Żółwie Plus Banana Beach – HIT LATA 2020!

NOWOŚĆ! NASZ AUTORSKI PROGRAM!
TYLKO Z PROJECT HOLIDAYS!

Idealna wycieczka dla wszystkich, którzy chcą przywieść z Zakynthos super wspomnienia. Rejs, na którym poznacie maskotkę wyspy czyli żółwie Caretta Caretta w ich naturalnym środowisku, a oprócz tego popłyniecie na plażowanie na żołwiej wyspie Marathonisi i odwiedzicie Jaskinie Keri. Ale zanim zabierzemy Was na rejs pojedziemy na rajd po najpiękniejszych piaszczystych plażach na wyspie ! Odwiedzimy słynną Banana Beach, Agios Nikolaos oraz szpital dla żółwi na Gerakas!

W KAŻDY WTOREK I SOBOTĘ
TYLKO 19 MIEJSC !

CENA PRZY ZAKUPIE 1 WYCIECZKI :

Dorośli / dzieci 2-12 lat / dzieci 0-2

25 € / 18 € / 0 €

+ REJS PŁATNY U KAPITANA
15 € /10 € / 0 €

CENA PRZY ZAKUPIE 2 LUB WIĘCEJ WYCIECZEK

20 € / 15 € / 0 €

Cena rejsu pozostaje bez zmian

PROGRAM

NA CZYM POLEGA TA WYCIECZKA?
ZBIÓRKA

Około godziny 8:00 odbierzemy Państwa z hoteli oznaczonym, klimatyzowanym busem, z polskim przewodnikiem na pokładzie po czym udamy się na rajd po pięknych plażach Vasillikos.
GERAKAS
Plaża żółwi – i już każdy wie, że chodzi o Gerakas. Pięknie położona, bo na samym końcu półwyspu Vasillikos. To właśnie to miejsce żółwie najchętniej wybierają na swoje tereny lęgowe. Dlaczego tak się dzieje? Powód zobaczycie na własne oczy. Po obejrzeniu z bliska żołwich gniazd udamy się do szpitala dla żołwi, przygotowanego specjalnie aby ratować te niezwykłe zwierzęta.
AGIOS NIKOLAOS
Półwysep otoczony wyjątkowo porowatą, czarną skałą wulkaniczną. Tuż na jego końcu stoi malowniczo położony biały kościółek. Jego biel idealnie kontrastuje z błękitem morza i ciemną skałą. Zdjęcia tam wyglądają jak z katalogu biura podróży. Wszystko razem tworzy tak bajkową scenerię, że nie sposób się zatrzymać na tej plaży i uwiecznić tego na zdjęciach.
BANANA BEACH
To celebrytka wśród zakintyjsich plaż. Plaża o najbardziej drobnym i czystym piasku. Nazwana tak dlatego, że kształtem przypomina banana! Trzeba ją koniecznie odwiedzić i wykąpać się w krystalicznie czystej wodzie (na plaży zatrzymujemy się na pełną 1h).
Z Banany przemieścimy się do portu Agios Sostis, z którego rozpocznie się nasz rejs.

NA CZYM POLEGA REJS ?
SZUKANIE ŻÓŁWIA
Dzięki doświadczeniu naszego kapitana możemy Was zapewnić, że znajdzie dla Was żółwia. W ciagu 4 lat nie zawiódł nas ani razu. Kapitan umiejętnie pokieruje łodzią tak, aby wszyscy mogli zrobić zdjęcie i nakręcić filmik z żółwiem. Łódź ma również szkalane dno i jeśli się uda zobaczycie również żółwia pod łodzią. Z szacunku do tych dzikich stworzeń po tej wizycie odpłyniemy aby nie zakłócać już dłużej żółwikom spokoju.
JASKINIE KERI ZWIEDZANIE
Jaskinie Keri są prawie tak samo popularne jak Błękitne Groty. Kolor morza również zachwyca. Dzięki temu, że mamy małą łódź kapitan wpłynie do wewnątrz grot. Będziemy przepływać przez łuki skalne i podziwiać dzikość natury.
PRZYSTANEK NA KĄPIEL PRZY DZIKIEJ PLAŻY OASIS
Żal byłoby nie wykąpać się w tak pięknym miejscu dlatego kapitan zatrzyma łódź na kotwicy tuż przy dzikiej plaży Oasis. Okazja na skoki do wody !
PLAŻOWANIE NA ŻÓŁWIEJ WYSPIE MARATHONISI
Swoim kształtem przypomina żółwia stąd wzięła się jej nazwa. Zachwycająca i tajemnicza, bezludna wyspa pośrodku morza. Napewno poczujecie się na niej egzotycznie. Warto zabrać maski z rurką ze względu na wysoką przejrzystość wody i bogate życie morskich stworzeń.
WYSPA ŚLUBÓW CAMEO OD STRONY MORZA
Jeśli byliście z nami na wycieczce Zwiedzamy Zakynthos znacie już wyspę Cameo od strony portu i od wewnątrz więc teraz pora zobaczyć ją z łodzi. Kapitan zatrzyma się na chwilę abyście mogli podziwiać powiewające na wietrze prześcieradła i uwiecznić ten widok na zdjęciach.
POWRÓT DO PORTU
Po powrocie do portu nasz minibus odwiezie Was spowrotem do hoteli. Jeśli jeszcze nie macie wykorzystajcie chwila czasu i koniecznie zróbcie sobie zdjęcie na mostku na wyspę ślubów Cameo. Naszym zdaniem z tej perspektywy prezentuje się najlepiej.

WAŻNE ! Przed rezerwacją zapoznaj się z regulaminem oraz przeczytaj nasz bank informacji.