Tutaj znajdziesz naszą ofertę wycieczek fakultatywnych po wyspie Zakynthos, Kefalonia i Peloponezie.
Są to wycieczki z polskim przewodnikiem.
Grono uczestników nigdy nie przekracza 19 osób (w przypadku wycieczki Premium 6 osób).
Podróżujemy klimatyzowanym, wygodnym minibusem. Dostępne są różne programy pod względem ilości odwiedzanych miejsc i czasu wycieczki. Zapoznaj się z ofertą i promocyjnymi cenami! Wybierz swój kierunek.

3w1 Północ Południe i Zatoka Wraku (8h)

Takiej wycieczki nie zaproponowało jeszcze żadne biuro! Dzięki niej odwiedzisz najważniejsze atrakcje na Północy i Południu, takie jak Wiatraczek na Skinari, Wyspę Ślubów Cameo, najstarsze drzewo oliwne, najwyższy klif Kampi w 1 dzień! A oprócz tego popłyniesz na rejs na Zatokę Wraku i Błękitne Groty!

Zatoka Wraku Premium (10h)

Wycieczka stworzona dla turystów, chcących odkryć prawdziwe piękno wyspy i dojechać tam gdzie nie dociera masowa turystyka. Tylko na tej wycieczce masz szanse zobaczyć miejsca o największym efekcie wow, a na sam koniec popłynąć w rejs na Zatokę Wraku, po godzinach szczytu! Wszystko w kameralnym gronie 6 osób!

Żółwie plus Banana Beach (6h)

Rajska wycieczka pełna zabawy i żółwi ! Podczas części lądowej odwiedzimy szpital dla żółwi i plażę, na której zakładają gniazda. Następnie udamy się na słynna Banana Beach. W części rejsowej spotkamy żółwia Caretta Caretta osobiście, popływamy w grotach Keri i poplażujemy na bezludnej wyspie Marathonisi. To jedyna taka wycieczka na żółwie na wyspie !

Kefalonia po Naszemu (12h)

Kefalonia to z Wysp Jońskich i grzechem byłoby jej nie odwiedzić będąc na Zakynthos ! Nasza wycieczka pozwala poznać ją bez pośpiechu, taką jaką jest naprawdę. To kraina cudów! Odwiedzamy podziemne Jeziorko Mellisani, Jaskinię Drogarati, Stolicę i oczywiście plażę Myrthos na gwarantowane, godzinne plazowanie !

Zatoka Wraku + Xigia i Farma (6h) – oferta specjalna na lipiec i sierpień

Krótka wycieczka idealna dla rodzin z dziećmi, ale nie tylko! Poranny rejs na Zatokę Wraki i Błękitne Groty zapewni odpowiednią temperaturę maluchom. Po rejsie odwiedzimy naturalne spa, czyli źródła siarkowe, a na koniec pojedziemy na farme! Dzieci nakarmią zwierzątka, a dorośli spróbują oliwy i wina.
Wszystko w małej grupie 19 osób.

PRZY REZERWACJI 2 LUB WIĘCEJ WYCIECZEK CENA KAŻDEJ Z NICH SPADA !