Od dawna przygotowaliśmy się do pokazania Wam wyspy Zakynthos zdalnie. Tak żebyście mogli chłonąć jej atmosferę i piękno siedząc w swoich domach. Dlatego powstał nasz kanał Youtube, do którego subskrybowania serdecznie Was zapraszamy. Dzielimy się na nim ciekawostkami na temat wyspy, pokazujemy najpopularniejsze miejsca ale też tajemnicze i nieodkryte. Dzięki serii filmów „Życie na Zakynthos poza sezonem” możecie dowiedzieć się jak my żyjemy i jak żyją Zakintyjczycy, gdy zakończy się lato i nastaje zima. Zapraszamy !

Odcinek 1. Spotkaliśmy Bebisa

W pierwszym odcinku serii obudzicie się z nami na wyspie Zakynthos i zaczniecie dzień jak prawdziwi Grecy! Zabierzemy Was na kawę do stolicy, odwiedzimy główny rynek oraz przespacerujemy się na zakupy. Poznacie warzywa, które nie rosną w Polsce oraz zabawkę wkurzonych Greków. Nawet odwiedzimy Zatokę Wraku! Na koniec wieczorna niespodzianka ! Dowiecie się kim jest Bebis.

Odcinek 2. Jedziemy w góry

Jeszcze nikt do tej pory nie zrobił takiego filmu o Zakynthos! Kolejny odcinek, dzięki któremu dowiecie się jak ciekawe jest życie na greckiej wyspie poza sezonem. Specjalnie dla Was pojechaliśmy daleko w góry, aby przekazać jak najwięcej atmosfery i poruszyć wszystkie Wasze zmysły. Tymi ścieżkami nie podąża turystyka. Sprawdźcie sami, gdzie kryje się prawdziwe oblicze wyspy i odkryjcie tajemnice, o których nie dowiecie się żadnego przewodnika.

Odcinek 3. Nasza oliwa

Grecy mówią o niej, że to ciekłe złoto. Polacy, że sprawiedliwa i zawsze na wierzch wypływa. Oliwa z oliwek to więcej niż olej. Nie łatwo o dobrą oliwę, a znalezienie prawdziwej extra virgin jest jak poszukiwania księcia na białym koniu. Wszystko jednak jest możliwe! Mamy dla Was prawdziwą oliwę Extra Virgin prosto z Zakynthos, z gigantyczną ilością polifenoli i oleokantali. Zbieraną własnoręcznie, tłoczoną na zimno, tylko raz. Świeżuteńka, zielona i pachnącą. Na filmie zobaczycie cały proces od zbioru, aż do wytłoczenia i dowiecie się wielu ciekawostek, których nie znajdziecie w internecie.