Quady

Jeśli lubisz wyzwania i ekstremalne przygody to jest coś dla Ciebie ! Dzięki zwiedzaniu wyspy na quadzie dojedziesz w nieznane zakątki, poczujesz „wiatr we włosach” i nutkę adrenaliny.

Wszystkie oferowane przez nas quady są nowe, bezpieczne i w pełni sprawne technicznie. Dzięki najnowszej technoligii poprawiającej stabilność i przyczepność jazda to czysta przyjemność. Każdy quad posiada kufer- bagażnik, mieszczący 2 kaski i mały bagaż. Dostępne w trzech wersjach mocy silnika 300, 450, 550, oraz z napędem 4×4.

WAŻNE INFORMACJE

Do każdego wypożyczenia otrzymasz atestowany kask dla kierowcy i pasażera. Według greckich przepisów ruchu drogowego kierowca podczas jazdy jest zobowiązany posiadać kask. Prosimy nie sugerować się zachowaniem innych kierowców widywanych na drogach. Kask powinien bezwzględnie na temperaturę i okoliczności znajdować się na głowie osoby prowadzącej i podróżującej na quadzie. Brak kasku podczas jazdy w przypadku kontroli policji grozi mandatem karnym, a przy ewentualnym wypadku utratą życia lub zdrowia.

Do jazdy na quadzie wg. przepisów ruchu drogowego w Grecji kierowca zobowiązany jest posiadać prawo jazdy kategori B.

Jazda na quadzie wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Jest to pojazd szybko osiągający duże prędkości, zwrotny i wywrotny w przypadku brawurowej jazdy.

UBEZPIECZENIE
Wszystkie quady posiadają podstawowy pakiet ubezpieczenia. O szczegóły zapytaj przedstawiciela wypożyczalni.

KAUCJA
Nie wymagamy kaucji w postaci gotówki lub karty kredytowej.
Przy podpisywaniu umowyprzedstawiciel wypożyczalni dla Twojego bezpieczeństwa wpisze na umowie tzw. umowną kwotę odpowiedzialności. Jest to dla Ciebie gwarancja, że niezależnie na jaką kwotę dokonasz szkody z Twojej winy, zapłacisz tylko tyle na ile umówiłeś się z wypożyczalnią.

DOSTARCZENIE / ODDANIE QUADA
Quady przywożone są do hotelu w godzinach między 8-10. Wieczorem, dzień przed datą wypożyczenia otrzymasz od nas wiadomość, o której dokładnie zostanie dostarczone quad.
Odbiór następuje z hotelu w godzinach 21-23. Nie jest wymagany osobisty zwrot auta. Możesz zostawić kluczyki na recepcji lub w miejscu umówionym z przedstawicielem wypożyczalni.

PROGRAM ZWIEDZANIA – TYLKO U NAS!
Spacjalnie dla naszych klientów do każego wypożyczenia dodajemy program zwiedzania. To idealne rozwiązanie jeśli nie wiesz gdzie jechać, jak zaplanować trasę aby nie tracić czasu w drodze i nie zabłądzić. Jeśli masz już pomysł co chciałbyś zwiedzić napisz o tym do nas. Pomożemy Ci ułożyć te punkty i zweryfikujemy ile czasu/ dni jakie potrzebujesz aby wszystko zobaczyć. Jeśli byłeś już na wycieczce i potrzebujesz porady co jeszcze „dozwiedzać” również możesz na nas liczyć. Programy dodawane są na życzenie. Każdy program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i profilu klienta.

CENNIK I PŁATNOŚĆ
Oto aktualna oferta na sezon 2020.
Formę płatności prosimy ustalić indywidualnie z naszym doradcą.

KONTAKT I REZERWACJA
NAJSZYBCIEJ NAPISZ DO NAS NA MESSENGERZE


LUB WYŚLIJ E- MAIL NA info@projectholidays.pl
LUB ZADZWOŃ +48 503932241

UWAGA ! NOWOŚĆ 2020! WYCIECZKA QUADOWA!
JEŚLI CHCESZ PRZEMIERZYĆ WYSPĘ ZAKYNTHOS I ODKRYĆ JESZCZE WIĘCEJ JEJ TAJEMNIC KONIECZNIE SPRAWDŹ NASZĄ WYCIECZKĘ
ODKRYWAMY WIĘCEJ ZAKYNTHOS QUADAMI
DZIĘKI TEJ OPCJI NIE BĘDZIESZ BŁĄDZIŁ SAM PO WYSPIE SZUKAJĄC CIEKAWYCH MIEJSC TYLKO POJEDZIESZ KONWOJEM, Z NASZYM PRZEWODNIKIEM. TO ZDECYDOWANIE BARDZIEJ BEZPIECZNE I WYGODNE A PRZY OKAZJI DOWIADUJESZ SIĘ NOWYCH RZECZY O WYSPIE!
JEŚLI CHCESZ POJEŹDZIĆ JESZCZE SAM MOŻESZ ZROBIĆ TO ZARAZ PO WYCIECZCE, KTÓRA KOŃCZY SIĘ O 17:00. SPRAWDŹ KONIECZNIE