Biuro Stacjonarne: Laganas, 29-100 Zakynthos, Grecja
+48 503 932 241
rezerwacja@projectholidays.pl

Blogi o Grecji

… i nie tylko

Wiemy ile wśród Was jest fanów Grecji i wszystkiego co greckie więc udostępniamy Wam listę miejsc, w których możecie o tym czytać i wzbogacać swoją wiedzę na temat tego kraju. Są to nie tylko blogi podróżnicze, ale również językowe czy kulinarne. Każdy wśrod nich znajdzie coś dla siebie i jak kiedyś mówiono „nie ma jak to dobra książka” tak teraz nie ma jak to dobry blog ! Dzięki temu możecie podróżować i odkrywać nowe miejsca nie wychodząc z domu ! Zapraszamy 🙂


GRECJA OD KUCHNI
CZYLI GOTUJ JAK PRAWDZIWY GREK

Blog prowadzony przez Ewelinę, Polkę mieszkającą na stałe na Półwyspie Peloponez. Zafascynowana kuchnią grecką postanowiła się nią dzielić z Wami. Publikuje przepisy i ciekawostki o gotowaniu. Pisze również o swoich podróżach po Grecji i greckich zwyczajach. Ewelina zarazi Was swoją miłością do jedzenia (przyznajcie, że widać to w jej oczach 😀 ). Warto śledzić i skorzystać np. kiedy nie macie pomysłu na obiad albo chcecie powspominać smaki greckich wakacji.

Adres bloga www.grecjaodkuchni.pl
Profil na facebooku https://www.facebook.com/grecjaodkuchni/
Grupa na facebooku kliknij tutaj


POWIEDZ TO PO GRECKU
CZYLI GRECKI SERWOWANY PO POLSKU

Żaneta Barska, to nazwisko już jest znane wśród wszystkich fanów Grecji i wszystkiego co greckie. Urodzona w Polsce, wychowana w Grecji. Tłumacz języka greckiego ale przede wszystkim świetny mówca i specjalista od upraszczania rzeczy trudnych. Grecki łatwym językiem nie jest, a dzięki niej staje się nie tylko łatwiejszy, ale również przyjemny! Nauka z Żanetą to super zabawa, a przy okazji poznawanie kultury i tradycji Grecji przez ich zrozumienie. Polecamy nie tylko bloga i fanpage na facebooku, ale również książkę „Dogadaj się po grecku”, która jak wpadnie Wam w ręce to już nie będziecie chcieli jej wypuścić 😉

Adres bloga https://www.powiedztopogrecku.pl/
Profil na facebooku https://www.facebook.com/powiedztopogrecku/
Grupa na facebooku do nauki języka greckiego kliknij tutaj


NIE UDAWAJ GREKA
CZYLI GRECJA BEZ ŚCIEMY

Ania Hajda, założycielka i prowadząca blog Nie Udawaj Greka o swoich poczatkach mówi : ” Po opanowaniu do perfekcji trasy Polska – Grecja i ciągłym zastanawianiu się „co by było, gdybym mieszkała na południu”, spakowałam walizkę i ruszyłam do Aten! Znajdziecie mnie w samym ich sercu, które jednak często opuszczam, bo niezwykle trudno usiedzieć mi w miejscu.

Na Nie udawaj Greka Ania pokazuję Grecję, jakiej nie znają nawet sami Grecy. Dzięki temu blogowi zatopicie się w greckiej codzienności i po prostu „pożyjecie” Grecją. Poznacie miejsca, smaki i sytuacje, na które Grecy nie zwracają uwagi, a które odwiedzających Grecję ciągle szokują. Oprócz porad, które pomogą Wam w zaplanowaniu wyjazdu, znajdziecie też informacje o górskich szlakach i miejscach, których na próżno szukać w katalogach turystycznych. I nawet w miastach tak oblegiwanych, jak Ateny, Ania znajdzie detale, które Was zaskoczą!

Adres bloga http://nieudawajgreka.pl/
Profil na Facebooku https://www.facebook.com/nieudawajgrekablog/


SPOKOJNIE TO TYLKO WAKACJE
WIĘC ODDAJ JE W DOBRE RĘCE

Monika, specjalistka od wakacji, prowadząca Spokojnie to tylko wakacje, jak sama o sobie mówi: „Praca w turystyce to dla mnie spełnienie marzeń. Pierwsze kroki w branży stawiałam jako wychowawca kolonijny. Potem rozważałam pracę jako rezydentka na destynacjach (oczywiście zanim założyłam rodzinę), ale ostatecznie wciągnęła mnie praca w biurze podróży. Pracuję w biurze agencyjnym i staram się z całego serca, aby wakacje moich klientów były najpiękniejsze, najlepsze pod słońcem i niezapomniane. „Spokojnie, to tylko wakacje” to miejsce które łączy ze sobą moje doświadczenia z pracy w biurze i wrażenia w moich własnych podróży.”
Poz tym mówią o niej, że zorganizuje wszystko, nawet lot w kosmos 😉 Podoła każdemu zadaniu i sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta.
A skąd się wzięła nazwa? „Dla wielu osób poszukiwanie wymarzonych wakacji to duży stres. Moi klienci mogą być spokojni, że ich urlop będzie dobrze zaplanowany, bez przykrych niespodzianek. A przecież wakacje to czysta przyjemność, więc spokojnie… 🙂

Więc jeśli marzycie o cudownych wakacjach nie tylko w Grecji oddajcie się w jej ręce!

Profil na facebooku https://www.facebook.com/spokojnietotylkowakacje/