Na każdą z naszych wycieczek możesz jechać: minibusem z grupą 19 osób, samochodem z przewodnikiem, wyprawą quadową z pilotem lub prywatną wycieczką ekskluzywnym Mercedesem V-Class. Wszystko zależy od Ciebie. W jaki sposób lubisz zwiedzać. Indywidualnie czy z grupą, ekstremalnie czy na spokojnie z nielimitowanym czasem. Wybierz idealny dla siebie sposób podróżowania, a następnie program wycieczki.

WYCIECZKI FAKULTATYWNE GRUPOWE MAX 19 OSÓB

Kameralne wycieczki klimatyzowanym minibusem Mercedes Sprinter, z polskim przewodnikiem, według autorskich programów. Dzięki nim zwiedzisz najważniejsze atrakcje wyspy Zakynthos i Kefalonii, ale odkryjesz też miejsca nie odwiedzane przez inne wycieczki!
Dla Państwa bezpieczeństwa w busie dostępne są specjalistyczne preparaty do dezynfekcji rąk dla każdego uczestnika, a kabina kierowcy oddzielona jest szybą z pleksi.

WYCIECZKI AUTO + PRZEWODNIK CZYLI EKONOMICZNY PRIVATE TOUR

Wycieczki polegające na podróżowaniu wynajętym samochodem, którego wielkość zależy od ilości uczestników, z przewodnikiem w roli kierowcy. Car & guide to super opcja dla wszystkich, którzy chcą zwiedzać samodzielnie, ale jednocześnie wiedzą jak ważna jest wiedza przewodnika. Nasi przewodnicy to Polacy mieszkający na wyspie i znający ją jak własną kieszeń!

WYCIECZKI QUADOWE Z PILOTEM

Wyprawy pełne adrenaliny i pięknych widoków powodujących efekt wow! Dzięki obecności pilota są o wiele bezpieczniejsze niż podróżowanie samemu. Pilot jest jednocześnie przewodnikiem, który opowiada o wyspie i prowadzi nas górskimi ścieżkami, jakimi nie jeździ masowa turystyka! To idealny pomysł dla par lub paczki znajomych, aby ciekawie zwiedzać wyspę.

VIP CLASS CZYLI LUKSUS NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Oferta dedykowana najbardziej wymagającym turystom. Pragnącym indywidualnego podejścia i najwyższej jakości obsługi. W kategorii Vip Class nasi turyści nigdy nie patrzą na zegarek. Mają prywatnego zawodowego kierowcę, przewodnika na wyłączność, a do każdego z wymarzonych miejsc dojeżdżają prywatnym Mercedesem V- Class lub najnowszym Mercedesem Vito. Z klasą, w luksusie i relaksującej atmosferze. Na pokładzie zawsze czeka schłodzone wino. Czas nie gra roli. Trasa zależy od potrzeb klienta.
Auta przechodzą dezynfekcję po każdym kliencie. Zabieg certyfikowanym sprzętem i środkami dedykowanymi dla Covid-19 wykonuje certyfikowana firma, a przy każdym wejściu do auta jest dla Państwa dostępny dokument potwierdzający jej przeprowadznie.

PRYWATNE REJSY ŁODZIĄ MOTOROWĄ

Jeśli chcesz poczuć się wyjątkowo i sam na sam z kapitanem wybrać się na prywatny rejs luksusową łodzią motorową mamy dla Ciebie kilka propozycji. Możesz popłynąć dookoła wyspy, odwiedzić Zatokę Wraku i Błękitne Groty, odkryć dzikie plaże i wiele innych…

PRZED KAŻDĄ WYCIECZKĄ ZAPOZNAJ SIĘ Z NAJWAŻNIEJSZYMI INFORMACJAMI ORAZ REGULAMINEM