Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Jak wybrać idealną wycieczkę ?

Jak wybrać idealną wycieczkę ?

Przygotowując się do wyboru wycieczki warto przemyśleć swoje oczekiwania i odpowiedzieć na parę pytań.

1. W jak dużej grupie chce podróżować?

Jeśli liczba uczestników nie ma dla Ciebie większego znaczenia możesz śmiało zapisać się na naszą wycieczkę Wszystko w 1 dzień. Odbywa się ona minibusem lub autokarem w maksymalnym gronie 50 osób. Wszystko zależy od tego ile będzie chętnych.

Jeśli chcesz podróżować w mniejszym gronie i mieć gwarancję, że na wycieczkę pojedziesz minibusem musisz wybrać się na Północ Południe z Zatoką Wraku oraz wycieczkę Żółwie plus Banana Beach. Te wycieczki odbywają się zawsze minibusem w gronie maksymalnie 22 osobowym.

Wycieczkę na Kefalonię również realizujemy zawsze minibusem 22 osobowym.

Jeśli marzysz o indywidualnej wycieczce sam na sam z przewodnikiem napisz lub zadzwoń do nas.

2. Ile czasu chcę podróżować?

Wycieczki trwające 12 godzin nawet w tak pięknych okolicznościach są męczące i dlatego nie prowadzimy tak długich wypraw. Nasza najkrótsza wycieczka trwa 6h i jest to Żółwie plus Banana Beach. Wycieczka Północ Południe i Zatoka Wraku trwa 8h. Ciekawostką jest natomiast, że Zatokę Wraku i Żółwie można u nas zobaczyć tego samego dnia na 9 godzinnej wycieczce Wszystko w 1 dzień. Jedyną dłuższą wycieczką jest Kefalonia po Naszemu z Myrtos bo jesteśmy uzależnieni od rozkładu promu i nie możemy wrócić z wycieczki wcześniej niż o 20:00.

Wiemy po co przylatujecie do Grecji i dlatego na naszych wycieczkach dajemy Wam maksymalny czas na plażowanie. Wyjątkową opcją jest nasza nowa wycieczka Kefalonia po Naszemu z Myrtos 15+ gdzie spędzacie na plaży aż 1,5 godziny. Żadne inne biuro nie oferuje tak długiego pobytu na Myrtos.

3. Co chcę zobaczyć i na jakiej wycieczce znajdę najpopularniejsze atrakcje?

Najbardziej rozpoznawalne atrakcje na wyspie Zakynthos to Zatoka Wraku, Błękitne Groty i Wyspa Ślubów Cameo. Wszystkie te miejsca zobaczyć można z nami w ciągu jednego dnia na wycieczce Wszystko w 1 dzień.

Konieczne do odwiedzenia bardzo znane miejsca, bez których nie można uznać, że zwiedziło się Zakynthos to: najstarsze drzewo oliwne, którego wiek sięga 2500 lat, gigantyczne żółwie Caretta Caretta pływające w naturalnym środowisku oraz żołwia Wyspa Marathonisi.

Inne ciekawe miejsca to np. biało-niebieski wiatraczek na przylądku Skinari. Można je zwiedzić wybierając się na wycieczkę Północ Południe i Zatoka Wraku. Ten rozszerzony program zapewni Wam dokładne zwiedzanie wyspy jak również Zatoki Wraku i Błękitnych Grot w jednym.

Popularnym i pięknym miejscem jest również plaża Banana Beach. Złoty pas piasku i płytkie zejście do wody ciągnące się wgłąb na ponad 50 metrów sprzyja kąpielom z dziećmi. Tą plażę odwiedzamy na godzinne plażowanie na wycieczce Żółwie plus Banana Beach.

Ostatnio rekordy popularności na instagramie i tik toku bije widok na skały Mizithres z góry. To majestatyczne miejsce odkrywamy na naszej nowej wycieczce Róża Wiatrów. Nie zabraknie na niej innych ekstremalnych wrażeń jak np. widok z kilkuset metrowego Klifu Kampi znanego z najpiekniejszych zachodów słońca.

Jeśli szukasz wycieczki na sąsiednią wyspę Kefalonia to napewno musisz sprawdzić czy oprócz znanego podziemnego Jeziora Melissani w programie jest również zjazd na Myrtos. Wiele biur oferuje tylko zdjęcie z góry bez zjazdu na kąpiel. Ponadto na Kefalonii znajduje się najdłuższy kamienny most w Europie! Zadbaj, żeby wybrana przez Ciebie wycieczka gwarantowała spacer nim, a nie tylko zdjęcia.

Z nami na wycieczce Kefalonia po Naszemu odwiedzisz wszystkie powyższe atrakcje, nie tylko na zdjęcia ale tak jak powinno być.

Jeśli nadal nie wiesz jaka wycieczka jest dla Ciebie zadzwoń do nas.

Dodaj komentarz