KRÓTKA WYCIECZKA NA NAJGORĘTSZE MIESIĄCE DEDYKOWANA RODZINOM Z DZIEĆMI

DZIECKO DO 12 ROKU ŻYCIA ZA DARMO!

ZOBACZYSZ:
– Zatokę Wraku z godzinnym plażowaniem,
– Błękitne Groty z wpływaniem do środka,
– Plażę siarkową Xigia,
– Farmę ze zwierzątkami oraz degustacją oliwy i wina.

W KAŻDĄ SOBOTĘ
OD 1 LIPCA DO 30 SIERPNIA
TYLKO 19 MIEJSC!

Wycieczka powstała specjalnie z myślą o rodzinach z dziećmi, ale nie tylko. Idealnie sprawdzi się również dla osób źle znoszących upały. Jest krótka i relaksująca, a kończy się tak, że zdążycie wrócić na obiad. Rejs na Wrak odbywa się wczesnie rano, gdy nie ma tam pełnego nasłonecznienia. Po rejsie udajemy się na zdrowotną, orzeźwiającą kąpiel na plaży siarkowej Xigia! Dodatkową niepodzianką na sam koniec wycieczki jest wizyta na ekologicznej farmie z degustacją oliwy i wina !

CENA

Kategoria wiekowaCenaObjaśnienie do kategorii wiekowej
Dorosły55 €Dorosły to osoba która w dniu wycieczki kończy 12 lat oraz wszyscy, którzy mają powyżej 12 lat.
Dziecko 2-12bezpłatnieDzieko 2-12 to osoba, która w dniu wycieczki kończy 2 lata oraz wszyscy, którzy mają powyżej 2 lat, ale w dniu wycieczki nie ukończyli 12 lat.
Dziecko 0-2bezpłatnieDziecko 0-2 to osoba, która w dniu wycieczki nie ukończyła 2 lat.
W cenie znajduje się: transport minibusem, polski przewodnik, bilet na rejs.


IDEALNE POŁĄCZENIE!

Jeśli zarezerwujesz więcej niż jedną wycieczkę otrzymasz rabat 5 € na osobę !
Połącz wycieczkę Zatoka Wraku plus Xigia i Farma z wycieczką
ŻÓŁWIE PLUS BANANA BEACH,
a zobaczysz najwazniejsze atrakcje wyspie !


FILM Z WYCIECZKI


SZCZEGÓŁY PROGRAMU

ZBIÓRKA
Około godziny 8:00-8:30 (dokładna godzina zostanie podana dzień wcześniej) oznaczony minibus wraz z kierowcą i przewodnikiem odbierają Państwa z miejsca zbiórki i transportują do portu, z którego odbywa się rejs na Zatokę Wraku i Błękitne Groty. Przewodnik będzie z Państwem obecny podczas całej wycieczki w tym podczas rejsu.
REJS NA ZATOKĘ WRAKU
Do plaży Wraku docieramy niezwykle szybko bo w jedyne 15 min! To dzięki temu, że wypływamy z najbliższego portu i mamy szybka łódź. Na plaży na Zatoce Wraku macie pełną godzinę na plażowanie. Dodatkową zaletą jest w tym przypadku mała grupa. Wysiadanie i wsiadanie przebiega sprawnie, w mniejszym gronie poznajecie się lepiej i czujecie się „wśród swoich” co z pewnością podnosi poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Kapitan oraz łódź w czasie plażowania czeka w pobliżu plaży. Po wyznaczonym czasie wsiadają Państwo z powrotem na łódź i płyną zwiedzać Błękitne Groty.
BŁĘKITNE GROTY
Dzięki temu, że łódź nie jest duża, a kapitan ma niezwykłe umiejętności wpłynie łodzią do środka grot. Tylko tak będziecie mogli zobaczyć prawdziwy błękit, od którego wzięła się nazwa tego miejsca. Zobaczenie tego efektu nie jest możliwe z dużego statku, który nie wpływa do środka grot. Przy grotach łodź zakotwiczy, aby dać Wam szanse na jeszcze jedną kąpiel. Koniecznie zabierzcie maski z rurką lub okularki bo wysoka przejrzystość wody jest idealna do snorkowania. Kąpiel trwa około 15 min i jest dla chętnych (kąpiel odbywa się w tzw. wodzie „bez dna”, Ci którzy się nie kąpią odpoczywają na łodzi) Po kąpieli powrót do portu i transport z powrotem do hotelu. Ale czym była by wycieczka bez niespodzianki!
PLAŻA SIARKOWA XIGIA
W drodze powrotnej z portu do hotelu specjalnie dla naszych turystów – dodatkowy przystanek na plaży Xigia znanej z leczniczych źródeł siarkowych! Pół godziny na kąpiel (w zupełności wystarczające ze względu na bardzo niską temperaturę wody).
RODZINNA FARMA THERIANOS FAMILY – TYLKO NA NASZEJ WYCIECZCE !
Prawdziwi Zakintyjczycy – Dymitris z rodziną będą czekać na Was z własną oliwą Extra Virgin, winem domowej roboty i innymi przysmakami! Dowiecie się jak hoduje się oliwki, jak wyglądają winnice oraz jak produkuje się wino tradycyjną metodą. Poczujecie prawdziwy klimat i smak zakintyjskiej wsi. Dla najmłodszych tursytów dodatkową atrakcją są zwierzątka gospodarskie (osły, kozy, kucyki, kury, króliki ).


GALERIA ZDJĘĆ

ZATOKĘ WRAKU ZOBACZYSZ Z NAMI JESZCZE NA WYCIECZCE
3W1 PÓŁNOC POŁUDNIE I ZATOKA WRAKU
ORAZ ZATOKA WRAKU PREMIUM STWORZONEJ SPECJALNIE DLA WYMAGAJĄCYH TURYSTÓW

WAŻNE ! Przed rezerwacją wycieczki zapoznaj się z regulaminem i przeczytaj nasz bank informacji.


ODWIEDŹ NAS NA FACEBOOK I KANALE YOU TUBE