Czyli co powinieneś wiedzieć o naszych wycieczkach i innych usługach zanim zdecydujesz się na rezerwację.

REZERWACJA WYCIECZKI/ ATRAKCJI DODATKOWEJ/ TRANSFERU JEST RÓWNOZNACZNA Z TYM, ŻE ZAPOZNAŁEŚ SIĘ W PONIŻSZYMI INFORMACJAMI I POTWIERDZASZ, ŻE SĄ ONE DLA CIEBIE ZROZUMIAŁE ORAZ POTWIERDZASZ ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM dostępnym do pobrania w formacie .pdf tutaj


KIEDY PŁACĘ MNIEJ ZA WYCIECZKI?
Przy rezerwacji 2 lub więcej wycieczek cena każdej z nich spada. Czyli rezerwując więcej wycieczek u nas każdą macie taniej. To rabat, o który zawsze pytacie. My odpowiedź już mamy gotową 😉

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ NA WYCIECZKĘ?
DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE REZERWACJE : POTWIERDZENIE DOKONANIA REZERWACJI ORAZ POTWIERDZENIE ZAPŁATY (jeśli opłacona), KREM DO OPALANIA, NAKRYCIE GŁOWY, WODĘ, PRZEKĄSKĘ, BLUZĘ (w maju, wrześniu i październiku), strój kąpielowy (najlepiej mieć na sobie, a suche rzeczy zabrać na przebranie), ręcznik, buty do wody (dla chetnych), aparat fotograficzny lub telefon, sprzęt typu maska z rurką (dla chętnych)

CO Z ZATOKĄ WRAKU Z GÓRY? Jeśli droga prowadząca do punktu widokowego na Zatokę Wraku z góry będzie oficjalnie otwarta będziemy odwiedzać to miejsce na wycieczce Zwiedzamy Zakynthos 3w1- Północ Południe i Zatoka Wraku oraz nowej wycieczce Zatoka Wraku Premium – edycja limitowana. Jeśli droga będzie oficjalnie zamknięta przez policję lub straż pożarną to będziemy kontynuować wycieczkę omijając ten punkt programu.

Z JAKIEGO MIEJSCA ZOBACZĘ ZATOKĘ WRAKU Z GÓRY? Z jedynego, bezpiecznego, oficjalnego punktu widokowego, dopuszczonego przez Minitsterstwo Turystyki do użytku turystycznego tj. tarasu widokowego.

CZY DZIECKO WYTRZMA NA WYCIECZCE? Odkąd prowadzimy wycieczki obserwujemy, że najmniejsi turyści świetnie sobie radzą zarówno na łodzi jak i w busie. Aby zwiedzanie Zakynthos było możliwie jak najmniej męczące dla maluchów specjalnie dla nich przygotowaliśmy krótką wycieczkę Płyniemy na Zatokę Wraku + Xigia i Farma gdzie w programie oprócz krótkiego rejsu na Zatokę Wraku i Błękitne Groty odwiedzamy jeszcze siarkową plażę Xigia i Farmę.

CZY NA WYCIECZCE BĘDZIE OSOBA MÓWIĄCA PO POLSKU? Tak, na naszych wycieczkach zawsze jest z Państwem osoba mówiąca w języku polskim.

SKĄD BĘDĘ ZNAŁ GODZINĘ I MIEJSCE ZBIÓRKI? Godzina i miejsce zbiórki zawsze podane jest na Potwierdzeniu Dokonania Rezerwacji, które wysyłamy do Państwa na maila zaraz po dokonaniu rezerwacji. Godzina zależna jest od lokalizacji hotelu.

CO W PRZYPADKU GDY SPÓŹNIĘ SIĘ NA ZBIÓRKĘ? W przypadku spóźnienia się na zbiórkę Prowadzący Wycieczkę będzie usiłował się skontaktować na podany przy rezerwacji numer telefonu. Po 3 próbach kontaktu lub po upływie 10 min od wyznaczonej godziny zbiórki bus odjedzie. W takim przypadku koszt nie ulega zwrotowi co jest bardziej szczegółowo opisane w regulaminie. Jeśli zorientujecie się, że Wasz czas zbiórki minął i nadal chcecie wziąć udział w wycieczce możecie na własny koszt dołączyć do wycieczki w miejscu, w którym będzie się ona aktualnie znajdować.

