Jedziemy na Zatokę Wraku (Rejs) + Xigia i Farma

KRÓTKA WYCIECZKA DLA RODZIN Z DZIEĆMI I NIE TYLKO !

Prosto spod hotelu zabierzemy Was na rejs łodzią ze szklanym dnem na Zatokę Wraku i Błękitne Groty. Doświadczony kapitan i profesjonalna łódź już w 25 min będzie z Wami na plaży wraku. Do tego w drodze powrotnej zatrzymamy się na extra kąpiel na plaży siarkowej Xigia! A po plażowaniu dodatkowa niepodzianka – wizyta na ekologicznej farmie z degustacją oliwy i wina !

W KAŻDY PONIEDZIAŁEK I CZWARTEK!

CENA PRZY ZAKUPIE 1 WYCIECZKI :

Dorośli / dzieci 2-12 lat / dzieci 0-2

22 € / 12 € / 0 €

+ REJS PŁATNY U KAPITANA
15 € /10 € / 0 €

CENA PRZY ZAKUPIE 2 LUB WIĘCEJ WYCIECZEK

19 € / 9 € / 0 €

Cena rejsu pozostaje bez zmian

PROGRAM

NA CZYM POLEGA TA WYCIECZKA?
ZBIÓRKA

Około 8:00 oznaczony bus* wraz z kierowcą odbierają Państwa spod hotelu i transportują do portu, z którego odbywa się rejs na Zatokę Wraku i Błękitne Groty. W porcie czeka kapitan oraz nasz polski przewodnik. Przewodnik będzie z Państwem obecny podczas całego rejsu i opowie ciekawostki o wraku oraz najważniejsze informacje o wyspie Zakynthos.
REJS NA ZATOKĘ WRAKU
Płyniecie około 25 min. Na plaży na Zatoce Wraku macie pełną godzinę na plażowanie. Dodatkową zaletą jest w tym przypadku mała grupa. Wysiadanie i wsiadanie przebiega sprawnie, w mniejszym gronie poznajecie się lepiej i czujecie się „wśród swoich” co z pewnością podnosi poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Kapitan oraz łódź w czasie plażowania czeka w pobliżu plaży. Po wyznaczonym czasie wsiadają Państwo z powrotem na łódź i płyną zwiedzać Błękitne Groty.
BŁĘKITNE GROTY
Dzięki temu, że łódź nie jest duża, a kapitan ma niezwykłe umiejętności wpłynie łodzią do środka grot. Tylko tak będziecie mogli zobaczyć prawdziwy błękit, od którego wzięła się nazwa tego miejsca. Zobaczenie tego efektu nie jest możliwe z dużego statku, który nie wpływa do środka grot. Przy grotach łodź zakotwiczy, aby dać Wam szanse na jeszcze jedną kąpiel. Koniecznie zabierzcie maski z rurką lub okularki bo wysoka przejrzystość wody jest idealna do snorkowania. Kąpiel trwa około 15 min i jest dla chętnych (kąpiel odbywa się w tzw. wodzie „bez dna”, Ci którzy się nie kąpią odpoczywają na łodzi) Po kąpieli powrót do portu i transport z powrotem do hotelu. Ale czym była by wycieczka bez niespodzianki!
PLAŻA SIARKOWA XIGIA
W drodze powrotnej z portu do hotelu specjalnie dla naszych turystów – dodatkowy przystanek na plaży Xigia znanej z leczniczych źródeł siarkowych! Pół godziny na kąpiel (w zupełności wystarczające ze względu na bardzo niską temperaturę wody).
RODZINNA FARMA THERIANOS FAMILY – TYLKO NA NASZEJ WYCIECZCE !
Prawdziwi Zakintyjczycy – Dymitris z rodziną będą czekać na Was z własną oliwą Extra Virgin, winem domowej roboty i innymi przysmakami! Dowiecie się jak produkuje się wino tradycyjną metodą (deptanie stopami) i poczujecie prawdziwy klimat zakintyjskiej wsi. Dla najmłodszych tursytów dodatkową atrakcją są zwierzątka gospodarskie (osły, kozy, kucyki), które hoduje rodzina Therianos. Chcesz dowiedzieć się o nich więcej kliknij tutaj.

JEŚLI CHCESZ ZOBACZYĆ ZATOKĘ WRAKU Z GÓRY I Z DOŁU SPRZEWDŹ WYCIECZKĘ ZWIEDZAMY ZAKYNTHOS

WAŻNE ! Przed rezerwacją wycieczki zapoznaj się z regulaminem i przeczytaj nasz bank informacji.

* ŚRODEK TRANSPORTU ZALEŻY OD ILOŚCI UCZESTNIKÓW I MOŻE BYĆ TO VAN, MINIBUS LUB AUTOKAR