Biuro Stacjonarne: Laganas, 29-100 Zakynthos, Grecja
+48 503 932 241
rezerwacja@projectholidays.pl

3w1 Północ Południe i Zatoka Wraku

W JEDNEJ WYCIECZCE NAJCIEKAWSZE PUNKTY NA PÓŁNOCY I POŁUDNIU WYSPY + REJS NA ZATOKĘ WRAKU I BŁĘKITNE GROTY

PROGRAM (8:00-16:30)

REJS
-Zatoka Wraku z godzinnym plażowaniem,
-Błękitne Groty małą łódką (z wpływaniem do środka).

CZĘŚĆ LĄDOWA
-Biało-niebieski wiatraczek na Skinari,
-Zatoka Wraku z góry,
-Najstarsze drzewo oliwne
-Degustacja lokalnych produktów,
-Kampi, czyli najwyższy klif (obiad)
-Wyspa Ślubów Cameo.

REZERWUJ WCZEŚNIEJ, ZWIEDZAJ WIĘCEJ I PŁAĆ MNIEJ!

Wycieczka odbywa się w niedzielę i czwartek. Rezerwując wcześniej zapewniasz sobie miejsce i nie musisz się martwić o formalności na urlopie. Robisz rezerwację, wpłacasz zaliczkę, a resztę dopłacasz w dniu wycieczki. To takie proste. Rezerwując więcej niż jedną wycieczkę dostajesz rabat 5 euro na każdą osobę.

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.


IDEALNE POŁĄCZENIE!

Jeśli zarezerwujesz więcej niż jedną wycieczkę otrzymasz rabat 5 € na osobę !
Połącz wycieczkę 3w1 Północ Południe z wycieczką
ŻÓŁWIE PLUS BANANA BEACH,
a zobaczysz naprawdę całą wyspę !

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Zatoka Wraku

Po zbiórce pojedziemy do portu, z którego szybka motorówka zabierze nas na rejs na Zatokę Wraku i Błękitne Groty. Dzięki szybkiej łodzi oraz najkrótszej trasie z możliwych będziecie na Zatoce Wraku już w 15 min! Zostaniecie na plaży pełną godzinę.

Błękitne Groty

Po plażowaniu na Zatoce Wraku wrócimy na Skinari i przesiądziemy się na małą łódkę (możliwe tylko przy wycieczce max 19 osobowej). Dzięki temu wpłyniemy do grot do środka. Zobaczymy niesamowity efekt świecącej na niebiesko wody. Kąpiel w wielkim błękicie? Obowiązkowo! Maska z rurką napewno się przyda, by podziwiać podwodny świat.

Wiatraczek na Skinari

To jedyne na wyspie miejsce z tak typowym dla Grecji biało – niebieskim budynkiem. Jeśli chcecie przywieźć z wakacji zjdjęcie, które wygląda jak pocztówka musicie koniecznie zrobić je pod tym wiatraczkiem !

Zatoka Wraku z góry

Uzupełnienie tego co zobaczyliście na rejsie oczywiście z bezpiecznego punktu widokowego. (jeśli droga do punktu widokowego będzie oficjalnie otwarta dla pojazdów).

Najstarsze drzewo oliwne

Oliwki to jedyne oprócz baobabów drzewa, które rosną tak długo i rodzą owoce. Oliwka, którą Wam pokażemy ma 2500 lat ! Człowiek czuje się przy takim drzewie naprawdę mały … i młody !

Degustacja wina, bimbru i oliwy

Wino, miód, bimber, oliwa, oliwki, ser, chałwa to tylko niektóre z lokalnych przysmaków jakich spróbujecie. Nauczymy Was jak wznieść toast po grecku i jak rozpoznać prawdziwą oliwę extra virgin. To jeden z ulubionych punktów naszych turystów, tymbardziej że wina zakintyjskie są wyjątkowe i nie ma po nich kaca!

Obiad w greckiej tawernie

To co podają w hotelu czasem ma mało wspólnego z grecką kuchnią. Dlatego zabierzemy Was do lokalnej tawerny na prawdziwy grecki obiad. Zjesz lokalną musakę, tzatzyki, suvlaki, gulasz z królika albo soczysta jagnięcine. Owoce morza? Palce lizać!

Najwyższy klif – Kampi

Wyjątkowe miejsce ukazujące wyższość natury nad człowiekie. Majestatyczny klif jest naocznym dowodem na to, jak powstała wyspa i jak piekne rzeczy potrafi zaprojektować Matka Natura. Być na wyspie i nie stanąć w tym miejscu własną stopą to grzech 😉

Wyspa Ślubów Cameo – mostek

To widok znany każdemu kto wybrał wakacje na Zakynthos. Ale stanąć osobiście na tym mostku i zrobić sobie zdjęcie to dopiero fun!

Sprawdź jeszcze inne nasze wycieczki na Zatokę Wraku !GALERIA ZDJĘĆ

ODWIEDŹ NAS NA
SOCIAL MEDIA