DLA WYMAGAJĄCYCH TURYSTÓW PRAGNĄCYCH ZOBACZYĆ WIECEJ I ODWIEDZIĆ ZATOKĘ WRAKU POZA GODZINAMI SZCZYTU

ZOBACZYSZ:
– Zatokę Wraku z góry i z dołu poza godzinami szczytu,
– Wzgórze Bohali i jedyne miasto,
– Ulubioną plażę Greków,
– Pocztówkowe skały Mizithres,
– Kosciół, który przetrwał trzęsienie ziemi,
– Najwyższy klif na wyspie
– Prawdziwą grecką tawernę,
– Najstarsze drzewo oliwne,
– Słynny wiatraczek na Skinari.

W KAŻDY WTOREK I SOBOTĘ
TYLKO 8 MIEJSC!

Dzień zaczniemy od wzgórza Bohali i kawy w stolicy. Przejdziemy uliczkami jakimi poruszają się tylko rodowici Zakintyjczycy, a których nie odwiedza żadne biuro turystyczne. Następnie poplażujemy na ulubionej plaży Greków – Keri i zobaczymy romantyczne skały Mizithres. Zjemy obiad na najwyższym klifie, pojedziemy zobaczyć Zatokę Wraku z góry bez kolejek i popłyniemy na popołudniowy rejs na Wrak. Wszystko w kameralnej atmosferze, omijając tłumy. Nikt jeszcze nie zaoferował takiego programu turystom.

JEŚLI JESTEŚCIE WIĘKSZĄ RODZINĄ LUB GRUPĄ ZNAJOMYCH
REZERWUJĄC TĄ WYCIECZKĘ MOŻECIE BYĆ SAMI W TYM AUCIE!
TO NICZYM PRYWATNA WYCIECZKA Z PRZEWODNIKIEM NA WYŁĄCZNOŚĆ!

CENA

Kategoria wiekowaCenaObjaśnienie kategorii wiekowej
Dorosły115 €Dorosły to osoba która w dniu wycieczki kończy 12 lat oraz wszyscy, którzy mają powyżej 12 lat.
Dziecko 2-1265 €Dzieko 2-12 to osoba, która w dniu wycieczki kończy 2 lata oraz wszyscy, którzy mają powyżej 2 lat, ale w dniu wycieczki nie ukończyli 12 lat.
Dziecko 0-2bezpłatnieDziecko 0-2 to osoba, która w dniu wycieczki nie ukończyła 2 lat.
W cenie znajduje się: transport minibusem, polski przewodnik, bilet na rejs.


IDEALNE POŁĄCZENIE!


Jeśli zarezerwujesz więcej niż jedną wycieczkę otrzymasz rabat 5 € na osobę !
Połącz wycieczkę Zatoka Wraku Premium z wycieczką
ŻÓŁWIE PLUS BANANA BEACH,
a zobaczysz naprawdę całą wyspę !


