Wycieczki auto + przewodnik

NOWOŚĆ 2020! TYLKO Z PROJECT HOLIDAYS!

Tegoroczna premiera, autorski pomysł na podróżowanie stworzony specjalnie przez Project Holidays dla naszych turystów! Wynajem samochodu połączony z wynajęciem przewodnika! Bądź sam na sam z przewodnikiem w prywatnym samochodzie ! To niczym private tour w nowej, ekonomicznej wersji !

Zaletą tego rodzaju wycieczki jest to, że przemieszczasz się indywidualnie, tylko ze swoją rodziną lub znajomymi i Twoim przewodnikiem. Jesteś wyłącznym użytkownikiem swojego środka transportu i przebywasz z dala od tłumów. Bez konieczności przebywania w jednym środku transportu z innymi uczestnikami ! Twój przewodnik jest równocześnie Twoim kierowcą więc nie musisz się martwić o prowadzenie auta (przy wynajmie auta z Project Holidays). Nasi przewodnicy to Polacy mieszkający na stałe na wyspie Zakynthos ! Opowiedzą Ci historie o jakich nie piszą książkowe przewodniki i zabiorą Cię do miejsc, które znają tylko mieszkańcy!
Wybierz trasę idealną dla siebie.

KOSZT PRZEWODNIKA

15 € ZA GODZINĘ

AUTO – WG CENNIKA
PALIWO – W CENIE

WYBIERZ TRASĘ IDEALNĄ DLA SIEBIE

CENNIK

* jeśli wynająłeś już samochód nic nie szkodzi ! Wynajmij samego przewodnika, a dołączy on do Ciebie i pokieruje wyprawą 🙂