NOWOŚĆ !!
TYLKO Z PROJECT HOLIDAYS !

Taka okazja zdarza się niezwykle rzadko. Zrób prezent swojemu ciału, poćwicz i zrelaksuj się pod okiem fizykoterapeuty i trenera clinical pilates na jednej z piaszczystych plaż Zakynthos.

W KAŻDĄ NIEDZIELĘ !

CENA

Za osobę (niezależnie od wieku)

35 €

JEŚLI OPRÓCZ ATRAKCJI REZERWUJESZ WYCIECZKI CENA SPADA DO

30 €


NA CZYM POLEGA TA ATRAKCJA?
ZBIÓRKA

Trening odbywa się o wyznaczonej godzinie na jednej z piaszczystych plaż gdzie czekać będzie trenerka klinicznego pilates. Transport we własnym zakresie (taxi, wynajęty samochód).
TRENING
Specjalnie wybraliśmy trenera (w języku angielskim), który jest jednocześnie fizykoterapeutą. Dzięki temu ten trening mogą, a nawet powinny wykonywać osoby ze schorzeniami kręgosłupa takimi jak np. wypadanie dysku, chroniczny ból czy skolioza. Pilates kliniczny jest w 100% bezpieczny ponieważ ćwiczenia zostały udoskonalone tak aby nie obciążać kręgosłupa. Możecie spróbować i zobaczycie różnicę. Są to ćwiczenia niemęczące, wykonywane powoli, tak że zmęczą się Wasze mięśnie, ale Wy będziecie zrelaksowani i pełni pozytywnej energii. Pilates może ćwiczyć każdy. Wiek, płeć i kondycja naprawdę nie ma tutaj znaczenia. Trening jest nie tylko dedykowany osobom z problemami z kręgosłupem i stawami, ale również tym zupełnie zdrowym! Bo nie ma nic lepszego niż rozciągnąć się i wzmocnić swoje ciało na tak pięknej wyspie, na brzegu morza, słuchając szumu fal.

SZUKASZ POMYSŁU JAK UROZMAICIĆ SWÓJ URLOP? SPRAWDŹ INNE NASZE ATRAKCJE TAKIE JAK JAZDA KONNA PO PLAŻY CZY NURKOWANIE


GALERIA ZDJĘĆ

Chcesz wiedzieć więcej, masz pytania, chcesz porównać ceny – wejdź na nasz
BANK INFORMACJI O WYCIECZKACH