ZJEDŹ NA MYRTHOS I ODKRYJ PRAWDZIWĄ KEFALONIĘ BEZ POŚPIECHU
PEŁNA GODZINA PLAŻOWANIA GWARANTOWANA!

Będąc na Zakynthos koniecznie trzeba odwiedzić sąsiednią Kefalonię. Tylko tam znajdziecie podziemne jezioro, ogromną jaskinię, najpiekniejsze plaże na świecie. Mamy jednak zamiar pokazać Wam ją inaczej niż standartowe wycieczki tak, abyście mogli naprawdę odkryć jej piekno, czerpać przyjemność z przebywania i zapamiętać na dłużej.
EXTRA PUNKT PROGRAMU !
Słynna Latarnia Zakochanych

W KAŻDĄ ŚRODĘ I PIĄTEK
TYLKO 19 MIEJSC !

CENA PRZY ZAKUPIE 1 WYCIECZKI :

Dorośli / dzieci 2-12 lat / dzieci 0-2

60 € / 30 € / 0 €

CENA PRZY ZAKUPIE 2 LUB WIĘCEJ WYCIECZEK

55 € / 25 € / 0 €


FILM Z WYCIECZKI


SZCZEGÓŁY PROGRAMU

ZBIÓRKA
Około godziny 7:00 klimatyzowany bus z polskim przewodnikiem odbierze Państwa spod hotelu i zawiezie do portu Agios Nikolaos, skąd odpływa prom na Kefalonię.
PROM NA KEFALONIĘ
Przeprawa promowa trwa około półtorej godziny. Na promie dostępne są toalety oraz bar z kawą i przekąskami śniadaniowymi.
ARGOSTOLI – STOLICA WYSPY I LATARNIA ZAKOCHANYCH <3
Kiedy dopłyniemy do Kefalonii i wysiądziemy z promu pojedziemy do Argostoli zobaczyć stolicę. Miasto rano tętni życiem, ruch uliczny w porcie jest dość spory, choć na próżno szukać tu chaosu jaki panuje na Zakynthos. Czym jednak byłaby wizyta w stolicy bez odwiedzin najbardziej malowniczej latarni morskiej w całej Grecji ! Latarnia Agia Theodora dumnie wieńczy skalisty półwysep. Jest ona znana w całej Grecji jako Latarnia Zakochanych ❤ Dlaczego? Tą tajemnice odkryje przed Wami nasz przewodnik. Zdjęcia z tego miejsca muszą się znaleźć w Waszej kolekcji.
PLAŻOWANIE NA MYTHOS
Być przy jednej z najpiękniejszych plaż na świecie i nie skorzystać z kąpieli ? Myrthos jest warta grzechu, ale nie takiego. Koniecznie trzeba na nią zjechać na plażowanie na przynajmniej godzinę, aby nacieszyć się jej pięknem, porobić zdjęcia i poskakać na falach. Tylko z nami PEŁNA GODZINA PLAŻOWANIA GWARANTOWANA !
(Plażowanie może wykluczyć jedynie oficjalne zamknięcie drogi przez władze Kefalonii. Zdarza się tak podczas silnych opadów deszczu, które powodują, że droga w kształcie serpentyny, biegnąca brzegiem klifu staje się śliska i zbyt niebezpieczna)
JEZIORKO MELLISANI
Obowiązkowy punkt programu podczas tej wycieczki. Być na Kefalonii i nie przepłynąć łódką Jeziorka Mellisani to jak pojechać do Zakopanego i nie odwiedzić Krupówek. Jedno z najpiękniejszych i najbardziej zaskakujących miejsc na Ziemii. Podziemne jezioro, które ujrzało światło dzienne (dosłownie) dopiero po trzęsieniu ziemi w 1953 roku. To wtedy zapadło się sklepienie osłaniającego je wzgórza. Bezkonkurencyjny cud natury… Wejście jest płatne 6 euro od osoby i jest dla chętnych.
OBIAD W KARAVOMILO Z WIDOKIEM NA SĄSIEDNIĄ WYSPĘ ITAKA
Karovomilo to typowa Kefalońska wioska, w której życie toczy się tuż nad brzegiem morza. To tam wszyscy wybierają się na lekki śródziemnomorski obiad. Idealne miejsce, żeby zjeść świeżą rybę lub owoce morza patrząc na krainę Odyseusza…
JASKINIA DROGARATI
Prosto z promu udajemy się do jaskini. Swój urok zawdzięcza stalaktytom, stalagmitom i stalagnatom, które wypełniają jej wnętrze. Warto odwiedzić jeśli nie byliście jeszcze nigdy w jaskini. Wejście jest płatne dodatkowo 4 euro od osoby i jest dla chetnych. Obok ostatni przystanek na małe conieco po obiedzie. Polecamy pyszne Kefalońskie lody zimną kawę freddo cappucino.
PROM NA ZAKYNTHOS
Po tak urozmaiconej i pięknej wyprawie poza wracać na Zakynthos. Jeśli spodoba Wam się Kefalonia wiedzcie, że ta wycieczka to dopiero jej namiastka i warto wybrać się tam na cały urlop.


GALERIA ZDJĘĆ

WAŻNE ! Przez rezerwacją zapoznaj się z regulaminem i przeczytaj nasz bank informacji.


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK I KANALE YOU TUBE