Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
+48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Jak wybrać idealną wycieczkę ?

Jak wybrać idealną wycieczkę ?

Przygotowując się do wyboru wycieczki warto przemyśleć swoje oczekiwania i odpowiedzieć na parę pytań.

1. W jak dużej grupie chce podróżować?

Jeśli liczba uczestników nie ma dla Ciebie większego znaczenia możesz śmiało zapisać się na naszą wycieczkę Wrak i Żółwie w 1 dzień. Odbywa się ona 19 sosobowym minibusem lub autokarem w maksymalnym gronie 55 osób. Wszystko zależy od tego ile będzie chętnych.

Jeśli chcesz podróżować w mniejszym 19 osobowym gronie musisz wybrać się na Północ Południe i Zatoka Wraku oraz wycieczkę Żółwie plus Banana Beach. Te wycieczki odbywają się zawsze minibusem 19 osobowym.

Wycieczkę na Kefalonię również realizujemy zawsze minibusem 19 osobowym.

Jeśli marzysz o indywidualnej wycieczce sam na sam z przewodnikiem napisz lub zadzwoń do nas.

2. Ile czasu chcę podróżować?

Czas na wycieczce biegnie bardzo szybko tymbardziej, że program jest zróżnicowany i bogaty w przerwy na odpoczynek. Najkrótsza wycieczka trwa 6h i jest to Żółwie plus Banana Beach. Wycieczka Północ Południe i Zatoka Wraku trwa 8h. Ciekawostką jest natomiast, że Zatokę Wraku i Żółwie można u nas zobaczyć tego samego dnia na 10 godzinnej wycieczce Wrak i Żółwie w 1 dzień. Wszystko zależy od Was i tego ile dni chcecie poświęcić na zwiedzanie.

Nie robimy wycieczek krótszych niż 6h ponieważ wyspa jest na tyle duża, że w krótszym czasie nie da się nic dokładnie zobaczyć.

3. Co chcę zobaczyć i na jakiej wycieczce znajdę najpopularniejsze atrakcje?

Najważniejsze atrakcje to przede wszystkim Zatoka Wraku, Błękitne Groty, najstarsze drzewo oliwne, Żółwie Caretta Caretta, Wyspa Ślubów Cameo oraz Wyspa Marathonisi. Wszystkie te miejsca zobaczyć można z nami w ciągu jednego dnia na wycieczce Wrak i Żółwie w 1 dzień.

Inne ciekawe miejsca to np. Najwyższy klif Kampi czy biało-niebieski wiatraczek na przylądku Skinari. Można je zwiedzić wybierając się na wycieczkę Północ Południe i Zatoka Wraku. Ten rozszerzony program zapewni Wam dokładne zwiedzanie wyspy jak również Zatoki Wraku i Błękitnych Grot w jednym.

Popularnym i pięknym miejscem jest również plaża Banana Beach. Złoty pas piasku i płytkie zejście do wody ciągnące się wgłąb na ponad 50 metrów sprzyja kąpielom z dziećmi. Ciekawą plażą jest również Gerakas, na której Żółwie Caretta Caretta zakładają gniazda i wylęgają się. Obok znajduje się szpital dla żółwi. Wszystkie te miejsca łączymy na wycieczce Żółwie plus Banana Beach, Jednocześnie podróżujemy na Bananę i Gerakas, a następnie pływamy po morzu w poszukiwaniu żółwi, na wyspę Marathonisi i Groty Keri.

Jeśli natomiast szukasz wycieczki na sąsiednią wyspę Kefalonia to napewno musisz sprawdzić czy plaża Myrtos jest w programie. To jedna z 5 najpiękniejszych plaż na świecie i zaraz po podziemnym jeziorku Melissani jest największą atrakcją Kefalonii. Z nami na wycieczce Kefalonia po Naszemu plażowanie na Myrtos jest gwarantowane!

Jeśli nadal nie wiesz jaka wycieczka jest dla Ciebie zadzwoń do naszego konsultanta

+48 503932241

Dodaj komentarz