To dla nas zaszczyt, że jesteś tutaj, dlatego chcemy Ci przedstawić cały zespół, przybliżyć naszą historię i filozofię naszej pracy.

Kto tworzy Project Holidays?

W największym skrócie – Polacy mieszkający na stałe na wyspie Zakynthos oraz Grecy.
Zuzanna, Adam, Jorgos. Oprócz nich kapitanowie, właściciele tawern, rodziny i przyjaciele. Każdy odgrywa swoją własną, bardzo ważną rolę. Bez nich nie byłoby Project Holidays.
Poznajcie nas bliżej ….

Zuzanna – CEO, przewodnik
Urodzona w Bydgoszczy. Studiowała Turystykę i Rekreację. Założyciel Project Holidays. Żeński filar w firmie. Mieszka na stałe na Zakynthos. Odwiedza Polskę jak najczęściej się da, zawsze wracając do Grecji z walizką pełną polskich przysmaków. Jej motto to : „Gdy uczynisz swoją pasję pracą nie przepracujesz już ani jednego dnia”. Wciąż można spotkać ją na wycieczkach, bo nie wyobraża sobie być szefem zza biurka. Wzbudza w turystach emocje łącząc je z obrazami. Pokazuje smaki, zapachy i prawdziwe oblicze wyspy, czesto szokujące.
Ulubiona pora dnia: wschód słońca.


Adam – CMO, przewodnik
Dzięki niemu Project Holidays słychać i widać w social media od początku powstania. Gdy kieruje biurem klienci są w najlepszych rękach od pierwszej sekundy. Wyjątkowy przewodnik z genialną wiedzą o całej Grecji. Pasjonat historii, w szczególności początków cywilizacji, epoki sumeryjskiej i sztuki królewskiej. Biega w maratonach, gra w piłkę, prowadzi obozy żeglarskie i pisze książki. Wyjątkowy człowiek, którego się po prostu uwielbia i zapamiętuje na długo.
Ulubione zadanie : tworzenie !

Jorgos – kierowca minibusa
Urodził się w Starożytnej Olimpii. Pracuje w turystyce od lat. W jego rękach zawsze możecie czuć się bezpiecznie. Szybko i sprawnie docieramy z nim do celu na każdej wycieczce. Jego pasją jest astronomia, historia, filozofia. Jak przystało na prawdziwego Greka.
Ulubione danie: ślimaki w białym winie.

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy pozytywnie zakręceni na punkcie pracy w turystyce. Nie potrafimy żyć bez prowadzenia wycieczek i wymyślania wciąż nowych atrakcji dla Polaków przyjeżdżających na Zakynthos. Kieruje nami nieustanna chęć pomocy. Może to wynikać z greckiej „filoxenia” czyli gościnności oraz potrzeby ugoszczenia Polaków za granicą tak, żeby byli bezpieczni i „wśród swoich”. Stąd wzięło się nasze hasło przewodnie „Twój człowiek na wyspie Zakynthos”, bo chcemy żeby czuli się nasi turyści. Poza tym nasza najważniejsza filozofia to być właśnie człowiekiem, a nie firmą, również dla naszych pracowników.

Jak powstaliśmy ?

Project Holidays ujrzał światło dzienne w sierpniu 2018 roku, ale historia jest znacznie dłuższa.
Opowiada Zuzanna:
Pasja do podróżowania zaczęła się u mnie już podczas studiów na Turystyce i Rekreacji, a pracy przewodnika zasmakowałam po raz pierwszy właśnie na Zakynthos. Z Panagiotisem poznaliśmy się w pracy dla innego biura turystycznego i już wtedy w naszych głowach zaczął kiełkować pomysł na coś więcej niż standardowe biuro. Momentem kulminacyjnym był tak naprawdę mój mały epizod pracy w hotelu. Wtedy z potrzeby dzielenia się z turystami informacją (choroba przewodnicka 😀 ), której nie mogłam realizować z poziomu recepcji założyłam blog Project Holidays. Ten moment uznajemy za jego powstanie. Blog szybko przerodził się w doradztwo turystyczne i holiday planning, które do dziś są częścią tego co robimy. W chwili obecnej jesteśmy oficjalnym i pełnoprawnym biurem turystycznym posiadającym licencję Ministerstwa Turystyki nr 0428E60000141801. To dla nas bardzo ważne, bo dzięki temu możemy zapewnić bezpieczeństwo i profesjonalizm naszym turystom.

Czym się zajmujemy ?

Obecnie nasza działalność to wycieczki fakultatywne, wypożyczanie pojazdów, rekomendowanie lokalnych miejsc sprawdzonych i godnych polecenia, pokazywanie Wam Zakynthos i Kefalonii takimi jakie są naprawdę, z naciskiem na poznanie ich przez zrozumienie i wczucie się w ich klimat. Klient to dla nas nie numer tylko osoba z imieniem, potrzebami i marzeniami. Po długich rozmowach prowadzonych przed przyjazdem na messengerze na zbiórce często padamy sobie w objęcia jak starzy znajomi, widząc się właściwie pierwszy raz w życiu. To wspaniałe uczucie dla obu stron. Wycieczki zawsze są kameralne, maksymalnie w 19 osób (w przypadku wycieczki Zatoka Wraku Premium nawet w 6 ) , z polskim przewodnikiem, według naszych autorskich programów. Poza tym śledzimy cały czas turystyczne trendy i staramy się wyprzedzać oczekiwania turystów i wstrzelić się w ich potrzeby, dlatego w tym roku jako nowość powstały wycieczki konwojem quadów z instruktorem oraz pilates na plaży.

Sprawdź opinię o nas na facebooku w załadce RECENZJE https://www.facebook.com/projectholidays