Biuro Stacjonarne: Laganas, 29-100 Zakynthos, Grecja
+48 503 932 241
rezerwacja@projectholidays.pl

Zatoka Wraku i Xigia – program skrócony

WYCIECZKA DEDYKOWANA RODZINOM Z MAŁYMI DZIEĆMI ORAZ TYM, KTÓRZY SZUKAJĄ KRÓTKIEJ WYCIECZKI W KAMERALNYM GRONIE.

PROGRAM (8:00-13:30)

REJS
– Zatoka Wraku z godzinnym plażowaniem,
– Błękitne Groty z wpływaniem do środka,

CZĘŚĆ LĄDOWA
– Plaża siarkowa Xigia,

REZERWUJ WCZEŚNIEJ, ZWIEDZAJ WIĘCEJ I PŁAĆ MNIEJ!

Wycieczka odbywa się w poniedziałki i piątki. Rezerwując wcześniej zapewniasz sobie miejsce i nie musisz się martwić o formalności na urlopie. Robisz rezerwację, wpłacasz zaliczkę, a resztę dopłacasz w dniu wycieczki. To takie proste. Rezerwując więcej niż jedną wycieczkę dostajesz rabat 5 euro na każdą osobę.

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

IDEALNE POŁĄCZENIE!

Jeśli zarezerwujesz więcej niż jedną wycieczkę otrzymasz rabat 5 € na osobę !
Połącz wycieczkę Zatoka Wraku i Xigia z wycieczką
ŻÓŁWIE PLUS BANANA BEACH,
a zobaczysz najwazniejsze atrakcje wyspie !


SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Zatoka Wraku

Po zbiórce pojedziemy do portu, z którego szybka motorówka zabierze Po plaży przeniesiemy się na samą północ wyspy skąd rozpocznie się rejs na Zatokę Wraku i Błękitne Groty. Dzięki szybkiej łodzi oraz najkrótszej trasie z możliwych będziecie na Zatoce Wraku już w 15 min! Zostaniecie na plaży pełną godzinę.

Błękitne Groty

W drodze powrotnej z Wraku odwiedzimy widowiskowe groty. Kiedy zbliżymy się do nich i zajrzymy do środka (do niektórych nawet uda się wpłynąć) zobaczymy niesamowity efekt świecącej na niebiesko wody. Kąpiel w takim miejscu? Obowiązkowo! Groty są drugim najpopularniejszym miejscem zaraz za Zatoką Wraku.

Siarkowa plaża Xigia

W drodze powrotnej z portu do hotelu specjalnie dla naszych turystów – dodatkowy przystanek na plaży Xigia znanej z leczniczych źródeł siarkowych! Pół godziny na kąpiel (w zupełności wystarczające ze względu na bardzo niską temperaturę wody).

Sprawdź jeszcze inne nasze wycieczki na Zatokę Wraku !


GALERIA ZDJĘĆ

ODWIEDŹ NAS NA
SOCIAL MEDIA