjęciem). W porcie bardzo łatwo spotkać żółwia!
Po tak pełnym wrażeń dniu odwieziemy Was do hoteli.


GALERIA ZDJĘĆ

ZATOKĘ WRAKU ZOBACZYSZ Z NAMI JESZCZE NA KRÓTKIEJ WYCIECZCE
ZATOKA WRAKU + XIGIA I FARMA ( od 1.07 do 30.08 )
ORAZ ZATOKA WRAKU PREMIUM STWORZONEJ SPECJALNIE DLA WYMAGAJĄCYH TURYSTÓW

WAŻNE ! Przed rezerwacją wycieczki zapoznaj się z regulaminem i przeczytaj nasz bank informacji.


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK I KANALE YOU TUBE