Czyli co powinieneś wiedzieć o naszych wycieczkach i innych usługach zanim zdecydujesz się na rezerwację.

REZERWACJA WYCIECZKI/ ATRAKCJI DODATKOWEJ/ TRANSFERU JEST RÓWNOZNACZNA Z TYM, ŻE ZAPOZNAŁEŚ SIĘ W PONIŻSZYMI INFORMACJAMI I POTWIERDZASZ, ŻE SĄ ONE DLA CIEBIE ZROZUMIAŁE ORAZ POTWIERDZASZ ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM
Do pobrania w formacie .pdf tutaj

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ NA WYCIECZKĘ?
DOKUMENTY: POTWIERDZENIE DOKONANIA REZERWACJI ORAZ RACHUNEK ZA OPŁATĘ ZALICZKI. Dokumenty można wydrukować lub posiadać w formie elektronnicznej tzn. pobrane na telefon (nie na mailu ze względu na częsty brak zasięgu internetu).
PRZEDMIOTY: krem z filtrem, nakrycie głowy, bluzę (w maju, wrześniu i październiku), strój kąpielowy (najlepiej mieć na sobie, a suche rzeczy zabrać na przebranie), ręcznik, buty do wody (dla chetnych), aparat fotograficzny lub telefon, sprzęt typu maska z rurką (dla chętnych)

KIEDY PŁACĘ MNIEJ ZA WYCIECZKI?
Przy rezerwacji 2 lub więcej wycieczek cena każdej z nich spada (zniżka określona jest w cenniku). Dotyczy to rezerwacji na to samo nazwisko. Przy dorezerwowaniu drugiej / kolejnej wycieczki po terminie odbycia się pierwszej różnica za pierwszą wycieczkę nie ulega zwrotowi. W takim przypadku tylko druga / kolejna wycieczka jest w cenie obniżonej.

KIEDY OPŁACAM MOJĄ REZERWACJĘ I KIEDY MOGĘ BYĆ PEWNY, ŻE MOJE MIEJSCA SĄ ZAKLEPANE?
Pewne miejsce na wycieczce macie już w momencie dokonania wstępnej rezerwacji. Robimy ją właśnie po to aby zatrzymać odpowiednią ilość miejsc na dany termin i wycieczkę. Na 7 dni przed planowaną wycieczką prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów dotyczących opłaty sybmolicznej zaliczki. Dzięki niej Państwa rezerwacja otrzyma status stałej, a my zgodnie z obowiązującymi przepisami będziemy mogli zgłosić Was jako oficjalnych uczestników wycieczki (konieczne do ubezpieczenia). Resztę kwoty możecie opłacić w dniu wycieczki.

CO Z MOJĄ ZALICZKĄ JEŚLI ZREZYGNUJE Z WYCIECZKI?
W przypadku rezygnacji/ odwołania ze strony klienta zaliczka ulega zwrotowi:
– do 48 h przed wycieczką w 100%
– do 24 h przed wycieczką w 50%
– poniżej 24h nie ulega zwrotowi
Wyjąkiem jest odwołanie rezerwacji z powodu siły wyższej jaką jest stan zdrowia lub kwarantanna (za okazaniem zaświadczenia lekarskiego), lub odwołanie lotu, wówczas zwracamy 100% poniesionych kosztów niezależnie od czasu odwołania rezerwacji.
W przypadku całkowitego odwołania wycieczki ze strony organizatora wniesione przez klienta opłaty ulegają 100% zwrotowi.
W przypadku konieczności przełożenia terminu wycieczki (np. z powodu warunków pogodowych) opłata za zgodą klienta ulega przeniesieniu wraz z rezerwacją na nowy termin lub całkowitemu zwrotowi na życzenie klienta, jeśli nie może on uczestniczyć w wycieczce w innym terminie.

JAK DUŻE SĄ GRUPY NA WYCIECZKACH I CZYM BĘDZIEMY PODRÓŻOWAĆ ?
Grupa wynosi maksymalnie 19 osób ( Olimpia– max 8 osób, Zatoka Wraku Premium max 6 osób dorosłych). Środek transportu zależy od ilości uczestników. Jest to zawsze klimatyzowany Van lub Minibus, dezynfekowany po każdej wycieczce.
Jeśli chcą Państwo podróżować indywidualnie proszę nas o tym powiadomić, a dobierzemy ofertę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

