NASZ AUTORSKI PROGRAM, TYLKO Z PROJECT HOLIDAYS!
GWARANCJA ZOBACZENIA ŻÓŁWIA

DZIECKO DO 12 ROKU ŻYCIA ZA DARMO !

Idealna wycieczka dla wszystkich, którzy chcą przywieść z Zakynthos super wspomnienia. Rejs, na którym poznacie maskotkę wyspy czyli żółwie Caretta Caretta w ich naturalnym środowisku, a oprócz tego popłyniecie na plażowanie na żołwiej wyspie Marathonisi i odwiedzicie Jaskinie Keri. Ale zanim zabierzemy Was na rejs pojedziemy na rajd po najpiękniejszych piaszczystych plażach na wyspie ! Odwiedzimy słynną Banana Beach, Agios Nikolaos oraz szpital dla żółwi na Gerakas!

W KAŻDĄ NIEDZIELĘ
TYLKO 19 MIEJSC !

CENA PRZY ZAKUPIE 1 WYCIECZKI :

Dorośli / dzieci 2-12 lat / dzieci 0-2

35€/0€/0€

+ REJS PŁATNY U KAPITANA
20 € / 10 € / 0 €

CENA PRZY ZAKUPIE 2 LUB WIĘCEJ WYCIECZEK

30 € / 0 € / 0 €

Cena rejsu pozostaje bez zmian


FILM Z WYCIECZKI


SZCZEGÓŁY PROGRAMU

ZBIÓRKA
Około godziny 8:00 odbierzemy Państwa z hoteli oznaczonym, klimatyzowanym minibusem, z polskim przewodnikiem na pokładzie, po czym udamy się na rajd po pięknych plażach Vasillikos. ( Godzina dostosowana jest do miejsca w jakim położony jest hotel oraz ilości uczestników i zostanie podana dzień wcześniej po godzinie 18:00 smsem na telefon podany przy założeniu wstępnej rezerwacji.)
GERAKAS
Plaża żółwi – i już każdy wie, że chodzi o Gerakas. Pięknie położona, bo na samym końcu półwyspu Vasillikos. To właśnie to miejsce żółwie najchętniej wybierają na swoje tereny lęgowe. Dlaczego tak się dzieje? Powód zobaczycie na własne oczy. Po obejrzeniu z bliska żołwich gniazd udamy się do szpitala dla żołwi, przygotowanego specjalnie aby ratować te niezwykłe zwierzęta.
AGIOS NIKOLAOS
Półwysep otoczony wyjątkowo porowatą, czarną skałą wulkaniczną. Tuż na jego końcu stoi malowniczo położony biały kościółek. Jego biel idealnie kontrastuje z błękitem morza i ciemną skałą. Zdjęcia tam wyglądają jak z katalogu biura podróży. Wszystko razem tworzy tak bajkową scenerię, że nie sposób się zatrzymać na tej plaży i uwiecznić tego na zdjęciach.
BANANA BEACH
To celebrytka wśród zakintyjsich plaż. Plaża o najbardziej drobnym i czystym piasku. Nazwana tak dlatego, że kształtem przypomina banana! Trzeba ją koniecznie odwiedzić i wykąpać się w krystalicznie czystej wodzie (na plaży zatrzymujemy się na pełną 1h). Można również skorzystać z beach baru Banana Baya, w którym serwują zimne i ciepłe przekąski i pyszne drinki 🙂
Z Banany przemieścimy się do portu Agios Sostis, z którego rozpocznie się nasz rejs.

NA CZYM POLEGA REJS ?
SZUKANIE ŻÓŁWIA
Dzięki doświadczeniu naszego kapitana możemy Was zapewnić, że znajdzie dla Was żółwia. W ciagu 4 lat nie zawiódł nas ani razu. Kapitan umiejętnie pokieruje łodzią tak, aby wszyscy mogli zrobić zdjęcie i nakręcić filmik z żółwiem. Łódź ma również szkalane dno i jeśli się uda zobaczycie również żółwia pod łodzią. Z szacunku do tych dzikich stworzeń po tej wizycie odpłyniemy, aby nie zakłócać już dłużej żółwikom spokoju.
JASKINIE KERI ZWIEDZANIE
Jaskinie Keri są prawie tak samo popularne jak Błękitne Groty. Kolor morza również zachwyca. Dzięki temu, że mamy małą łódź kapitan wpłynie do wewnątrz grot. Będziemy przepływać przez łuki skalne i podziwiać dzikość natury.
PRZYSTANEK NA KĄPIEL Z PRZEPŁYWANIEM PRZEZ GROTĘ WPŁAW!
Tylko z nami i naszym kapitanem zatrzymasz się w bezpiecznym miejscu, gdzie będziesz mógł skakać z łódki do wody i przepłynąć wpław na wylot przez jedną z błękitnych grot !! Żal byłoby nie skorzystać z takiej okazji w tak pięknym miejscu! Maski z rurką i kamerki wodoodporne napewno się przydadzą.
PLAŻOWANIE NA ŻÓŁWIEJ WYSPIE MARATHONISI
Swoim kształtem przypomina żółwia stąd wzięła się jej nazwa. Zachwycająca i tajemnicza, bezludna wyspa pośrodku morza. Napewno poczujecie się na niej egzotycznie. Warto zabrać maski z rurką ze względu na wysoką przejrzystość wody i bogate życie morskich stworzeń.
WYSPA ŚLUBÓW CAMEO OD STRONY MORZA
Jeśli byliście z nami na wycieczce 3w1 – Północ Południe i Zatoka Warku znacie już wyspę Cameo od strony portu i od wewnątrz więc teraz pora zobaczyć ją z łodzi. Kapitan zatrzyma się na chwilę abyście mogli podziwiać powiewające na wietrze prześcieradła i uwiecznić ten widok na zdjęciach. Naszym zdaniem z tej perspektywy prezentuje się najlepiej.


GALERIA ZDJĘĆ

WAŻNE ! Przed rezerwacją zapoznaj się z regulaminem oraz przeczytaj nasz bank informacji.


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK I KANALE YOU TUBE