NIKT NIE ZAPROPONOWAŁ TAKIEGO PROGRAMU!

DZIECKO DO 12 ROKU ŻYCIA ZA DARMO!

ZOBACZYSZ:
– Słynną plażę Banana Beach,
– Szpital dla żołwi,
– Malowniczy kościółek,
– Żółwie Caretta Caretta obok łodzi i przez szklane dno,
– Wyspę żółwia Marathonisi,
– Groty Keri z wpływaniem do środka i przystankiem na pływnie w wielkim błękicie!

W KAŻDY PONIEDZIAŁEK
TYLKO 19 MIEJSC!

Idealna wycieczka dla wszystkich, którzy chcą przywieść z Zakynthos super wspomnienia i zobaczyć wielkie żołwie! Na początku odwiedzimy najważniejsze miejsca żołwi Caretta Caretta – ich szpital na Gerakas oraz plażę, która przoduje w ilości zakładanych gniazd. Następnie poplażujemy na słynnej Banana Beach! W drugiej cześci wycieczki popłyniemy na rejs, na którym poznacie żółwie osobiście! Oprócz tego poplażujecie na żołwiej wyspie Marathonisi i odwiedzicie Jaskinie Keri.

CENA

Kategoria wiekowaCenaObjaśnienie do kategorii wiekowej
Dorosły55 €Dorosły to osoba która w dniu wycieczki kończy 12 lat oraz wszyscy, którzy mają powyżej 12 lat.
Dziecko 2-12bezpłatnieDzieko 2-12 to osoba, która w dniu wycieczki kończy 2 lata oraz wszyscy, którzy mają powyżej 2 lat, ale w dniu wycieczki nie ukończyli 12 lat.
Dziecko 0-2bezpłatnieDziecko 0-2 to osoba, która w dniu wycieczki nie ukończyła 2 lat.
W cenie znajduje się: transport minibusem, polski przewodnik, bilet na rejs.


IDEALNE POŁĄCZENIE!


Jeśli zarezerwujesz więcej niż jedną wycieczkę otrzymasz rabat 5 € na osobę !
Połącz wycieczkę 3w1 Północ Południe z wycieczką
ŻÓŁWIE PLUS BANANA BEACH,
a zobaczysz naprawdę całą wyspę !

FILM Z WYCIECZKI


SZCZEGÓŁY PROGRAMU

ZBIÓRKA
Około godziny 7:30-8:30 (dokładna godzina zostanie podana dzień wcześniej) odbierzemy Państwa z hoteli oznaczonym, klimatyzowanym minibusem, z polskim przewodnikiem na pokładzie, po czym udamy się na rajd po pięknych plażach Vasillikos.
GERAKAS
Plaża żółwi – i już każdy wie, że chodzi o Gerakas. Pięknie położona, bo na samym końcu półwyspu Vasillikos. To właśnie to miejsce żółwie najchętniej wybierają na swoje tereny lęgowe. Dlaczego tak się dzieje? Powód zobaczycie na własne oczy. Po obejrzeniu z bliska żołwich gniazd udamy się do szpitala dla żołwi, przygotowanego specjalnie aby ratować te niezwykłe zwierzęta.
AGIOS NIKOLAOS
Półwysep otoczony wyjątkowo porowatą, czarną skałą wulkaniczną. Tuż na jego końcu stoi malowniczo położony biały kościółek. Jego biel idealnie kontrastuje z błękitem morza i ciemną skałą. Zdjęcia tam wyglądają jak z katalogu biura podróży. Wszystko razem tworzy tak bajkową scenerię, że nie sposób się zatrzymać na tej plaży i uwiecznić tego na zdjęciach.
BANANA BEACH
To celebrytka wśród zakintyjsich plaż. Plaża o najbardziej drobnym i czystym piasku. Nazwana tak dlatego, że kształtem przypomina banana! Trzeba ją koniecznie odwiedzić i wykąpać się w krystalicznie czystej wodzie (na plaży zatrzymujemy się na pełną 1h). Można również skorzystać z beach baru Banana Baya, w którym serwują zimne i ciepłe przekąski i pyszne drinki 🙂
Z Banany przemieścimy się do portu Agios Sostis, z którego rozpocznie się nasz rejs.

NA CZYM POLEGA REJS ?
SZUKANIE ŻÓŁWIA
Dzięki doświadczeniu naszego kapitana możemy Was zapewnić, że znajdzie dla Was żółwia. W ciagu 4 lat nie zawiódł nas ani razu. Kapitan umiejętnie pokieruje łodzią tak, aby wszyscy mogli zrobić zdjęcie i nakręcić filmik z żółwiem. Łódź ma również szkalane dno i jeśli się uda zobaczycie również żółwia pod łodzią. Z szacunku do tych dzikich stworzeń po tej wizycie odpłyniemy, aby nie zakłócać już dłużej żółwikom spokoju.
JASKINIE KERI ZWIEDZANIE
Jaskinie Keri są prawie tak samo popularne jak Błękitne Groty. Kolor morza również zachwyca. Dzięki temu, że mamy małą łódź kapitan wpłynie do wewnątrz grot. Będziemy przepływać przez łuki skalne i podziwiać dzikość natury.
PRZYSTANEK NA KĄPIEL Z PRZEPŁYWANIEM PRZEZ GROTĘ WPŁAW!
Tylko z nami i naszym kapitanem zatrzymasz się w bezpiecznym miejscu, gdzie będziesz mógł skakać z łódki do wody i przepłynąć wpław na wylot przez jedną z błękitnych grot !! Żal byłoby nie skorzystać z takiej okazji w tak pięknym miejscu! Maski z rurką i kamerki wodoodporne napewno się przydadzą.
PLAŻOWANIE NA ŻÓŁWIEJ WYSPIE MARATHONISI
Swoim kształtem przypomina żółwia stąd wzięła się jej nazwa. Zachwycająca i tajemnicza, bezludna wyspa pośrodku morza. Napewno poczujecie się na niej egzotycznie. Warto zabrać maski z rurką ze względu na wysoką przejrzystość wody i bogate życie morskich stworzeń.
WYSPA ŚLUBÓW CAMEO OD STRONY MORZA
Jeśli byliście z nami na wycieczce 3w1 – Północ Południe i Zatoka Warku znacie już wyspę Cameo od strony portu i od wewnątrz więc teraz pora zobaczyć ją z łodzi. Kapitan zatrzyma się na chwilę abyście mogli podziwiać powiewające na wietrze prześcieradła i uwiecznić ten widok na zdjęciach. Naszym zdaniem z tej perspektywy prezentuje się najlepiej.


GALERIA ZDJĘĆ

WAŻNE ! Przed rezerwacją zapoznaj się z regulaminem oraz przeczytaj nasz bank informacji.


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK I KANALE YOU TUBE