CZY WYCIECZKA ODBYWA SIĘ TYLKO GDY UZBIERA SIĘ CAŁA GRUPA?
Nie, do odbycia się wycieczki nie jest konieczne uzbieranie się całej grupy 19 osób.
Aby wycieczka mogła się odbyć liczba zapisanych osób musi wynosić minimum:
Na wycieczce PŁYNIEMY NA ZATOKĘ WRAKU + XIGIA I FARMA MIN 13 OSÓB DOROSŁYCH
Na wycieczce ZWIEDZAMY ZAKYNTHOS 3w1 PÓŁNOC POŁUDNIE I ZATOKA WRAKU- MIN 10 OSÓB DOROSŁYCH
Na wycieczce ZATOKA WRAKU PREMIUM – MIN 4 OSOBY DOROSŁE
Na wycieczce KEFALONIA PO NASZEMU – MIN 13 OSÓB DOROSŁYCH
Na wycieczce OLIMPIA- MIN 5 OSÓB DOROSŁYCH
Na wycieczce ŻÓŁWIE PLUS BANANA BEACH – MIN 13 OSÓB DOROSŁYCH
Na NURKOWANIE – BRAK LIMITU OSÓB
Na JAZDĘ KONNĄ – BRAK LIMITU OSÓB
Na PILATES – MIN 4 OSOBY DOROSŁE
Na PRYWATNĄ WYCIECZKĘ – BRAK LIMITÓW
Na PRYWATNY REJS – BRAK LIMITÓW

CO W PRZYPADKU JEŚLI NIE UZBIERA SIĘ MINIMUM OSÓB?
Nigdy nie zostawimy Państwa bez wycieczki. Przełożymy wycieczkę na inny dzień lub poszukamy innego rozwiązania.

CO JEŚLI BĘDZIE PADAŁ DESZCZ?
Na wyspie Zakynthos deszcz może wystąpić w miesiącach takich jak maj, wrzesień i październik. Są to jednak krótkotrwałe, przelotne opady deszczu. Pogoda na wyspie zmienia się bardzo szybko więc gdy nawet rano widzimy zachmurzenie lub deszcz, w południe możemy spodziewać się słońca. Bardzo często opady są lokalne czyli np. na południu wyspy może padać, a na północy świeci słońce.
Przelotne opady deszczu nie są przeszkodą do odbycia się wycieczki. Uwierzcie nam na słowo, że sprawdzamy pogodę przez cały sezon kilkanaście razy dziennie i zawsze staramy się być przygotowani. Jeśli deszcz jest chwilowy często zmieniamy kolejność punktów programu, aby rejs i plażowanie nie przypadały w deszczu. Jeśli zapowiadają się bardzo silne opady deszczu, a urwanie chmury nie ma zamiaru się skończyć anulujemy wycieczkę i przekładamy na inny dzień jeśli macie możliwość skorzystania. Jeśli nie zwracamy pieniądze. O anulowaniu / skróceniu / zmianach wycieczki decyduje zarząd Project Holidays.

GDZIE JEST HACZYK BO NAPEWNO JAKIŚ JEST?
Brawo za czujność! To u Was lubimy ! Jesteście świadomymi i wymagającymi klientami. Dlatego wytłumaczymy Wam kilka ważnych rzeczy.
Haczyków nie ma dlatego, że haczyk z zasady jest czymś ukrytym na co mamy się złapać. U nas występują „antyhaczyki” czyli nieukrywane fakty, o których musicie wiedzieć, aby być świadomym uczestnikiem wycieczki i w konsekwencji zadowolonym klientem.
Wycieczka bezpośrednio wiąże się z morzem. Fala jest nieodłącznym elementem naszego życia, pracy i często zmartwień. Morze Jońskie często jest wzburzone. Wysoka fala utrudnia lub całkowicie uniemożliwia rejs lub uniemożliwia zejście na plaże podczas rejsu. Co w takim przypadku?
Przypadek 1. Można płynąć, nie można zejść na plażę
Płyniemy na rejs i zatrzymujemy się jak najbliżej plaży na zdjęcia Zatoki Wraku z bliska, po czym kontynuujemy rejs na Błękitne Groty. Czasami sztormy trwają kilka dni i lepiej płynąć na zdjęcia niż czekać na poprawę pogody i nie popłynąć wcale.
Przypadek 2. Nie można płynąć na rejs
Przekładamy wycieczkę na inny dzień jeśli jest taka możliwość. Jeśli nie możecie w inny dzień – zwracamy pieniądze w całości. Jeśli możecie – jesteśmy w kontakcie i razem czekamy aż morze się uspokoi i pozwoli wypłynąć nam na rejs w normalnych warunkach.
Przypadek 3. „A oni popłyneli mimo fali a Wy odwołaliście?!”
Zapytajcie ich jak się płyneło i wróćmy do tej rozmowy.
To co dla nas zawsze było, jest i będzie najważniejsze to Wasze
BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT I JESZCZE RAZ BEZPIECZEŃSTWO.


GRAFIK WYCIECZEK I ATRAKCJI DODATKOWYCH


PORÓWNANIE WYCIECZEK ZAWIERAJĄCYCH REJS NA ZATOKĘ WRAKU I BŁĘKITNE GROTY


CENNIK WYCIECZEK I ATRAKCJI


CENNIK WYNAJMU POJAZDÓW


PROGRAMY POSZCZEGÓLNYCH WYCIECZEK