CZY PROWADZĄCY WYCIECZKĘ MA PRAWO NIE WPUŚCIĆ MNIE DO BUSA NA ZBIÓRCE? Tak, jeśli będziesz pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, a Twój stan będzie uniemożliwiał przeprowadzenie wycieczki, tak aby nie narażać na nieprzyjemności innych uczestników. Odmówienie uczestnictwa w wycieczce jest bardziej szczegółowo opisane w regulaminie. To samo dotyczy uczestnictwa w rejsie czy atrakcjach dodatkowych. Poniesione koszty w takiej sytuacji nie ulegają zwrotowi.

JAK DUŻE SĄ GRUPY NA WYCIECZKACH I CZYM BĘDZIEMY PODRÓŻOWAĆ ?
Grupa wynosi maksymalnie 19 osób ( Olimpia– max 8 osób, Zatoka Wraku Premium max 6 osób dorosłych). Środek transportu zależy od ilości uczestników. Jest to zawsze klimatyzowany Van lub Minibus, dezynfekowany po każdej wycieczce.
Jeśli chcą Państwo podróżować indywidualnie proszę nas o tym powiadomić, a dobierzemy ofertę zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

CO W PRZYPADKU ODWOŁANIA REZERWACJI, CZY OTRZYMAM ZWROT PIENIEDZY?
W przypadku rezygnacji/ odwołania rezerwacji ze strony klienta poniesione opłaty ulegają zwrotowi:
– do 48 h przed wycieczką w 100%
– do 24 h przed wycieczką w 50%
– poniżej 24h nie ulegają zwrotowi
Wyjątkiem jest odwołanie rezerwacji za okazaniem zaświadczenia lekarskiego iż przyczyną odwołania jest stan zdrowia, wówczas zwracamy 100% poniesionych kosztów niezależnie od czasu odwołania rezerwacji.
W przypadku odwołania wycieczki ze strony organizatora wniesione przez klienta opłaty ulegają 100% zwrotowi.
W przypadku konieczności przełożenia terminu wycieczki (np. z powodu warunków pogodowych) opłata ulega przeniesieniu wraz z rezerwacją na nowy termin lub całkowitemu zwrotowi na życzenie klienta, jeśli nie może on uczestniczyć w wycieczce w innym terminie.

CZY WYCIECZKA ODBYWA SIĘ TYLKO GDY UZBIERA SIĘ CAŁA GRUPA?
Nie, do odbycia się wycieczki nie jest konieczne uzbieranie się całej grupy 19 osób.
Aby wycieczka mogła się odbyć liczba zapisanych osób musi wynosić minimum:
Na wycieczce PŁYNIEMY NA ZATOKĘ WRAKU + XIGIA I FARMA MIN 13 OSÓB DOROSŁYCH
Na wycieczce ZWIEDZAMY ZAKYNTHOS 3w1 PÓŁNOC POŁUDNIE I ZATOKA WRAKU- MIN 10 OSÓB DOROSŁYCH
Na wycieczce ZATOKA WRAKU PREMIUM – MIN 4 OSOBY DOROSŁE
Na wycieczce KEFALONIA PO NASZEMU – MIN 13 OSÓB DOROSŁYCH
Na wycieczce OLIMPIA- MIN 5 OSÓB DOROSŁYCH
Na wycieczce ŻÓŁWIE PLUS BANANA BEACH – MIN 13 OSÓB DOROSŁYCH
Na NURKOWANIE – BRAK LIMITU OSÓB
Na JAZDĘ KONNĄ – BRAK LIMITU OSÓB
Na PILATES – MIN 4 OSOBY DOROSŁE
Na PRYWATNĄ WYCIECZKĘ – BRAK LIMITÓW
Na PRYWATNY REJS – BRAK LIMITÓW
CO W PRZYPADKU JEŚLI NIE UZBIERA SIĘ MINIMUM OSÓB?
Nigdy nie zostawimy Państwa bez wycieczki. Przełożymy wycieczkę na inny dzień lub poszukamy innego rozwiązania.

