Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays,
+48 503 932 241,
rezerwacja@projectholidays.pl

Wrak i Żółwie w 1 dzień

TO JEDYNA NA CAŁEJ WYSPIE WYCIECZKA NA ZATOKĘ WRAKU I ŻOŁWIE W JEDEN DZIEŃ!

Sezon 2022 jest pełen pozytywnych niespodzianek, a jedną z nich jest nasza nowa propozycja – Zatoka Wraku i Żółwie na jednej wycieczce ! Tego jeszcze nie zaproponowało żadne biuro! Zaoszczędzisz czas, pieniądze i w końcu wrócisz wypoczety z urlopu !

PROGRAM (8:00-18:00)

PIERWSZY REJS
– Zatoka Wraku – 1 godzinne plażowanie
– Błękitne Groty – kąpiel i najsłynniejsza grota Camara
ZWIEDZANIE MINIBUSEM
– Najstarsze drzewo oliwne
– Degustacja wina, oliwy i lokalnych przysmaków
– Obiad w prawdziwej greckiej tawernie
DRUGI REJS
– Wyspa Ślubów Cameo od strony morza i lądu
– Obserwacja żółwia Caretta Caretta
– Groty Keri
– Plażowanie na wyspie Marathonisi

JEŻELI ZNAJDZIECIE DRUGĄ WYCIECZKĘ Z TAKIM SAMYM PROGRAMEM
TO NA NASZĄ POJEDZIECIE ZA DARMO.

CENA

REZERWUJ WCZEŚNIEJ, ZWIEDZAJ WIĘCEJ I PŁAĆ MNIEJ!

Wycieczka odbywa się w niedzielę, poniedziałek i czwartek. Rezerwując wcześniej zapewniasz sobie miejsce i nie musisz się martwić o formalności na urlopie. Robisz rezerwację, wpłacasz zaliczkę, a resztę dopłacasz w dniu wycieczki. To takie proste. Rezerwując więcej niż jedną wycieczkę dostajesz rabat 5 euro na każdą osobę.

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarz1y się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

WAŻNA INFORMACJA !

Wyruszamy na wycieczkę wcześnie, dlatego że chcemy uniknąć tłumów na Zatoce Wraku na plaży. Proszę zamówić lunch boksy lub early breakfast na recepcji hotelowej. Jak dopłyniemy do prawie pustej plaży, a będziemy ją opuszczać gdy będzie 2500 ludzi docenicie tą wczesną pobudkę 🙂

KUPUJĄC TĄ WYCIECZKĘ POMAGASZ ŻÓŁWIOM!

Właśnie z tej wycieczki przekazujemy 1 € od każdego uczestnika na Narodowy Park Morski, który chroni zagrożony gatunek żółwia Caretta Caretta!


SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Zatoka Wraku

Po zbiórce pojedziemy do portu, z którego szybka motorówka zabierze nas na Zatokę Wraku. Mieści tylko 60 osób, dzięki czemu rejs będzie kameralny. Większość stanowić będzie nasza grupa, więc można pokazać greckiemu kapitanowi jak bawią się Polacy 😉 W 20 min jesteśmy na miejscu i zostajemy na godzinnym plażowaniu.

Błękitne Groty

W drodze powrotnej z Wraku odwiedzimy widowiskowe Błękitne Groty, a w szczególności najsłynniejszą z nich – grotę Camara (po grecku łuk). Zobaczymy niesamowity efekt wody świecącej na niebiesko, zalążki rafy koralowej i naturalne gąbki! Zatrzymamy się na kąpiel, którą warto wykorzystać na snorkowanie, bo woda w tym miejscu jest niezwykle przejrzysta.

Najstarsze drzewo oliwne

Po rejsie wybierzemy się na zwiedzanie lądowych atrakcji. Oliwki to jedyne oprócz baobabów drzewa, które rosną tak długo i rodzą owoce. Oliwka, którą Wam pokażemy ma 2500 lat ! Człowiek czuje się przy takim drzewie naprawdę mały … i młody !

Degustacja wina, bimbru i oliwy

Wino, miód, bimber, oliwa, oliwki, ser, chałwa to tylko niektóre z lokalnych przysmaków jakich spróbujecie. Nauczymy Was jak wznieść toast po grecku i jak rozpoznać prawdziwą oliwę extra virgin. To jeden z ulubionych punktów naszych turystów, tymbardziej że wina zakintyjskie są wyjątkowe i nie ma po nich kaca!

Obiad w greckiej tawernie

To co podają w hotelu czasem ma mało wspólnego z grecką kuchnią. Dlatego zabierzemy Was do lokalnej tawerny na prawdziwy grecki obiad. Zjesz lokalną musakę, tzatzyki, suvlaki, gulasz z królika albo soczystą jagnięcine. Palce lizać!

Wyspa Ślubów Cameo – mostek

To widok znany każdemu kto wybrał wakacje na Zakynthos. Ale stanąć osobiście na tym mostku i zrobić sobie zdjęcie to dopiero fun!

Żołwie Caretta Caretta

Po obiedzie sjesta w autobusie i jedziemy na spotkanie z żołwiami. Na naszym drugim rejsie zobaczycie żołwie dorastające do 1 metra długości ! To maskotka Zakynthos, która wybrała wyspę, aby się rozmnażać!
Pamiętajcie, że jako jedyni przeznaczamy 1 euro od każdego uczestnika na Narodowy Park Morski opiekujący się żółwiami. Wspieramy żółwie dzięki Wam 🙂

Wyspa Ślubów od strony morza

Taki widok można zobaczyć tylko z łódki. Specjalnie dla Was zatrzymamy się na zdjęcia słynnych prześcieradeł powiewających na wietrze. Jest ich 12 i krąży o nich legenda ( czyżby o nocy poślubnej … ? )

Keri

Groty, które konkurują o miano piękniejszch niż te na północy wyspy. Bajkowy fragment wokół wyspy Zakynthos. To naturalne akwarium. Woda jest tam tak czysta, że widać dno do 30 m w dół. Dodatkowo można spotkać tam fokę mniszkę śródziemnomorską, która ukrywa się w grotach!

Żołwia Wyspa Marathonisi

Bezludna wyspa z uroczą plażą, na której żołwie zakładają gniazda. Wygląda jak Melediwy nie tylko na zdjęciach. To idealne miejsce do zdjęć na insta z prawdziwych egzotycznych wakacji. Do tego zimne piwko z pływającego sklepu na zakończenie wycieczki i można śmiało uznać, że to jesteśmy w RAJU!

Sprawdź jeszcze inne nasze wycieczki na Zatokę Wraku !


ODWIEDŹ NAS NA
SOCIAL MEDIA