VIP CLASS – PODRÓŻ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Oferta dedykowana najbardziej wymagającym turystom. Pragnącym indywidualnego podejścia i najwyższej jakości obsługi. W kategorii Vip Class nasi turyści nigdy nie patrzą na zegarek. Mają prywatnego zawodowego kierowcę, przewodnika na wyłączność, a do każdego z wymarzonych miejsc dojeżdżają prywatnym Mercedesem V- Class lub najnowszym Mercedesem Vito. Z klasą, w luksusie i relaksującej atmosferze. Na pokładzie zawsze czeka schłodzone wino. Czas nie gra roli. Trasa zależy od potrzeb klienta.


Każdy minivan Mercedes V- Class oraz Mercedes Vito przechodzą profesjonalną, pełną dezynfekcję zarówno wewnętrzną jak również dezynfekcję klimatyzacji. Dezynfekcję prowadzi firma działająca od lat w branży sanitarnej i posiadająca certyfikat z Państwowego Zakładu Higieny oraz greckiego Ministerstwa Zdrowia. Środki czyszczące i dezynfekujące również są certyfikowane.
( dokument potwierdzający kazdorazowe przeprowadzenie dezynfekcji okazywany jest przy każdej wycieczce )

PROPONOWANE TRASY

Kierunek Zatoka Wraku
Odwiedź kilka dobrze ukrytych przed tłumem dzikich plaż, na których czas jest pojęciem względnym, a na Twoje zawołanie może stanąć w miejscu, abyś odpoczął od pogoni i oddał się w pełni relaksującemu działaniu morskich fal. Rozsmakuj się w greckiej kuchni, świeżych owocach morza, w spacjalnie wyselekcjonowanych restauracjach. Odwiedź Zatokę Wraku z klifu i od strony morza, o idelanej porze, bez tłumów i masowych wycieczek. Twoja wycieczka może potrwać aż do zachodu słońca…

Kierunek Stolica
Shopping w stolicy to relaksacyjna forma spędzania czasu, od której ciężko nam uciec. Dlaczego więc to robić. Oddaj się szaleństwu zakupów, zabłądź wśród greckich ciasnych uliczek by znów się odnaleźć, niczym wiedziony do celu zapachem grilowanych specjałów. Spróbuj kawy, sprawdź jak pachnie Zante zaklęte w fiolce perfum, odkryj talent greckich artystów w kolekcjach ręcznie robionej biżuterii i obrazach. Stwórz własną galerię zdjęć z najpiękniejszego i jedynego miasta na wyspie.

#zante na Instagram
Najpiękniejsze widoki na wyspie Zakynthos idealne na Twój istagramowy profil. Zatoczki, małe porty, wyspa ślubów, najwyższy klif, błękitna woda sięgająca aż po horyzont, to specjalnie wybrane, najbardziej fotogeniczne miejsca na wyspie.

Twój Grecki wieczór
Tańce, wino, zabawa i śpiew. Wszystko w gronie najprawdziwszych Greków. Zatańcz Zorbę i poczuj, że jesteś na swoich wielkich greckich wakacjach na najlepszym wieczorze greckim na wyspie.

Twoje wymagania to nasze wyzwanie
Powiedz nam co najbardziej lubisz, czego unikasz, jak wyobrażasz sobie swój dzień urlopu spędzony na Zante. Zaprojektujemy dla Ciebie plan zwiedzania dokładnie tak jak tego oczekujesz i dołożymy wszelkich starań, aby był jeszczcze lepszy i na długo zapadł Ci w pamięć.

Tylko tyle możemy Ci zaoferować…
Tylko tyle, dlatego że najcenniejszy w tej podróży jesteś Ty.

WYCENA
Termin oraz czas rozpoczęcia i zakończenia wycieczki dostosowany jest w pełni do potrzeb klienta. Cena prywatnej wycieczki Vip Class to 75 euro za godzinę, z samym kierowcą (anglojęzycznym).
Z przewodnikiem (język polski, angielski, grecki) plus 15 euro za każdą godzinę spędzoną w podróży.

Bezpieczeństwo i komfort, flotę najwyższej klasy oraz najlepszych, zawodowych kierowców zapewnia Państwu KS VIP TRANSFER. Nasz wyjatkowy partner w biznesie, niezawodny współpracownik i wielki profesjonalista w dziedzinie obsługi klientów VIP.

GALERIA ZDJĘĆ