Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Zaplanuj urlop

Na początek kilka ważnych zasad popartych naszym wieloletnim doświadczeniem, które warto, żebyś przeczytał zanim wybierzesz termin wycieczki.

Wycieczki, które mają w programie rejs na Zatokę Wraku powinny być planowane na początku urlopu. Morze potrafi płatać figle i czasami z powodu sztormu taką wycieczkę trzeba przesunąć o jeden lub 2 dni do przodu albo zamienić z inną. Dobrze mieć wtedy kilka dni na takie ruchy.
Na Kefalonię natomiast pływa się wielkim promem, któremu nie straszne są fale i ta wycieczka rzadko jest przekładana. Tak samo o wycieczki z rejsem na żółwie można być spokojnym, bo rejs ten odbywa się w Zatoce Laganas, gdzie fala występuje bardzo sporadycznie.

Zwyczajowo planujemy wycieczki tak, żeby po przylocie następował dzień na aklimatyzację, a przed wylotem dzień na pakowanie. Przyjemnie jest jeśli pomiędzy wycieczkami wypada dzień przerwy, ale nie zawsze tak się da. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, ile czasu trwa wycieczka, dlatego że np. po wycieczce Żółwie z Banana Beach czy Północ Południe z Zatoką Wraku wracamy o 16:00 i napewno zdążmy odpocząć jeśli mamy kolejną wycieczkę zaplanowaną na następny dzień.

Zaufaj naszemu pracownikowi biura obsługi klienta. To nie sprzedawca lecz doradca i jego głównym zadaniem jest zadbać o dobre wspomnienia klienta. Jeśli przekonuje Cię, że wie co robi i przedstawia argumenty za danym rozwiązaniem, zgódź się. Wielokrotnie słyszymy od naszych turystów podziękowania za uratowanie urlopu i jesteśmy naprawdę szczerze szczęśliwi gdy doceniacie nasze doświadczenie i wiedzę.

Te plany to tylko przykład. Możesz wybrać inne terminy wg naszego grafiku zamieszczonego w zakładce Cennik i Informacje lub dowolnie zamieniać wycieczki np. na wersję 15+.

REZERWUJĄC W PAKIECIE PŁACISZ MNIEJ!