SZCZEGÓŁY PROGRAMU

ZBIÓRKA
Około godziny 8:00 odbierzemy Państwa spod hoteli klimatyzowanym vanem z polskim przewodnikiem.
WZGÓRZE BOHALI
Na dobry początek zatrzymamy się na wzgórzu Bohali skąd rozciąga się panoramiczny widok na stolicę. Przewodnik pokaże Wam kilka ciekawostek, na które normalnie nie zwrócilibyście uwagi. Zobaczycie również zachodni Peloponez, czyli już kontynentalną Grecję.
ZANTE TOWN- SPACER PO STOLICY
Pieszczotliwie nazywana Zante stolica to przede wszystkim wyjątkowa atmosfera. Życie budzi się powoli niczym w zwolnionym tempie, ale już od rana nie brakuje lekkiego chaosu i głośnych pogaduszek Greków. Spacer marmurowymi uliczkami, zdjęcia z różową bugenvillą, wylewającą się z balkonów, zamówienie kawy po grecku w prawdziwej „kafeterii”, to coś o czym marzy każdy turysta. To coś co pozwoli Wam „pożyć” życiem miejscowych i na chwilę stać się Grekami 🙂
PLAŻOWANIE NA KERI BEACH
To wyjątkowe miejsce, nieodwiedzane przez wycieczki. Jedna z najczystszych plaż na wyspie. Kamienisty brzeg, ale w morzu miękki piasek. Do tego piękny widok na żółwią wyspę Marathonisi. 45 minut na orzeźwiającą kąpiel.
WIOSKA KERI – KAWA Z WIDOKIEM NA SKAŁY MIZITHRES
Puzel z innego pudełka zaplątał się w układance o Zakynthos. Widok tak egzotyczny, że naszym zdaniem konkuruje z Zatoką Wraku. Dwie skały wystające z wody wygladają jak żywa pocztówka. Do tego orzeźwiające lody lub lodowo- owocowy milkshake mmmm…..
KILIOMENOS- MASOŃSKA WIEŻA
Wiele się słyszy o Masoneri, o teoriach spiskowych i ich władzy nad światem. Co robiło to tajne zgromadzenie na Zakynthos ? Czy organizowali tu tajne spotkania? A może użycie czasu przeszłego wcale nie jest w tym przypadku właściwe? Dowiecie się wszystkiego na wycieczce ale najpierw… przysięga milczenia 😉
KAMPI – OBIAD NA NAJWYŻSZYM KLIFIE
Na obiad pojedziemy do prawdziwej, greckiej tawerny u Papasa, czyli prawosławnego księdza. Zlokalizowana jest ona na najwyższym klifie na wyspie- Kampi. Ciężko zdecydować co lepsze, widoki czy jedzenie… (obiad nie jest w cenie, jest dla chętnych). Po godzinnej przerwie na obiad należy Wam się sjesta, przy greckiej muzyce.
EXO CHORA – NAJSTARSZE DRZEWO OLIWNE I DEGUSTACJA LOKALNYCH PRODUKTÓW
W wiosce Exo Chora rośnie najstarsze drzewo oliwne, które ma aż 2500 lat! A tuż obok znajduje się miejsce degustacji lokalnych produktów. Będziecie próbować oliwy Extra Virgin (jednej z najlepszej, jak nie najlepszej na wyspie), oliwy czosnkowej, cytrynowej, oliwek, rodzynek, miodu pomarańczowego, wina i…. własnej roboty nalewek! Cytrynówka, bimber z miodem, różany, miętówka, czysty i „rapaholin” (co to jest rapaholin dowiecie się na wycieczce).
ZATOKA WRAKU Z GÓRY
Jeśli droga będzie otwarta (jest często zamykana ze względu na ryzyko pożarowe) będziemy mogli sfotografować Zatokę Wraku z bezpiecznego punktu. To miejsce, do którego codziennie przybywają tysiące turystów, a my odwiedzimy je po nich 😉 Bez stania w upale w gigantycznych kolejkach.
REJS NA ZATOKĘ WRAKU I SŁYNNY WIATRACZEK NA SKINARI
Wypłyniemy na Zatokę Wraku ze Skinari gdzie znajduje się słynny biało – niebieski wiatraczek. Dzięki szybkiej łodzi będziecie na Zatoce Wraku już w 15 min, na godzinne plażowanie, o czasie gdy na plaży jest już prawie pusto, a popołudniowe słońce rozpieszcza swoimi promieniami. Następnie po plażowaniu będziemy kontynuować rejs. Jeśli warunki na morzu będą odpowiednie zatrzymamy się na kąpiel w jednej z dzikich zatoczek. To idealny moment na wykorzystanie maski z rurką bo woda jest tam niesamowicie przejrzysta.
Po upojnym rejsie pora wracać do hotelu.

Na sam koniec niespodzianka – zjazd wybrzeżem, z którego widać panoramiczny obraz całej wschodniej części wyspy!


GALERIA ZDJĘĆ


ZATOKĘ WRAKU ZOBACZYSZ Z NAMI JESZCZE NA
KRÓTKIEJ WYCIECZCE ZATOKA WRAKU + XIGIA I FARMA ( od 1.07-30.08 )
ORAZ WYCIECZCE 3W1 PÓŁNOC POŁUDNIE I ZATOKA WRAKU.

WAŻNE ! Przed rezerwacją wycieczki zapoznaj się z treścią regulaminu i przeczytaj bank informacji o wycieczkach.


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK I KANALE YOU TUBE