Rezerwacja on line: Messenger Project Holidays,
+48 503 932 241,
rezerwacja@projectholidays.pl

Kefalonia Premium

NAJPIEKNIEJSZE MIEJSCA NA KEFALONII W 1 DZIEŃ, SAM NA SAM Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM I PRYWATNYM KIEROWCĄ.

PROGRAM TWORZYMY NA ŻYCIECZENIE KLIENTA
PROPONOWANE MIEJSCA:

– Plaża Myrtos z góry,
– Plażowanie na Myrtos,
– Obiad w tawernie,
– Jeziorko Melissani,
– Jaskinia Drogarati,
– Latarnia Zakochanych,
– Stolica – Argostoli,
– Plaża Makris Gialos,
– Groty Gradakia Beach,
– Makris Gialos,
– Assos.

W cenie wycieczki jest transfer klimatyzowanym vanem, kierowca oraz przewodnik. Cena dotyczy grupy uczestników od 1 do 7 osób i nie jest zmienna w zależności od ilości uczestników oraz ich wieku. Cena nie zawiera obiadu. Czas wycieczki od 8:00 – 17:00.

PROSIMY O REZERWACJĘ Z WYPRZEDZENIEM

Wycieczka może odbyć się każdego dnia pod warunkiem dostępności pojazdu, kierowcy i przewodnika, dlatego prosimy o powiadomienie nas o chęci rezerwacji z wyprzedzeniem.

Pamiętaj, aby przeczytać regulamin. Dowiesz się dzięki temu, kiedy przysługuje Ci zwrot pieniędzy za wycieczkę oraz co wydarzy się w przypadku złej pogody. Regulamin znajdziesz tutaj.

WAŻNY KOMUNIKAT!
Uważaj na KOBIETY zaczepiające Cię na ulicy i proponujące zwiedzanie. To nie są przewodnicy. Płacąc za nielegalne usługi gwarantujesz sobie problemy. BRAK ZAREJESTROWANEJ DZIAŁALNOŚCI TO BRAK UBEZPIECZENIA, BRAK MOŻLIWOŚCI ZWROTU I BRAK MOŻLIWOŚCI ZŁOŻENIA REKLAMACJI.

BILETY WSTĘPU

Jeśli chcesz odwiedzić Jaskinię Drogarati lub Jeziorko Melissani to musisz wiedzieć, że są to atrakcje państwowe,
dlatego bilet wstepu jest dodatkowo płatny.

AtrakcjaJeziorko MellisaniJaskinia DrogaratiŁączny koszt
Dorosły6 €4 € 10 €
Dziecko 2-124 €3 €7 €
Dziecko 0-2bezpłatniebezpłatniebezpłatnie
Wiek uczestnika liczymy tak samo jak w przypadku wycieczki.

OPIS PROPONOWANYCH MIEJSC

Widok na Myrtos

Kojarząca się z nazwą piwa Mythos plaża jest pieknie położona i trudnodostępna. Zanim zjedziemy na plażowania będziemy podziwiać ją z góry i robić zdjęcia o wielkim efekcie wow ! Szykujcie się na grad lajków!!

Plażowanie na Myrtos

Odkąd cyklon w 2020 roku zniszczył drogę jest ona przejezdna tylko dla samochodów i minibusów. Wykorzystamy tą szansę, żeby zabrać Was na plażowanie do raju. Koniecznie zabierzcie ze sobą nakrycie głowy lub parasol bo słońce praży niesamowicie !

Jeziorko Melissani

Wyobraźcie sobie jezioro o krystalicznie czystej wodzie, po którym cicho pływają gondole. Już brzmi bajecznie, a do tego wszystkiego jezioro znajduje się pod ziemią! Światło wpada otworem w sklepieniu i sprawia, że bardziej magicznego miejsca na próżno szukać.

Agia Efimia z widokiem na Itakę

Wszyscy wiedzą, że istanieje, ale nie wszyscy wiedzą, że jest tak blisko ! Szukał jej sam Odyseusz przez 10 lat, więc nie ma się co dziwić. Słynna Itaka to wyspa leżąca tuż obok Kefalonii, więc koniecznie zatrzymamy się, żeby ją zobaczyć.

Obiad w greckiej tawernie

Kefalonia słynie z wyśmienitej kuchni, a Kefalończycy z przesiadywania przy stole godzinami. Nic dziwnego jeśli do pysznych owoców morza, z których słynie wyspa popija się zimne ouzo ;P Potem tylko sjesta i człowiek teleportuje się do raju…

Jaskinia Drogarati

Swój urok zawdzięcza stalaktytom, stalagmitom i stalagnatom, które wypełniają jej wnętrze. Warto odwiedzić jeśli nie byliście jeszcze nigdy w jaskini.

Latarnia Zakochanych

Owiana legendą o wielkiej miłości dumnie wieńczy mały półwysep. Podobno kto zasiądzie na ławeczce obok latarni będzie szczęśliwie zakochany do końca życia <3 To miejsce warte sfotografowania bo opórcz plaży Myrtos i Jeziorka Melissani to jedna z bardziej rozpoznawalnych wizytówek Kefalonii.

Argostoli (stolica wyspy)

Wizyta w stolicy Kefalonii na mały shopping jest zawsze w cenie ! Magnes na lodówkę przyda się do kolekcji. Można przespacerować się portem, zjeść pyszne lody albo kupić kawę na zimno (słynne freddo capuccino), a oprócz tego zrobić zdjęcie z napisem I <3 Kefalonia.

Assos

Niezwykła wioska rybacka położona na wąskim przesmyku. To tutaj mieszkali bogaci Wenecjanie od XV – XIII wieku. Pozostały po nich piękne ville i domy pomalowane na różne kolory. Spacer po tym miejscu to przeniesienie się do innej bajki.

Fiscardo

To luksusowa miejscowość z przepięknym portem, w którym bywają gwiazdy światowego formatu, takie jak Sarrah Jessica Parker czy Madonna. W przeciwieństwie do Assos miejscowość ta ma bardziej rozrywkowy i celebrycki charakter. Miasteczko jest ukwiecone, urokliwe, pełne kafejek i barów.

Groty Gradakia Beach

Niezwykła plaża z bezposrednim dostępem do grot. Największa z nich ma aż 13 m głębokości i kto odważniejszy może do niej wejść. Naszym zdaniem najpiękniejsze są te, w których znajduje się mini plaża ze złocistym piaskiem. To niczym prywatne, zaciszne miejsce do opalania się we dwoje 😉

Makris Gialos

Plaża idealna do rozkręcenia prawdziwej imprezy ! Są beach bary, leżaki, chilloutowa muzyka i złocisty piasek. Nic dziwnego, że nazywają ją grecką Ibizą. To tam kręci się życie nocne Kefalonii. Półwysep Lassi, na którym leży plaża to idealne miejsce na oddanie się w wir prawdziwego letniego wypoczynku.