Biuro Stacjonarne: Laganas, 29-100 Zakynthos, Grecja
+48 503 932 241
rezerwacja@projectholidays.pl

Kefalonia z plażowaniem na Makris Gialos

JEDYNA WYCIECZKA AUTOKAROWA NA KEFALONIĘ Z GWARANTOWANYM PLAŻOWANIEM!

Po tym jak w 2020 rolu cyklon zniszczył drogę do Myrtos wizyta autokarem na tej plaży została już tylko w folderach reklamowych. Natomiast uważamy, że podczas tak długiej wycieczki brak kapieli to katastrofa, dlatego jedziemy na Makris Gialos nazywaną grecką Ibizą ! Po naszej wycieczce wrócicie wypoczęci i zadowoleni!

W PROGRAMIE

– Jeziorko Melissani
– Miasteczko Agia Efimia z widokiem na Itakę
– Obiad w prawdziwej greckiej tawernie
– Widok na plażę Myrtos z góry
– Argostoli (zwiedzanie stolicy)
– Plażowanie na Makris Gialos czyli greckiej Ibizie

JEŻELI ZNAJDZIECIE DRUGĄ WYCIECZKĘ Z TAKIM SAMYM PROGRAMEM
TO NA NASZĄ POJEDZIECIE ZA DARMO.

BILETY WSTĘPU

Jeziorko Melissani to atrakcja państwowa,
dlatego bilet wstepu jest dodatkowo płatny.
Wstęp jest dla chętnych. Opłata pobierana jest podczas wycieczki.

JEZIORKO MELISSANI
Dorosły 6 €, Dziecko 2-12 lat 4 €, Dziecko 0-2 za darmo

REZERWUJ WCZEŚNIEJ, ZWIEDZAJ WIĘCEJ I PŁAĆ MNIEJ!

Wycieczka odbywa się w piątek. Rezerwując wcześniej zapewniasz sobie miejsce i nie musisz się martwić o formalności na urlopie. Robisz rezerwację, wpłacasz zaliczkę, a resztę dopłacasz w dniu wycieczki. To takie proste. Rezerwując więcej niż jedną wycieczkę dostajesz rabat 5 euro na każdą osobę.

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

SZCZEGÓŁY PROGRAMU

Jeziorko Melissani

Wyobraźcie sobie jezioro o krystalicznie czystej wodzie, po którym cicho pływają gondole. Już brzmi bajecznie, a do tego wszystkiego jezioro znajduje się pod ziemią! Światło wpada otworem w sklepieniu i sprawia, że bardziej magicznego miejsca na próżno szukać.

Agia Efimia z widokiem na Itakę

Wszyscy wiedzą, że istanieje, ale nie wszyscy wiedzą, że jest tak blisko ! Szukał jej sam Odyseusz przez 10 lat, więc nie ma się co dziwić. Słynna Itaka to wyspa leżąca tuż obok Kefalonii, więc koniecznie zatrzymamy się, żeby ją zobaczyć.

Obiad w greckiej tawernie

Kefalonia słynie z wyśmienitej kuchni, a Kefalończycy z przesiadywania przy stole godzinami. Nic dziwnego jeśli do pysznych owoców morza, z których słynie wyspa popija się zimne ouzo ;P Potem tylko sjesta i człowiek teleportuje się do raju…

Widok na Myrtos

Kojarząca się z nazwą piwa Mythos plaża jest pieknie położona i trudnodostępna. Prowadzi do niej droga zamknięta od września 2020 dla busów i autokarów. Będziemy podziwiać ją z góry i robić zdjęcia o wielkim efekcie wow ! Szykujcie się na grad lajków!!

Argostoli (stolica wyspy)

Wizyta w stolicy Kefalonii na mały shopping jest zawsze w cenie ! Magnes na lodówkę przyda się do kolekcji. Można przespacerować się portem, zjeść pyszne lody albo kupić kawę na zimno (słynne freddo capuccino), a oprócz tego zrobić zdjęcie z napisem I <3 Kefalonia.

Plażowanie na Makris Gialos

Plaża idealna do rozkręcenia prawdziwej imprezy ! Są beach bary, leżaki, chilloutowa muzyka i złocisty piasek. Nic dziwnego, że nazywają ją grecką Ibizą. To tam kręci się życie nocne Kefalonii. Półwysep Lassi, na którym leży plaża to idealne miejsce na urlop na Kefalonii. Może zachęcimy Was do powrotu 😉

Sprawdź jeszcze wycieczkę na Kefalonię w 19 osób!

ODWIEDŹ NAS NA
SOCIAL MEDIA

KUPUJĄC NASZE WYCIECZKI POMAGASZ ŻÓŁWIOM!

Jesteśmy jedynym biurem na Zakynthos, które przekazuje 1 euro od każdego uczestnika na rzecz ratowania żółwi. Wspieraj naszą inicjatywę!