Chcesz podróżować indywidualnie ? Nie lubisz dużych grup lub obawiasz się podróży z innymi turystami? Skorzystaj z naszej oferty prywatnych wycieczek lub wynajmij auto i wypożycz przewodnika na swoją wyprawę.

Nasi przewodnicy to Polacy mieszkający na wyspie Zakynthos i znający ją jak własną kieszeń. Z obecnością przewodnika będziesz wiedział dokąd jedziesz, co się znajduje w danym miejscu. Przewodnik opowie Ci historie i ciekawostki, takie które poznać można tylko od lokalnych mieszkańców i których nie znajdziesz w żadym przewodniku. Każde miejsce ożywa dzięki opowieściom przewodnika, który wie na co zwrócić Waszą uwagę. Podróż staje się ciekawsza i o wiele bezpieczniejsza.

Przedstawiamy Ci naszych przewodników, których możesz wynająć na swoją wymarzoną, indywidualną wycieczkę.

Zuzanna Wiktoria

Język: polski, angielski, grecki
Przewodnik po wyspie Zakynthos i Kefalonia. Od czterech lat mieszkająca na Zakynthos i żyjąca w greckiej rodzinie. Pokaże Wam miejsca i ścieżki nieznane i nieuczęszczane przez masową turystykę. Opowie o życiu w Grecji, kulturze, historii, zwyczajach, kuchni i anegdotach.

Patrycja

Język : polski, angielski
Przewodnik turystyczny, od 4 lat mieszkanka wyspy Zakynthos. Zakochana w Grecji, odryła że tutaj bije jej serce. Pozytywna i pełna energi jest w stanie każdego zarazić miłością do wyspy i pokazać jak naprawdę dobrze można się tutaj bawić. Osoba cierpliwa, o niesamowitej wiedzy, kochająca dzieci.