Pilates na plaży

NOWOŚĆ 2020 – TYLKO Z PROJECT HOLIDAYS !

Taka okazja zdarza się niezwykle rzadko. Zrób prezent swojemu ciału, poćwicz i zrelaksuj się pod okiem fizykoterapeuty i trenera clinical pilates na jednej z piaszczystych plaż Zakynthos.

W KAŻDĄ NIEDZIELĘ !

CENA PRZY ZAKUPIE 1 ATRAKCJI :

Za osobę (niezależnie od wieku)

35 €

JEŚLI OPRÓCZ ATRAKCJI REZERWUJESZ WYCIECZKI CENA SPADA DO

30 €

NA CZYM POLEGA TA ATRAKCJA?
ZBIÓRKA

Około godziny 9:00 odbierzemy Państwa z hotelu i zabierzemy na jedną z piaszczystych plaż gdzie czekać będzie trenerka klinicznego pilates.
TRENING
Specjalnie wybraliśmy trenera (w języku angielskim), który jest jednocześnie fizykoterapeutą. Dzięki temu ten trening mogą, a nawet powinny wykonywać osoby ze schorzeniami kręgosłupa takimi jak np. wypadanie dysku, chroniczny ból czy skolioza. Pilates kliniczny jest w 100% bezpieczny ponieważ ćwiczenia zostały udoskonalone tak aby nie obciążać kręgosłupa. Możecie spróbować i zobaczycie różnicę. Są to ćwiczenia niemęczące, wykonywane powoli, tak że zmęczą się Wasze mięśnie, ale Wy będziecie zrelaksowani i pełni pozytywnej energii. Pilates może ćwiczyć każdy. Wiek, płeć i kondycja naprawdę nie ma tutaj znaczenia. Trening jest nie tylko dedykowany osobom z problemami z kręgosłupem i stawami, ale również tym zupełnie zdrowym! Bo nie ma nic lepszego niż rozciągnąć się i wzmocnić swoje ciało na tak pięknej wyspie, na brzegu morza, słuchając szumu fal.
POWRÓT
Po tak wspaniałym treningu, około godziny 11:00, odwieziemy Was do hotelu.

SZUKASZ POMYSŁU JAK UROZMAICIĆ SWÓJ URLOP? SPRAWDŹ INNE NASZE ATRAKCJE TAKIE JAK JAZDA KONNA PO PLAŻY CZY NURKOWANIE

Chcesz wiedzieć więcej, masz pytania, chcesz porównać ceny – wejdź na nasz
BANK INFORMACJI O WYCIECZKACH