Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays,
+48 503 932 241,
rezerwacja@projectholidays.pl

Z kim pojadę na wycieczkę ?

Z kim pojadę na wycieczkę ?

Kogo możecie spotkać na wycieczkach z Project Holidays? Z przyjemnością przedstawiamy nasz team 🥳😎🤸‍♀️🧐
Każdy z nas jest inny. Ale to właśnie dzięki różnicom uzupełniamy się jak ogniwa w łańcuchu, tworząc razem najlepszy zespół. Codziennie pracujemy nad tym, aby się doskonalić. Wszystko po to, żeby zawsze móc podróżować z Wami bezpiecznie i wygodnie, przekazać Wam wiedzę o wyspie i porafić spełnić nawet najbardziej szalone marzenia.

ZUZANNA WIKTORIA
Założycielka Project Holidays. Żeński filar w firmie. Absolwentka Turystyki i Rekreacji, przewodnik. Swoje życie przeniosła z Polski na Zakynthos. Uwielbia pokazywać Polakom wyspę, dlatego wciąż możecie spotkać ją na prywatnych wycieczkach i rejsach. Wzbudza w turystach emocje, łącząc historie z obrazami. Pokazuje smaki, zapachy i prawdziwe oblicze wyspy, czesto szokujące.
Autorka bloga o Grecji i współtwórca vloga „Życie na Zakynthos poza sezonem”.
Ulubiona pora dnia: Wschód Słońca.
ADAM
Dzięki niemu Project Holidays słychać i widać w social media od początku powstania. Gdy kieruje biurem klienci są w najlepszych rękach od pierwszej sekundy. Wyjątkowy przewodnik z genialną wiedzą o całej Grecji. Pasjonat historii, w szczególności początków cywilizacji i epoki sumeryjskiej.
Biega w maratonach, gra w piłkę nożną, trenuje boks i sztuki walki. Wyjątkowy człowiek, którego się po prostu uwielbia i zapamiętuje na długo.
Życiowe motto: Jedyną stałą jest zmiana.
ANASTIS
Urodził się na Zakynthos, więc zna każdą, nawet najmniejszą drogę. Zarząda transportem i to właśnie dzięki niemu docieramy na miejsce szybko i bezpiecznie. To kierowca z powołania, który odziedziczył pasję do tej pracy po dziadku i ojcu. Już jako małe dziecko jeździł z ojcem autobusem KTEL (grecki PKS). Lubi swój zawód, mimo trudności jakie spotyka się na zakintyjskich drogach. Najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo i zadowolenie turystów.
Hobby : motoryzacja i zabytkowe autobusy.


WSPOMNIENIA Z NASZYCH WYCIECZEK