NAJWAŻNIEJSZE PUNKTY NA PÓŁNOCY I POŁUDNIU WYSPY
PLUS REJS NA ZATOKĘ WRAKU I BŁĘKITNE GROTY
w 8h i max 19 OSÓB

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANA WYCIECZKA W SEZONIE 2020 !

Zwiedzamy Zakynthos 3w1 jest owocem naszej pracy i marzeń o stworzeniu idealnej wycieczki, którym chcemy się z Wami podzielić. Pragniemy pokazać Wam najważniejsze i jednocześnie najpiękniejsze miejsca na wyspie w ciągu 8h, bez pośpiechu , w relaksującej atmosferze. Specjalnie łączymy zwiedzanie części lądowej (północ + południe) oraz rejs na Zatokę Wraku abyście nie musieli kupować dwóch, a nawet trzech osobnych wycieczek.

W JEDNEJ WYCIECZCE

-ZATOKA WRAKU PLAŻA
-BŁĘKITNE GROTY
-ZATOKA WRAKU Z GÓRY
-WIATRACZEK NA SKINARI
-MONASTYR W ANAFONITRIA
-NAJSTARSZE DRZEWO OLIWNE
-NAJWYŻSZY KLIF NA WYSPIE
-WYSPA ŚLUBÓW CAMEO

W KAŻDY PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK
TYLKO 19 MIEJSC !

CENA PRZY ZAKUPIE 1 WYCIECZKI :

Dorośli / dzieci 2-12 lat / dzieci 0-2

40 € / 20 € / 0 €

+ REJS PŁATNY U KAPITANA
15 € /10 € / 0 €

CENA PRZY ZAKUPIE 2 LUB WIĘCEJ WYCIECZEK

35 € / 15 € / 0 €

Cena rejsu pozostaje bez zmian


FILM Z WYCIECZKI

ZATOKĘ WRAKU ZOBACZYSZ Z NAMI JESZCZE NA KRÓTKIEJ WYCIECZCE
PŁYNIEMY NA ZATOKĘ WRAKU + XIGIA I FARMA
ORAZ NOWEJ WYCIECZCE ZATOKA WRAKU PREMIUM – EDYCJA LIMITOWANA


IDEALNE POŁĄCZENIE!

CHCESZ ZWIEDZIĆ 100% WYSPY I DO TEGO ZOBACZYĆ ŻÓŁWIE?
POŁĄCZ WYCIECZKĘ 3W1 PÓŁNOC I POŁUDNIE Z WYCIECZKĄ ŻÓŁWIE PLUS BANANA!
PRZY ZAKUPIE 2 WYCIECZEK CENA KAŻDEJ Z NICH SPADA !

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

ZBIÓRKA
Około godziny 8:00 odbierzemy Państwa spod hoteli klimatyzowanym minibusem z polskim przewodnikiem, po czym udamy się prosto do portu Agios Nikolaos na rejs na Zatokę Wraku i Błękitne Groty. Po drodze będziecie podziwiać wschodnie wybrzeże z widokiem na Peloponez i Kefalonię, największą wieś na wyspie, a może nawet uda spotkać się kozy!
REJS
Dzięki szybkiej łodzi będziecie na Zatoce Wraku już w 25 min, na godzinne plażowanie. Następnie rejs będziemy kontynuować na Błękitne Groty. Nasza mała łódź oraz doświadczenie kapitana pozwoli wpłynąć do grot do środka. Tylko tak można zobaczyć fascynujący błękit, od którego wzięła się nazwa tego miejsca. Duże łodzie oglądają groty tylko z daleka. Po obejrzeniu grot przystanek na kąpiel przy jednej z nich. To idealny moment na wykorzystanie maski z rurką bo woda jest tam niesamowicie przejrzysta. 15 min dla umiejących pływać, ponieważ jest to kąpiel w tzw. „wodzie bez dna”.
SKINARI
Po rejsie udamy się na przylądek Skinari- najbardziej wysunięty na północ kraniec wyspy Zakynthos, skąd najbliżej jest na sąsiednią Kefalonię. Znajduje się tam biało- niebieski wiatraczek, który wszyscy znamy z pocztówek.
ZATOKA WRAKU Z GÓRY
Uzupełnienie tego co zobaczyliście na rejsie oczywiście z bezpiecznego punktu widokowego. (jeśli droga do punktu widokowego będzie oficjalnie otwarta dla pojazdów)
ANAFONITRIA
W wiosce Anafonitria zatrzymamy się pod zabytkowym Monastyrem z 1422 roku, a kto nie będzie miał ochoty na zwiedzanie skorzysta z przerwy na kawe, lody lub świeżo wyciskany sok z zakintyjskich pomarańczy.
EXO CHORA
W wiosce Exo Chora rośnie najstarsze drzewo oliwne, które ma aż 2500 lat! A tuż obok znajduje się Lekkas Farm. To mały stragan, na którym znajdziecie tylko prawdziwe produkty lokalne, produkowane przez Nikosa i jego rodzinę. Będziecie próbować oliwy Extra Virgin (jednej z najlepszej, jak nie najlepszej na wyspie), oliwy czosnkowej, cytrynowej, oliwek, rodzynek, miodu pomarańczowego, wina i…. własnej roboty nalewek! Cytrynówka, bimber z miodem, różany, miętówka, czysty i „rapaholin” (co to jest rapaholin dowiecie się na wycieczce).
KAMPI
Po degustacji pojedziemy na obiad do prawdziwej, greckiej tawerny u Papasa, czyli prawosławnego księdza. Zlokalizowana jest ona na najwyższym klifie na wyspie- Kampi. Ciężko zdecydować co lepsze, widoki czy jedzenie… (obiad nie jest w cenie, jest dla chętnych). Po godzinnej przerwie na obiad należy Wam się sjesta, przy greckiej muzyce. Wykorzystamy do tego przejazd busem do portu Agios Sostis, gdzie czeka na Was wyspa ślubów Cameo. Wiecie, że właśnie okrążyliśmy wyspę dookoła ?
CAMEO
Zatrzymamy się na pół godziny. Zrobicie zdjęcia na drewnianym mostku a chętni mogą wejść na wyspę (wejście jest płatne 5 euro, w zamian za to odbieracie breloczek z Waszym zdjęciem). W porcie bardzo łatwo spotkać żółwia!
Po tak pełnym wrażeń dniu odwieziemy Was do hoteli.


GALERIA ZDJĘĆ

WAŻNE ! Przed rezerwacją wycieczki zapoznaj się z regulaminem i przeczytaj nasz bank informacji.


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK I KANALE YOU TUBE