Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays
Telefon lub WhatsApp +48 532273524
rezerwacja@projectholidays.pl

Porto Kyano – nieodkryta perła na Zakynthos

Porto Kyano – nieodkryta perła na Zakynthos

Zachodnie wybrzeże obfituje w głęboko wcinające się w ląd zatoki. Należy do nich między innymi Zatoka Wraku. Od maja 2023 roku nie można wysiadać na plażę ze słynnym statkiem. Czy to oznacza dla turystów brak okazji do kąpieli w cudownie błękitnej wodzie? Absolutnie nie!
Okazuje się, że o wiele bardziej atrakcyjnym pod względem wrażeń wizualnych miejscem jest Porto Kyano.

Znany do tej pory jedynie kapitanom prywatnych rejsów i indywidualnym żeglarzom zrobił furorę wśród gości rejsów zorganizowanych. Na pomysł zatrzymywania się w spokojnej zatoce o fluorescencyjnym, cyjanowym kolorze wpadliśmy podczas naszych wycieczek!

Wraz z naszymi kapitanami, czyli rodziną Potamitis znamy się od 2016 roku. Zawsze podziwialiśmy ich łodzie i umiejętności wpływania do wewnatrz grot. Doświadczenie okazało się bezcenne również w kwestii zachodnich rejonów i dzikich zatok. Kiedy pierwszy raz wysadziliśmy naszych turystów w Porto Kyano oszaleli ze zdumienia!

Zdjęcia w tym miejscu nie wymagają filtra i nadają się prosto na instagram! Kolor wody wydaje się być nierzeczywisty! Nawet zwykłym telefonem, nienajnowszej generacji możecie zrobić takie fotografie!

Zapraszamy do Porto Kyano na naszych wycieczkach z rejsem na Zatokę Wraku, czyli : Wrak i Żółwie w 1 dzień, Wrak i Żółwie w 1 dzień 15+, Północ Południe i Zatoka Wraku, Krótka wycieczka Wrak, Groty i Xigia.