STWORZONA SPECJALNIE NA SEZON 2021! NIE ZNAJDZIESZ DRUGIEJ TAKIEJ WYCIEECZKI NA CAŁEJ WYSPIE !

Odwiedzisz stolicę przechodząc uliczkami jakimi poruszają się tylko rodowici Zakintyjczycy. Zamówisz kawę jak prawdziwy Grek. Pojedziesz do miejsc o największym efekcie „wow!”, których nie odwiedza żadne biuro turystyczne. Popływasz i posnorkujesz w wielkim błękicie, a na koniec odwiedzisz Zatokę Wraku po godzinach szczytu!
Nikt jeszcze nie zaoferował takiego programu turystom.

DLA WIĘKSZEGO KOMFORTU GWARANTUJEMY CI TYLKO 6 OSÓB DOROSŁYCH
W 9 MIEJSCOWYM KLIMATYZOWANYM VANIE

W KAŻDY WTOREK I SOBOTĘ
TYLKO 6 MIEJSC
!

Dorośli / dzieci 2-12 lat / dzieci 0-2

85 € / 45 € / 0 €

+ REJS PŁATNY U KAPITANA
20 € /10 € / 0 €


FILM Z WYCIECZKI


ZATOKĘ WRAKU ZOBACZYSZ Z NAMI JESZCZE NA
KRÓTKIEJ WYCIECZCE PŁYNIEMY NA ZATOKĘ WRAKU + XIGIA I FARMA
ORAZ WYCIECZCE ZWIEDZAMY ZAKYNTHOS 3W1 – PÓŁNOC POŁUDNIE I ZATOKA WRAKU.


SZCZEGÓŁY PROGRAMU

ZBIÓRKA
Około godziny 9:00 odbierzemy Państwa spod hoteli klimatyzowanym vanem z polskim przewodnikiem.
WZGÓRZE BOHALI
Na dobry początek zatrzymamy się na wzgórzu Bohali skąd rozciąga się panoramiczny widok na stolicę. Przewodnik pokaże Wam kilka ciekawostek, na które normalnie nie zwrócilibyście uwagi. Zobaczycie również zachodni Peloponez, czyli już kontynentalną Grecję.
ZANTE TOWN- SPACER PO STOLICY
Pieszczotliwie nazywana Zante stolica to przede wszystkim wyjątkowa atmosfera. Życie budzi się powoli niczym w zwolnionym tempie, ale już od rana nie brakuje lekkiego chaosu i głośnych pogaduszek Greków. Spacer marmurowymi uliczkami, zdjęcia z różową bugenvillą, wylewającą się z balkonów, zamówienie kawy po grecku w prawdziwym „kafenio”, to coś o czym marzy każdy turysta. To coś co pozwoli Wam „pożyć” życiem miejscowych i na chwilę stać się Grekami 🙂
PLAŻOWANIE NA KERI BEACH
To wyjątkowe miejsce, nieodwiedzane przez wycieczki. Jedna z najczystszych plaż na wyspie. Kamienisty brzeg, ale w morzu miękki piasek. Do tego piękny widok na żółwią wyspę Marathonisi. 45 minut na orzeźwiającą kąpiel.
WIOSKA KERI – KAWA Z WIDOKIEM NA SKAŁY MIZITHRES
Puzel z innego pudełka zaplątał się w układance o Zakynthos. Widok tak egzotyczny, że naszym zdaniem konkuruje z Zatoką Wraku. Dwie skały wystające z wody wygladają jak żywa pocztówka. Do tego orzeźwiające lody lub lodowo- owocowy milkshake mmmm…..
KILIOMENOS- MASOŃSKA WIEŻA
Wiele się słyszy o Masoneri, o teoriach spiskowych i ich władzy nad światem. Co robiło to tajne zgromadzenie na Zakynthos ? Czy organizowali tu tajne spotkania? A może użycie czasu przeszłego wcale nie jest w tym przypadku właściwe? Dowiecie się wszystkiego na wycieczce ale najpierw… przysięga milczenia 😉
WYSPA KORAKONISI
To raj dla snorkujących. Woda jest krystalicznie czysta, a rów który utworzył się pomiędzy wyspą Korakonisi, a lądową częścią Zakynthos dosłownie kwitnie życiem. Ukwiały, rafa koralowa, rybki, kraby, skorupiaki, bliżej nieokreślone żyjątka i wszędzie błękitna woda. Dlaczego aż godzina na kąpiel? Zobaczycie sami 😉
EXO CHORA – NAJSTARSZE DRZEWO OLIWNE
W drodze na obiad zatrzymamy się na chwilę na zdjęcia przy najstarszym drzewku oliwnym, które ma aż 2500 lat ! Taki pomnik przyrody wart jest podziwiania, a tuż obok zajrzymy do Lekkas Farm. To mały stragan, na kórym znajdziemy tylko zakintyjskie produkty lokalne wytwarzane przez rodzinę Lekkas. Miód, oliwa, wino i inne przysmaki do degustacji w cenie wycieczki.
MARIES- OBIAD Z WIDOKIEM NA PORTO VROMI
Obiad w prawdziwej greckiej tawernie prowadzonej przez Papasa czyli księdza prawosławnego oraz jego żonę i dzieci. Gotują wyśmienicie a do tego atmosfera to naprawdę „czysty folklor”. Do świetnego jedzenia widok na zatoczkę Porto Vromi. Ładniej i smaczniej się już nie da.
REJS NA ZATOKĘ WRAKU
Dzięki szybkiej łodzi będziecie na Zatoce Wraku już w 15 min, na godzinne plażowanie, o czasie gdy na plaży jest już prawie pusto, a popołudniowe słońce rozpieszcza swoimi promieniami. Następnie po plażowaniu będziemy kontynuować rejs na Błękitne Groty. Nasza mała łódź oraz doświadczenie kapitana pozwoli wpłynąć do grot do środka. Tylko tak można zobaczyć fascynujący błękit, od którego wzięła się nazwa tego miejsca. Duże łodzie oglądają groty tylko z daleka. Po obejrzeniu grot przystanek na kąpiel przy jednej z nich. To idealny moment na wykorzystanie maski z rurką bo woda jest tam niesamowicie przejrzysta. Do rejsu niespodzianka! Odwiedzimy zatokę, o której nikt z turystów nie słyszał, a znają ją tylko nieliczni kapitanowie.
ZATOKA WRAKU Z GÓRY
Wisienka na torcie. Po obejrzeniu Wraku z bliska pora zobaczyć jak prezentuje się Zatoka Wraku z góry. Udamy się na bezpieczny punkt widokowy.
(jeśli droga do punktu widokowego będzie oficjalnie otwarta dla ruchu kołowego)


GALERIA ZDJĘĆ

WAŻNE ! Przed rezerwacją wycieczki zapoznaj się z treścią regulaminu i przeczytaj bank informacji o wycieczkach.


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK I KANALE YOU TUBE