ODKRYJ PIĘKNO NAJWIĘKSZEJ WYSPY JOŃSKIEJ BEZ TŁUMÓW I POŚPIECHU

ZOBACZYSZ:
– Myrthos, czyli jedną z pieciu najpiękniejszych plaż na świecie,
– Podziemne jeziorko Mellisani,
– Jaskinię Drogarati,
– Romantyczną latarnię Św. Teodory,
– Argostoli, czyli stolicę wyspy.

W KAŻDĄ ŚRODĘ
TYLKO 19 MIEJSC!

Będąc na Zakynthos koniecznie trzeba odwiedzić sąsiednią Kefalonię. Tylko tam znajdziecie podziemne jezioro, ogromną jaskinię, najpiekniejsze plaże na świecie. Mamy jednak zamiar pokazać Wam ją inaczej niż standartowe wycieczki tak, abyście mogli naprawdę odkryć jej piekno, czerpać przyjemność z przebywania i zapamiętać na dłużej.
EXTRA PUNKT PROGRAMU !
Słynna Latarnia Zakochanych

CENA

Kategoria wiekowaCenaObjaśnienie do kategorii wiekowej
Dorosły65 €Dorosły to osoba która w dniu wycieczki kończy 12 lat oraz wszyscy, którzy mają powyżej 12 lat.
Dziecko 2-1235 €Dzieko 2-12 to osoba, która w dniu wycieczki kończy 2 lata oraz wszyscy, którzy mają powyżej 2 lat, ale w dniu wycieczki nie ukończyli 12 lat.
Dziecko 0-2bezpłatnieDziecko 0-2 to osoba, która w dniu wycieczki nie ukończyła 2 lat.
W cenie znajduje się: transport minibusem, polski przewodnik, bilet prom. Posiłek w tawernie jest dodatkowo płatny wg cennika.

BILETY WSTĘPU

Jaskinia Drogarati i Jeziorko Mellisani to atrakcje państwowe,
dlatego bilet wstepu jest dodatkowo płatny.
Wstęp jest dla chętnych. Opłata pobierana jest podczas wycieczki.

AtrakcjaJeziorko MellisaniJaskinia DrogaratiŁączny koszt
Dorosły6 €4 € 10 €
Dziecko 2-124 €3 €7 €
Dziecko 0-2bezpłatniebezpłatniebezpłatnie
Wiek uczestnika liczymy tak samo jak w przypadku wycieczki.


FILM Z WYCIECZKI


SZCZEGÓŁY PROGRAMU

ZBIÓRKA
Około godziny 7:30- 8:00 (dokładną godzinę podamy dzień wcześniej) klimatyzowany bus z polskim przewodnikiem odbierze Państwa spod hotelu i zawiezie do portu Agios Nikolaos, skąd odpływa prom na Kefalonię.
PROM NA KEFALONIĘ
Przeprawa promowa trwa około półtorej godziny. Na promie dostępne są toalety oraz bar z kawą i przekąskami śniadaniowymi. Bilet na prom jest w cenie wycieczki.
PLAŻOWANIE NA MYTHOS
Być przy jednej z najpiękniejszych plaż na świecie i nie skorzystać z kąpieli ? Myrthos jest warta grzechu, ale nie takiego. Koniecznie trzeba na nią zjechać na plażowanie na przynajmniej godzinę, aby nacieszyć się jej pięknem, porobić zdjęcia i poskakać na falach. Tylko z nami PEŁNA GODZINA PLAŻOWANIA GWARANTOWANA !
(Plażowanie może wykluczyć jedynie oficjalne zamknięcie drogi przez władze Kefalonii. Zdarza się tak podczas silnych opadów deszczu, które powodują, że droga w kształcie serpentyny, biegnąca brzegiem klifu staje się śliska i zbyt niebezpieczna)
JEZIORKO MELLISANI
Być na Kefalonii i nie przepłynąć łódką Jeziorka Mellisani to jak pojechać do Warszawy i nie zobaczyć Pałacu Kultury. Jedno z najpiękniejszych i najbardziej zaskakujących miejsc na ziemii. Podziemne jezioro, które ujrzało światło dzienne (dosłownie) dopiero po trzęsieniu ziemi w 1953 roku. To wtedy zapadło się sklepienie osłaniającego je wzgórza. Bezkonkurencyjny cud natury…
Wejście jest płatne 6 euro od osoby i jest dla chętnych.
OBIAD Z WIDOKIEM NA SĄSIEDNIĄ WYSPĘ ITAKA
Typowa Kefalońska wioska, w której życie toczy się tuż nad brzegiem morza. To tam wszyscy wybierają się na lekki śródziemnomorski obiad. Idealne miejsce, żeby zjeść świeżą rybę lub owoce morza patrząc na krainę Odyseusza.
JASKINIA DROGARATI
Swój urok zawdzięcza stalaktytom, stalagmitom i stalagnatom, które wypełniają jej wnętrze. Warto odwiedzić jeśli nie byliście jeszcze nigdy w jaskini. Wejście jest płatne dodatkowo 4 euro od osoby i jest dla chetnych.
ARGOSTOLI – STOLICA WYSPY I LATARNIA ZAKOCHANYCH <3
Zanim wrócimy na Zante pojedziemy do Argostoli zobaczyć stolicę. Miasto rano tętni życiem, ruch uliczny w porcie jest dość spory, choć na próżno szukać tu chaosu jaki panuje na Zakynthos. Czym jednak byłaby wizyta w stolicy bez odwiedzin najbardziej malowniczej latarni morskiej w całej Grecji ! Latarnia Agia Theodora dumnie wieńczy skalisty półwysep. Jest ona znana w całej Grecji jako Latarnia Zakochanych ❤ Dlaczego? Tą tajemnice odkryje przed Wami nasz przewodnik. Zdjęcia z tego miejsca muszą się znaleźć w Waszej kolekcji.
PROM NA ZAKYNTHOS
Po tak urozmaiconej i pięknej wyprawie poza wracać na Zakynthos. Jeśli spodoba Wam się Kefalonia wiedzcie, że ta wycieczka to dopiero jej namiastka i warto wybrać się tam na cały urlop.


GALERIA ZDJĘĆ

WAŻNE ! Przez rezerwacją zapoznaj się z regulaminem i przeczytaj nasz bank informacji.


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK I KANALE YOU TUBE