Jeśli lubisz wyzwania i ekstremalne przygody to jest coś dla Ciebie ! Dzięki zwiedzaniu wyspy na quadzie dojedziesz w nieznane zakątki, poczujesz „wiatr we włosach” i nutkę adrenaliny.

Wszystkie oferowane przez nas quady są nowe, bezpieczne i w pełni sprawne technicznie. Dzięki najnowszej technoligii poprawiającej stabilność i przyczepność jazda to czysta przyjemność. Każdy quad posiada kufer- bagażnik, mieszczący 2 kaski i mały bagaż. Dostępne w trzech wersjach mocy silnika 300, 450, 550, oraz z napędem 4×4.

NOWOŚĆ NA SEZON 2021 !!
QUAD Goes Cobalt Max 550 cc z napędem 4×4

WAŻNE INFORMACJE

Do każdego wypożyczenia otrzymasz atestowany kask dla kierowcy i pasażera. Według greckich przepisów ruchu drogowego kierowca podczas jazdy jest zobowiązany posiadać kask. Prosimy nie sugerować się zachowaniem innych kierowców widywanych na drogach. Kask powinien bezwzględnie na temperaturę i okoliczności znajdować się na głowie osoby prowadzącej i podróżującej na quadzie. Brak kasku podczas jazdy w przypadku kontroli policji grozi mandatem karnym, a przy ewentualnym wypadku utratą życia lub zdrowia.

Do jazdy na quadzie wg. przepisów ruchu drogowego w Grecji kierowca zobowiązany jest posiadać prawo jazdy kategori B.

Jazda na quadzie wymaga zachowania szczególnej ostrożności. Jest to pojazd szybko osiągający duże prędkości, zwrotny i wywrotny w przypadku brawurowej jazdy.

UBEZPIECZENIE
Wszystkie quady posiadają podstawowy pakiet ubezpieczenia. O szczegóły zapytaj przedstawiciela wypożyczalni.

KAUCJA
Nie wymagamy kaucji w postaci gotówki lub karty kredytowej.

DOSTARCZENIE / ODDANIE QUADA
Quady przywożone są do hotelu w godzinach między 8-10. Wieczorem, dzień przed datą wypożyczenia otrzymasz od nas wiadomość, o której dokładnie zostanie dostarczone quad.
Odbiór następuje z hotelu w godzinach 21-23. Nie jest wymagany osobisty zwrot. Możesz zostawić kluczyki na recepcji lub w miejscu umówionym z przedstawicielem wypożyczalni.

PROGRAM ZWIEDZANIA – TYLKO U NAS!
Spacjalnie dla naszych klientów do każego wypożyczenia dodajemy program zwiedzania. To idealne rozwiązanie jeśli nie wiesz gdzie jechać, jak zaplanować trasę aby nie tracić czasu w drodze i nie zabłądzić. Jeśli masz już pomysł co chciałbyś zwiedzić napisz o tym do nas. Pomożemy Ci ułożyć te punkty i zweryfikujemy ile czasu/ dni jakie potrzebujesz aby wszystko zobaczyć. Jeśli byłeś już na wycieczce i potrzebujesz porady co jeszcze „dozwiedzać” również możesz na nas liczyć. Programy dodawane są na życzenie. Każdy program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i profilu klienta.

CENNIK I PŁATNOŚĆ
Oto aktualna oferta na sezon 2021.
Formę płatności prosimy ustalić indywidualnie z naszym doradcą.


REZERWACJA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI NA MESSENGER LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY
LUB ZADZWOŃ +48 503 932 241


GALERIA ZDJĘĆ