JEDZ, PIJ I BAW SIĘ WŚRÓD GREKÓW PRZY ZACHODZIE SŁOŃCA

Czym byłby urlop w Grecji bez greckiego wieczoru. Zapraszamy Was na prawdziwy Greek Night w najlepszej tawernie na całej wyspie Zakynthos! Nauczymy Cię jak tańczyć prawdziwe Sirtaki (Zorbę), nakarmimy i dobrze napoimy 😉 A do tego zanim zacznie się zabawa będziesz mógł zobaczyć najpiękniejszy zachód słońca, dosłownie zatapiającego się w morzu…

W KAŻDĄ SOBOTĘ
TYLKO 19 MIEJSC !

CENA PRZY ZAKUPIE 1 WYCIECZKI :

Dorośli / dzieci 2-12 lat / dzieci 0-2

25 € / 15 € / 0 €

CENA PRZY ZAKUPIE 2 LUB WIĘCEJ WYCIECZEK

20 € / 10 € / 0 €

POSIŁEK CELOWO NIE ZOSTAŁ WLICZONY W CENĘ. DZIĘKI TEMU MAJĄ PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ WYBORU DAŃ TRADYCYJNEJ KUCHNI GRECKIEJ. POLECAMY ŚWIEŻE RYBY, OWOCE MORZA I PIECZONE MIĘSA, W ZAKRESIE CENOWYM OD 5€- 20€ W ZALEŻNOŚCI OD DANIA

NA CZYM POLEGA TA WYCIECZKA?
ZBIÓRKA
W godzinach popołudniowych (około 18:00) zostaniecie Państwo odebrani z hotelu przez oznaczony, klimatyzowany minibus z polskim przewodnikiem, który zabierza Was na Kampi.
NAJWYŻSZY KLIF NA WYSPIE
Jeśli jeszcze tam nie byliście to napewno to miejsce zrobi na Was wrażenie. Kampi to najwyższy klif na całej wyspie Zakynthos, skąd rozciąga się widok na Morze Jońskie. A na brzegu tego klifu położona jest tawerna „Cross”. Jedna z najlepszych, jak nie najlepsza tawerna, w której można zjeść tradycyjną kuchnię grecką.
ZACHÓD SŁOŃCA
Najpiękniejszy zachód słońca można zobaczyć tylko z tego miejsca. Słońce dosłownie zatapia się w otchłani morza, barwiąc na pomarańczowo horyzont, a zdjęcia wyglądają przy tym jak przerobione w photoshopie.
Po zmroku pora zacząć zabawę!
JEDZ, PIJ, ŚMIEJ SIĘ I TAŃCZ!
To chyba najprostszy i jednocześnie najskuteczniejszy przepis na dobrą zabawę. Grecy stosują go bardzo często. Może dzięki temu uśmiech prawie nigdy nie schodzi im z twarzy i żyją statystycznie dłużej od nas!
Wieczór rozpocznie się od podania kolacji. Do wyboru najbardziej popularne dania kuchni greckiej takie jak: mousaka, gulasz stifado, jagnię pieczone z ziemniakami, żeberka, souvlaki, sałatka, tzatzyki, zapiekany ser saganaki i wiele innych. Do tego wino domowej roboty.
Po posiłku trzeba „wytańczyć” to co się zjadło! Zaprosimy Was do wspólnej Zorby ! Ale to nie wszystko! Żebyście mogli naprawdę poczuć, że bawicie się z grekami pokażą Wam jeszcze więcej zwyczajów! Rzucanie chusteczkami czy indywidualny męski taniec Zempekiko to zwyczaje obecne np. na każdym weselu czy chrzcie!
POWRÓT
Wszystko co dobre szybko się kończy ale zostaje na długo we wspomnieniach. Po takiej uczcie i tańcach odwieziemy Was do hotelu na zasłużony odpoczynek.

SZUKASZ POMYSŁU JAK UROZMAICIĆ SWÓJ URLOP? SPRAWDŹ INNE NASZE ATRAKCJE TAKIE JAK JAZDA KONNA PO PLAŻY CZY PILATES NA PLAŻY

Chcesz wiedzieć więcej, masz pytania, chcesz porównać ceny – wejdź na nasz
BANK INFORMACJI O WYCIECZKACH