CO JEŚLI BĘDZIE PADAŁ DESZCZ?
Na wyspie Zakynthos deszcz może wystąpić w miesiącach takich jak maj, wrzesień i październik. Są to jednak krótkotrwałe, przelotne opady deszczu. Pogoda na wyspie zmienia się bardzo szybko więc gdy nawet rano widzimy zachmurzenie lub deszcz, w południe możemy spodziewać się słońca. Bardzo często opady są lokalne czyli np. na południu wyspy może padać, a na północy świeci słońce.
Przelotne opady deszczu nie są przeszkodą do odbycia się wycieczki. Uwierzcie nam na słowo, że sprawdzamy pogodę przez cały sezon kilkanaście razy dziennie i zawsze staramy się być przygotowani. Jeśli deszcz jest chwilowy często zmieniamy kolejność punktów programu, aby rejs i plażowanie nie przypadały w deszczu. Jeśli zapowiadają się bardzo silne opady deszczu, a urwanie chmury nie ma zamiaru się skończyć anulujemy wycieczkę i przekładamy na inny dzień jeśli macie możliwość skorzystania. Jeśli nie zwracamy pieniądze. O anulowaniu / skróceniu / zmianach wycieczki decyduje zarząd Project Holidays.

GDZIE JEST HACZYK BO NAPEWNO JAKIŚ JEST?
Brawo za czujność! To u Was lubimy ! Jesteście świadomymi i wymagającymi klientami. Dlatego wytłumaczymy Wam kilka ważnych rzeczy.
Haczyków nie ma dlatego, że haczyk z zasady jest czymś ukrytym na co mamy się złapać. U nas występują „antyhaczyki” czyli nieukrywane fakty, o których musicie wiedzieć, aby być świadomym uczestnikiem wycieczki i w konsekwencji zadowolonym klientem.
Wycieczka bezpośrednio wiąże się z morzem. Fala jest nieodłącznym elementem naszego życia, pracy i często zmartwień. Morze Jońskie często jest wzburzone. Wysoka fala utrudnia lub całkowicie uniemożliwia rejs lub uniemożliwia zejście na plaże podczas rejsu. Co w takim przypadku?
Przypadek 1. Można płynąć, nie można zejść na plażę
Płyniemy na rejs i zatrzymujemy się jak najbliżej plaży na zdjęcia Zatoki Wraku z bliska, po czym kontynuujemy rejs na Błękitne Groty. Czasami sztormy trwają kilka dni i lepiej płynąć na zdjęcia niż czekać na poprawę pogody i nie popłynąć wcale.
Przypadek 2. Nie można płynąć na rejs
Przekładamy wycieczkę na inny dzień jeśli jest taka możliwość. Jeśli nie możecie w inny dzień – zwracamy pieniądze w całości. Jeśli możecie – jesteśmy w kontakcie i razem czekamy aż morze się uspokoi i pozwoli wypłynąć nam na rejs.
Przypadek 3. „A oni popłyneli mimo fali a Wy odwołaliście?!”
Zapytajcie ich jak się płyneło i wróćmy do tej rozmowy.
To co dla nas zawsze było, jest i będzie najważniejsze to Wasze
BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT I JESZCZE RAZ BEZPIECZEŃSTWO.


BANK INFORMACJI DO POBRANIA W FORMACIE PDF:


GRAFIK WYCIECZEK I ATRAKCJI DODATKOWYCH


PORÓWNANIE WYCIECZEK ZAWIERAJĄCYCH REJS NA ZATOKĘ WRAKU I BŁĘKITNE GROTY


CENNIK WYCIECZEK I ATRAKCJI


CENNIK WYCIECZEK AUTO + PRZEWODNIK


CENNIK WYNAJMU POJAZDÓW


PROGRAMY POSZCZEGÓLNYCH WYCIECZEK