Biuro Stacjonarne: Laganas, 29-100 Zakynthos, Grecja
+48 503 932 241
rezerwacja@projectholidays.pl

Stolica i fabryka słodyczy

JEDYNY TAKI PROGRAM WYCIECZKI PO STOLICY!
FABRYKA SŁODYCZY I PANORAMICZNY WIDOK ZE WZGÓRZA BOHALI PO ZACHODZIE SŁOŃCA.

Po takiej wycieczce stolicę macie zaliczoną, a jeśli byliście też na wycieczce Wrak i Żółwie w 1 dzień to możecie śmiało powiedzieć, że widzieliście WSZYSTKO co najważniejsze na Zakynthos!

PROGRAM (17:00-21:00)

– Fabryka zakintyjskich słodyczy
– Kościół Św. Dionizosa
– Port z ekskluzywnymi jachtami
– Plac Solomosa
– Wenecki Plac Św. Marka
– Słynąca ze sklepów z rękodziełem
ulica Aleksandro Roma
– Panorama stolicy ze Wzgórza Bohali
po zachodzie słońca!

jeżeli znajdziecie drugą wycieczkę z takim samym programem
to na naszą pojedziecie za darmo.

REZERWUJ WCZEŚNIEJ, ZWIEDZAJ WIĘCEJ I PŁAĆ MNIEJ!

Wycieczka odbywa się w środy i soboty. Rezerwując wcześniej zapewniasz sobie miejsce i nie musisz się martwić o formalności na urlopie. Robisz rezerwację, wpłacasz zaliczkę, a resztę dopłacasz w dniu wycieczki. To takie proste. Rezerwując więcej niż jedną wycieczkę dostajesz rabat 5 euro na każdą osobę.

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Fabryka Słodyczy

Zobaczycie jak produkuje się słynne Mandolato (zakintyjski nugat) i Pasteli (miękkie sezamki). Spróbujecie wszystkich swieżych i pachnących słodyczy! To super miejsce dla dzieci, ale nie tylko. Każdy łasuch będzie wniebowzięty. Takich słodyczy nie spróbujecie nigdzie indziej na świecie!

Kościół Św. Dionizosa

Największy kościół na wyspie, który przetrwał tragiczne trzęsienie ziemi z 1953 r. To podobno cud, który zawdzięczamy Świętemu Dionizosowi – patronowi wyspy. Rzeczywiście coś w tym musi być bo św. Dionizos wciąż jest w tym kościele obecny… osobiście.

Port

Niczym aleją gwiazd przespacerujemy się portem, gdzie zamiast odcisków dłoni aktorów hollywoodu będziemy podziwiać ekskluzywne jachty. Aż ciężko sobie wyobrazić ile pieniędzy musi mieć ktoś kto wydaje na takie zabawki grube miliony.

Plac Solomosa

To centrum stolicy, główny rynek miasta. Przejdziemy nim podziwiając architekturę i opowiadając historię Dionizosa Solomosa. Był poetą, który napisał grecki hymn wpisany do księgi rekordów Guinessa. Ale dlaczego? Dowiecie się na wycieczce.

Plac Św. Marka

Poczujecie się na nim jak w Wenecji, przez wyjątkową architekturę. Wokół jest pełno kawiarni i zapach świeżo mielonej kawy unosi się w powietrzu. Poznacie typową miejską atmosferę, bo to miejsce spotkań miejscowych Greków.

Ul. Aleksandro Roma

Tego czego szukacie w Grecji jest właśnie tutaj. Wisząca pomiędzy balkonami różowa bugenvilia, pranie suszące się na słońcu, gwar codziennego życia i kolorowe okiennice chroniące przed upałem. Grecki klimat 100%, a do tego można kupić mnóstwo ręcznie robionych pamiątek lub biżuterii.

Widok z Bohali po zachodzie słońca

Inne wycieczki zaczynaja od tego miejsca, my na nim kończymy, bo wiemy, że po zmroku wygląda najlepiej. Stolica błyszczy w blasku latarni. To obowiązkowy widok, po którym można wylecieć z Zante z czystym sumieniem, że widziało się naprawdę wszystko.

Sprawdź jeszcze inne nasze wycieczki !

ODWIEDŹ NAS NA
SOCIAL MEDIA

KUPUJĄC NASZE WYCIECZKI POMAGASZ ŻÓŁWIOM!

Jesteśmy jedynym biurem na Zakynthos, które przekazuje 1 euro od każdego uczestnika na rzecz ratowania żółwi. Wspieraj naszą inicjatywę!