Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Z kim pojadę na wycieczkę ?

Z kim pojadę na wycieczkę ?

Z przyjemnością przedstawiamy nasz team 🥳😎🤸‍♀️🧐
Każdy z nas jest inny. Ale to właśnie dzięki różnicom uzupełniamy się jak ogniwa w łańcuchu, tworząc razem najlepszy zespół. Codziennie pracujemy nad tym, aby się doskonalić. Wszystko po to, żeby zawsze móc podróżować z Wami bezpiecznie i wygodnie, przekazać Wam wiedzę o wyspie i porafić spełnić nawet najbardziej szalone marzenia.

Zuzanna, właściciel biura Project Holidays oprócz tego, że skończyła Turystykę i Rekreację jest dyplomowanym Technikiem Weterynarii. Zanim wyjechała do Grecji odbywała praktyki w jednej z bydgoskich lecznic weterynaryjnych. Stała praca miała czekać na nią od września, ale już nigdy nie pojawiła się w lecznicy. Wakacje postanowiła wykorzystać na wyjazd, który na zawsze zmienił jej życie. W maju 2016 wyjechała właśnie na wyspę Zakynthos. Niesamowite jest, że pierwszy raz postawiła na niej stopę dokładnie w swoje urodziny. Do dziś uznaje ten moment za nowy początek.

Już nigdy nie wróciła do Polski na stałe. Prowadziła wycieczki przez 2 sezony dla Zante Magic Tours, po czym odeszła z biura. Potem pracowala w hotelu, a następnie sezon dla greckiego biura turystycznego, które już nie istnieje. Nieustanna chęć rozwoju sprawiła, że odważyła się zrealizować swój dawny plan. Obiecała sobie na studiach, że do 30-tki założy własną firmę.Udało się!

Założenie firmy w Grecji nie należy do łatwych zadań. Biurokracja jest nieco zacofana i utrudnia, zamiast ułatwiać ludziom start własnego biznesu. Trudniejszym jednak od samego założenia firmy jest jej prowadzenie. Tego nie nauczył jej żaden pracodawca, nauczyła się tego sama. Co dziś może nam powiedzieć? Że warto jest czasami wyjść ze swojej strefy komfortu, przesunąć granice by odkryć coś nowego, przede wszystkim w sobie.

„Nie odkryjesz oceanów jeśli nie stracisz z oczu linii brzegu”.

Adam, właściciel Project Holidays, oprócz tego, że prowadzi biuro, od ponad 13 lat jest trenerem piłki nożnej i prezesem jednej z warszawskich akademii piłkarskich.

Jego kariera jako piłkarza zaczęła się w wieku dziecięcym, ale zakończyła się zdecydowanie za szybko. Gdy miał 19 lat zdiagnozowano u niego problemy z układem sercowo-naczyniowym i musiał zrezygnować z treningów z dnia na dzień.

Nie porzucił jednak piłki. Zapisał sie na kursy i otrzymał dyplom UEFA. Prowadził zespoły młodzieżowe i seniorskie na różnych szczeblach rozgrywek, aż wreszcie postanowił założyć własną Akademię Pilkarską, którą zarządza do dziś. Pod jego skrzydłami dzieci rozpoczynają historię z futbolem, a trenerzy nabierają doświadczenia.

Mógł poprzestać na pracy w Polsce, stawiając na stabilizację. Jednak nie to było jego największym marzeniem. Po pierwszym kontakcie z Grecja, a było to dokładnie na wyspie Rodos w 2010 roku, postanowił, że ten kraj będzie jego domem. Od tamtej pory robił wszystko, by urzeczywistnić swoje marzenie.

Cel zaczął nabierać realnych kształtów, gdy w 2018 roku powstał pomysł założenia Project Holidays. Jego wiedza zdobywana na szkoleniach z marketingu, zarządzania i public relations, jak cegiełka do cegiełki budowała wspólne dzieło. To, jak dziś wygląda Project Holidays to również jego zasługa. Dziś Zakynthos jest jego wymarzonym domem.

Czy to przypadek, czy przeznaczenie?

Stawialibyśmy raczej na przyciąganie i determinację w realizacji celów. Trzeba bowiem znaleźć coś, czemu człowiek chce się całkowicie poświęcić i po prostu to zrobić.

„Rób to co kochasz, a nie przepracujesz żadnego dnia”.

Kolejną osobą, którą chcemy Wam przedstawić jest Joanna. To zaskakujące, że zanim przyjechała na Zakynthos studiowała Koreanistykę! Ukończyła studia i postanowiła, że spełni swoje największe marzenie – wyjazd do Korei Południowej. Dziś może z dumą powiedzieć – udało się!

Zanim jednak spakowała walizki na lot do Azji, spędziła owocne lato w Grecji. Ten wyjazd okazał się kluczowy. Odkryła w sobie bardzo wiele cech, o których wcześniej nie miała pojęcia. Dzięki swojej determinacji w ciągu jednego sezonu z pracownika biurowego awansowała na przewodnika!

Czasami warto przełamać się i rzucić na głęboką wodę. Tylko ryzykując możemy odkryć coś wielkiego. Marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia!

Przedstawiamy kolejną osobę zasilającą szeregi Project Holidays. To Magdalena, która ukończyła łódzką Akademię Sztuk Pięknych na wydziale Industrial Design.

W trakcie studiów odkryła swoją pasję do podróżowania i obiecała sobie, że do 30-tki odwiedzi trzydzieści krajów!Ma szansę spełnić swoje marzenie, bo oprócz Grecji była już w Słowacji, Czechach, Słowenii, Łotwie, Niemczech, Norwegii, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Portugalii i Anglii.

Ma wysublimowane poczucie estetyki i wrażliwość na naturalne piękno. Celem jej podróży jest nie tylko podziwiać widoki, ale dostać się do zakamarków kultury i obyczajów. Uwielbia poznawać miejscową ludność i zagłębiać się w historię ich życia, aby poczuć i zrozumieć lepiej ich świat.

Magdalena na pewno zarazi Was miłością do stolicy słońca, tym bardziej, że zawsze było to miejsce jej szczególnie bliskie. Dlaczego? Dowiecie się na wycieczkach 😉🧐

Kto jeszcze tworzy zespół Project Holidays? Sprawdźcie tutaj : https://projectholidays.pl/o-nas/