Biuro Stacjonarne: Laganas, 29-100 Zakynthos, Grecja
+48 503 932 241
rezerwacja@projectholidays.pl

Masz Auto? Dołącz do rejsu na Zatokę Wraku lub Żółwie!

WYNAJĄŁEŚ AUTO LUB QUADA I SZUKASZ SPRAWDZONEGO REJSU ? TO COŚ DLA CIEBIE.

Tylko u nas możesz dołączyć do wycieczki zorganizowanej na sam rejs łodzią. Wystarczy, że przyjedziesz do portu na odpowiednią godzinę. Dzięki temu popłyniesz na rejs z polskim przewodnikiem, w małej grupie, ze sprawdzonym kapitanem. Po rejsie grupa będzie kontynuowała swoją wycieczkę z przewodnikiem, a Ty wrócicsz do hotelu lub pojedziesz gdzie tylko poniesie Cię fantazja.

REJSY DO KTÓRYCH MOŻESZ DOŁĄCZYĆ:

Przyjedź do portu i płyń z nami na rejs!
Przygotowaliśmy szybką łódź, która już w 15 min zawiezie Was na Wrak na godzinne plażowanie. Specjalnie omijamy godziny szczytu dla bardziej kameralnej atmosfery.

Następnie zwiedzimy Błękitne Groty wpływając do środka dzięki małemu rozmiarowi łodzi. Przerwa na kąpiel, skoki do wody i mnóstwo wrażeń gwarantowane.

Łączny czas rejsu 3h.

Rejs, na którym poznacie maskotkę wyspy czyli żółwie Caretta Caretta w ich naturalnym środowisku, a oprócz tego popłyniecie na plażowanie na żołwiej wyspie Marathonisi i odwiedzicie Jaskinie Keri z przystankiem na przepływanie przez jedną z grot wpław (dla chętnych).

Łączny czas rejsu 3h.

NAPISZ DO NAS, A OTRZYMASZ PINEZKE Z DOKŁADNYM ADRESEM I NIEZBĘDNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DOJAZDU.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

GALERIA ZDJĘĆ