Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Polskie hotele na Zakynthos

Polskie hotele na Zakynthos

Czy wiecie, że na Zakynthos mamy polskie hotele? Zbudowane przez poslkiego inwestora na zlecenie znanego biura podróży Rainbow. Sieć White Olive to nowość, która zrewolucjonizowała rynek hotelarski na Zakynthos. Dowiedzmy się o nich więcej.


WHITE OLIVE PREMIUM
ROZRYWKA W NOWOCZESNYM WYDANIU

Jeżeli lubicie zabawę, a na urlopie nie przyjechaliście odpoczywać to jest coś dla Was. White Olive Premium położony jest w wiosce Laganas na południu wyspy. To najbardziej imprezowe miejsce na Zakynthos, ale uwaga! – tylko główna ulica. White Olive Premium położony jest 10 min spacerem od największego skupiska klubów i imprezowni, dzięki czemu do hotelu nie dochodzi hałas i naprawdę można w nim odpocząć. Dopiero gdy mamy ochotę na zabawę możemy zrobić się na bóstwo i dać się ponieść szalonej nocy. W hotelu bardzo nowocześnie i wręcz pachnie świeżością (zbudowany w 2017 roku). Wystrój modernistyczny i minimalistyczny. Jedzenie self servis, kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Polecamy dla młodzieży, par, paczki znajomych, dużych rodzin.
W skali 1-10 przyznajemy 9
odejmując 1 punkt za odległość do przejścia na plażę (8 min)


WHITE OLIVE PREMIUM CAMEO
Z DALA OD ZGIEŁKU TUŻ NAD BRZEGIEM MORZA

Drugi ze znanej, polskiej sieci White Olive (polski inwestor dla firmy Rainbow). Położony tym razem obok imprezowago Laganas w o wiele spokojniejszym Agios Sostis. Tuż naprzeciwko – żółwia wyspa Marathonisi a dosłownie krok obok Wyspa Ślubów Cameo. Jest gdzie spacerować bo do dyspozycji jest cała zatoka Laganas (14 km). Hotel położony tuż przy brzegu morza, z pięknym widokiem i dużą ilością atrakcji. W koło nie brakuje greckich tawern i zawsze można udać się do Laganas na małe party time. Biały kolor wystroju jeszcze lepiej podkreśla jego czystość i schludność. Restauracja wewnątrz i na zewnątrz serwuje europejskie śniadania i przysmaki kuchni śródziemnomorskiej z greckimi ciekawostkami na obiad i kolację.

Bardzo przyjemne miejsce dla starszych osób, par, turystów czujących się lepiej w małych hotelach z dala od zgiełku.
W skali 1-10 przyznajemy 10.


WHITE OLIVE ELITE
LUKSUS DLA KAŻDEGO

Najnowsza „oliwka” z sieci White Olive otwarta w 2019 roku. Sprawdzona osobiście przez naszych wymagających turystów. Oceniona bardzo pozytywnie. Minimalistyczny, modernistyczny wystrój, artystyzny styl wnętrz, dużo przestrzeni i bardzo dobrze rozplanowana infrastruktura to właśnie ich słowa. Hotel z pewnością zasługuje na 5 gwiazdek. Położony w Laganas, na uboczu, jako przed ostatni hotel przed terenem Narodowego Parku Morskiego. Idealny jako baza wypadowa na wycieczki piesze, zorganizowane, konne. Do plaży 10 min spacerem.

Idealny dla lubiących luksus, par, rodzin, znajomych.
W skali od 1-10 przyznajemy 10.

Jeśli spodobał Ci się ten wpis i uważasz go za przydatny udostępnij go na grupie o Zakynthos, możesz dzięki temu pomóc innym turystom, którzy jeszcze zastanawiają się nad wyborem hotelu.
Dziękujemy !
A jeśli byłeś gościem hotelu White Olive podziel się z nami wrażeniami w komentarzu

Dodaj komentarz