JAKO PIERWSI ZAPROPONOWALIŚMY TEN TYP ZWIEDZANIA W SEZONIE 2020 !
OKAZAŁ SIĘ STRZAŁEM W DZIESIĄTKĘ!
AUTO + PRZEWODNIK TYLKO Z PROJECT HOLIDAYS !

Autorski pomysł na podróżowanie stworzony specjalnie przez Project Holidays dla naszych turystów! Wynajem samochodu połączony z wynajęciem przewodnika! Bądź sam na sam z przewodnikiem w prywatnym samochodzie ! To niczym private tour w nowej, ekonomicznej wersji.

Zaletą tego rodzaju wycieczki jest to, że przemieszczasz się indywidualnie, tylko ze swoją rodziną lub znajomymi i Twoim przewodnikiem. Jesteś wyłącznym użytkownikiem swojego środka transportu i przebywasz z dala od tłumów. Bez konieczności przebywania w jednym środku transportu z innymi uczestnikami ! Twój przewodnik jest równocześnie Twoim kierowcą więc nie musisz się martwić o prowadzenie auta (przy wynajmie auta z Project Holidays). Nasi przewodnicy to Polacy mieszkający na stałe na wyspie Zakynthos ! Opowiedzą Ci historie o jakich nie piszą książkowe przewodniki i zabiorą Cię do miejsc, które znają tylko mieszkańcy!
Wybierz trasę idealną dla siebie.

KOSZT PRZEWODNIKA

15 € ZA GODZINĘ

AUTO – WG CENNIKA
PALIWO – W CENIE

CENNIK

WYBIERZ TRASĘ IDEALNĄ DLA SIEBIE
(kliknij aby poznać szczegóły)

* jeśli wynająłeś już samochód nic nie szkodzi ! Wynajmij samego przewodnika, a dołączy on do Ciebie i pokieruje wyprawą 🙂