NOWOŚĆ 2021 !! TYLKO Z NAMI !!
WYNAJĄŁEŚ AUTO LUB QUADA I SZUKASZ REJSU Z POLSKIM BIUREM- TO COŚ DLA CIEBIE !

To idealna opcja dla wszystkich, którzy z różnych przyczyn zdecydowali się podróżować sami, wynajetym pojazdem, bez przewodnika. Natomiast szukają dobrego rejsu, nie chcą błądzić po portach i kupić kota w worku.
Tylko u nas możesz dołączyć do wycieczki zorganizowanej na sam rejs łodzią. Wystarczy, że przyjedziesz do portu na odpowiednią godzinę. Dzięki temu
popłyniesz na rejs z polskim przewodnikiem, w małej grupie, ze sprawdzonym kapitanem. Po rejsie grupa będzie kontynuowała swoją wycieczkę z przewodnikiem, a Ty wrócicsz do hotelu lub pojedziesz gdzie tylko poniesie Cię fantazja.

REJSY DO KTÓRYCH MOŻESZ DOŁĄCZYĆ:

REJS NA ZATOKĘ WRAKU I BŁĘKITNE GROTY
PONIEDZIAŁKI I SOBOTY O 9:00 ZE SKINARI (AGIOS NIKOLAOS)

To idealna opcja dla każdego. Przygotowaliśmy szybką łódź, która już w 15 min zawiezie Was na Wrak na godzinne plażowanie. Specjalnie omijamy godziny szczytu dla bardziej kameralnej atmosfery. Następnie zwiedzimy Błękitne Groty wpływając do środka dzięki małemu rozmiarowi łodzi. Przerwa na kąpiel, skoki do wody i mnóstwo wrażeń gwarantowane.
Łączny czas rejsu 3h.

NAPISZ DO NASZEGO DORADCY A OTRZYMASZ PINEZKE Z DOKŁADNYM ADRESEM I NIEZBĘDNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DOJAZDU.

REJS NA ŻÓŁWIE, ŻÓŁWIĄ WYSPĘ MARATONISI I JASKINIE KERI
W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O 12:00 Z LAGANAS

Idealna wycieczka dla wszystkich, którzy chcą przywieść z Zakynthos super wspomnienia. Rejs, na którym poznacie maskotkę wyspy czyli żółwie Caretta Caretta w ich naturalnym środowisku, a oprócz tego popłyniecie na plażowanie na żołwiej wyspie Marathonisi i odwiedzicie Jaskinie Keri z przystankiem na przepływanie przez jedną z grot wpław (dla chętnych).
Łączny czas rejsu 3h.

NAPISZ DO NASZEGO DORADCY A OTRZYMASZ PINEZKE Z DOKŁADNYM ADRESEM I NIEZBĘDNE WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE DOJAZDU.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA !
CENA:

Dorośli / dzieci 2-12 lat / dzieci 0-2

20 € / 10 € / 0 €

REJS PŁATNY U KAPITANA

GALERIA ZDJĘĆ

WAŻNE ! Przed rezerwacją wycieczki zapoznaj się z regulaminem i przeczytaj nasz bank informacji.