Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays,
+48 503 932 241,
rezerwacja@projectholidays.pl

Żółwie z zachodem słońca na Mizithres

TO NAJPIĘKNIEJSZY ZACHÓD SŁOŃCA NA CAŁEJ WYSPIE ZAKYNTHOS!
DO TEGO ŻÓŁWIE, PLAŻOWANIE NA MARATHONISI I GROTY KERI!

PROGRAM (17:00-21:00)

– Żółwie Caretta Caretta obok łodzi i przez szklane dno,
– Welony z Wyspy Ślubów,
– Plażowanie na Marathonisi,
– Groty Keri z przepływaniem przez Łuk Miłości,
– Zachód Słońca przy skałach Mizithres ,
– Mostek na Wyspę Ślubów po zmroku.

REZERWUJ WCZEŚNIEJ, ZWIEDZAJ WIĘCEJ I PŁAĆ MNIEJ!

Wycieczka odbywa się w poniedziałek i piątek. Rezerwuj wcześniej i nie martw się o miejsce. Wystarczy zaliczka, resztę dopłacisz na wycieczce. Dobierz jeszcze jedną wycieczkę, a dostaniesz rabat 5 euro na obie wycieczki, na każdą osobę !

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Spotkanie z żółwiem

Dzięki doświadczeniu naszego kapitana możemy Was zapewnić, że znajdzie dla Was żółwia. Kapitan umiejętnie pokieruje łodzią tak, aby wszyscy mogli zrobić zdjęcie i nakręcić filmik z żółwiem. Łódź ma również szkalane dno i jeśli się uda zobaczycie również żółwia przez szklane dno.

Słynne welony z Wyspy Ślubów

Kapitan zatrzyma się na chwilę abyście mogli podziwiać powiewające na wietrze materiały symbolizujące welony i uwiecznić je zdjęciach. Z łodzi widać je najlepiej. Czy istnieje jakaś legenda o pannach młodych przyrzekających miłość na tej wyspie, jak myślicie?

Marathonisi

Wyspa w kształcie żółwia i jej piaszczysty ogonek. Popołudniu na plaży jest mało turystów więc możemy liczyć na kameralną atmosferę. Napewno poczujecie się na niej egzotycznie. Warto zabrać maski z rurką ze względu na wysoką przejrzystość wody i bogate życie morskich stworzeń.

Łuk miłości (Keri)

Groty Keri niejednokrotnie uznawane są za piękniejsze niż słynne Błękitne Groty na północy. Z pewnością są większe i mają więcej skalnych łuków. Wykorzystamy je przepływając pod spodem. Przepowiednia mówi, że kto przepłynie przez słynny Łuk Miłości będzie miał gwarantowane, gorące uczucie do końca życia.

Zachód Słońca na Skałach Mizithres

Obowiązkowy punkt na mapie wszystkich romantyków. To z pewnością najpiękniejszy zachód słońca jaki można zobaczyć.
Szum fal i widok słońca zanurzającego się za linią horyzontu to idealny moment na toast za wspaniałe wakacje. Można tą chwilę wykorzystać jeszcze lepiej, np. na zaręczyny !

Mostek na Wyspę Ślubów po zmroku

Po zachodzie słońca, gdy zapadnie zmrok lampi zaczynają rozbłyskiwać i mostek dopiero nabiera uroku. W drodze powrotnej z rejsu, kiedy będziemy wysiadać z łodzi w porcie Agios Sostis, zatrzymamy się na zdjecia.

Sprawdź jeszcze inne nasze wycieczki !


GALERIA ZDJĘĆ