Nasze wycieczki są zupełnie inne niż cała oferta dostępna na rynku. Nie znajdziesz na całej wyspie Zakynthos drugiego, takiego samego programu wycieczki.

Wszystko dlatego, że odkąd prowadzimy biuro najważniejsze dla nas było słuchać, a nie tylko mówić. Wiedzieliśmy, że najlepszymi ekspertami od wakacji jesteście Wy, turyści. To dla Was pracowaliśmy nad ofertą idealną, aby jak najlepiej wstrzelić się w Wasze potrzeby. Dziś z dumą i wielkim podziękowaniem dla Was Wszystkich zapraszamy do zapoznania się z naszymi wycieczkami.

W sezonie 2022 w naszej ofercie znajdziecie:

WYCIECZKI FAKULTATYWNE Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM

W tej grupie wycieczek znajdziesz między innymi wycieczkę 3w1 Północ Południe, która łączy zwiedzanie całej wyspy oraz Zatoki Wraku w 1 dzień, wycieczkę Żółwie plus Banana Beach czyli prawdziwą wyprawę na zabawę, oraz Kefalonię po Naszemu, którą nacieszysz się bez pośpiechu.

PRYWATNE WYCIECZKI SAM NA SAM Z PRZEWODNIKIEM

Tutaj największe znaczenie mają Twoje marzenia. Wymyślimy dla Ciebie wycieczkę szytą na miarę, gdzie spędzisz czas tak jak chcesz, sam na sam z przewodnikiem.

PRYWATNE REJSY

Jeśli Twoim marzeniem jest pływać jachtem z kapitanem na wyłączność to musisz sprawdzić tą opcję. Tajemniczych miejsc i dzikich plaż nie odwiedzają masowe rejsy za to mogą one stać się Twoim osobistym rajem.

NURKOWANIE

Podwodny świat wokół wyspy Zakynthos zaprasza do odwiedzenia. Instruktor zaopiekuje się początkującymi, a doświadczeni nurkowie dadzą upust swojej pasji.