Jeśli lubisz rekreacyjne przejażdżki i kręcą Cię pojazdy dwukołowe polecamy Ci nasze skuterki!

SKUTER KYMCO AGILITY 16+ 125cc


Zrobiony w stu procentach zgodnie z nowymi trendami na rynku skuterów. Świeża i delikatna sylwetka podkreśla charakter Agility City. Do dużej zalety możemy zaliczyć dynamiczny silnik o pojemności 125 cm3 chłodzony powietrzem. Mocą sięga prawie do 10 KM. To propozycja dla ludzi lubiących oszczędność na paliwie i bezawaryjność swojego pojazdu. Nie tylko nada się do codziennej jazdy po mieście, ale i na dalsze wypady, za sprawą wygodnego siedziska, które pozwala jeździć i jeździć.

NOWOŚĆ NA SEZON 2021!!
SKUTER Honda Vision 110

Szukając prostoty komfortu podróżowania należy zwrócić się w kierunku skutera Vision 110. W wersji na 2021 r. przeszedł on sporo zmian – od silnika, przez ramę, po rozwiązania techniczne i wygląd. Zmiany w Hondzie Vision 110 objęły oczywiście silnik o pojemności 109,5 cm3. Został on dostosowany do normy emisji spalin Euro 5, a przy tym udało się zmniejszyć zapotrzebowanie na paliwo. jest bardzo ekonomiczny – jedyne 1,8 l/100km. Cały skuter waży jedynie 100 kg dzięki czemu jest łatwy w prowadzeniu nawet dla drobnej kobiety.


WAŻNE INFORMACJE

Do każdego wypożyczenia otrzymasz atestowany kask dla kierowcy i pasażera. Według greckich przepisów ruchu drogowego kierowca podczas jazdy jest zobowiązany posiadać kask. Prosimy nie sugerować się zachowaniem innych kierowców widywanych na drogach. Kask powinien bezwzględnie na temperaturę i okoliczności znajdować się na głowie osoby prowadzącej i podróżującej na quadzie. Brak kasku podczas jazdy w przypadku kontroli policji grozi mandatem karnym, a przy ewentualnym wypadku utratą życia lub zdrowia.

Do jazdy na skuterze wg. przepisów ruchu drogowego w Grecji kierowca zobowiązany jest posiadać prawo jazdy kategori A.

UBEZPIECZENIE
Wszystkie skutery posiadają podstawowy pakiet ubezpieczenia. O szczegóły zapytaj przedstawiciela wypożyczalni.

KAUCJA
Nie wymagamy kaucji w postaci gotówki lub karty kredytowej.
Przy podpisywaniu umowyprzedstawiciel wypożyczalni dla Twojego bezpieczeństwa wpisze na umowie tzw. umowną kwotę odpowiedzialności. Jest to dla Ciebie gwarancja, że niezależnie na jaką kwotę dokonasz szkody z Twojej winy, zapłacisz tylko tyle na ile umówiłeś się z wypożyczalnią.

DOSTARCZENIE / ODDANIE SKUTERA
Skutery przywożone są do hotelu w godzinach między 8-10.
Wieczorem, dzień przed datą wypożyczenia otrzymasz od nas wiadomość, o której dokładnie zostanie dostarczony skuter.
Odbiór następuje z hotelu w godzinach 21-23. Nie jest wymagany osobisty zwrot skutera. Możesz zostawić kluczyki na recepcji lub w miejscu umówionym z przedstawicielem wypożyczalni.

BEZPŁATNY PROGRAM ZWIEDZANIA – TYLKO U NAS!
Spacjalnie dla naszych klientów dodajemy bezpłatny program zwiedzania. To idealne rozwiązanie jeśli nie wiesz gdzie jechać, jak zaplanować trasę aby nie tracić czasu w drodze i nie zabłądzić. Jeśli masz już pomysł co chciałbyś zwiedzić napisz o tym do nas. Pomożemy Ci ułożyć te punkty i zweryfikujemy ile czasu/ dni jakie potrzebujesz aby wszystko zobaczyć. Jeśli byłeś już na wycieczce i potrzebujesz porady co jeszcze „dozwiedzać” również możesz na nas liczyć. Programy dodawane są na życzenie. Zgłoś nam, że potrzebujesz program przynajmniej 1 dzień przed planowanym wypożyczeniem.

CENNIK I PŁATNOŚĆ
Oto aktualna oferta na sezon 2020
Formę płatności prosimy ustalić indywidualnie z naszym doradcą.


REZERWACJA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI NA MESSENGER LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY
LUB ZADZWOŃ +48 503 932 241


GALERIA ZDJĘĆ