Samochody

Jeśli cenisz sobie niezależność i komfort to jest coś dla Ciebie. Dzięki naszym samochodom możesz podróżować po Zakynthos w swoim własnym stylu i tempie. Bez pośpiechu, tak jak lubisz. Zapewniamy, że nasze auta będą idealnie wspierać Cię w podejmowaniu wyzwań i przemierzą z Tobą każdą drogę do wymarzonego celu.

Przedstawiamy Ci naszą flotę. Wszystkie auta są klimatyzowane i w pełni sprawne technicznie, dzięki czemu zapewnią Ci bezpieczeństwo, przyjemność jazdy i niskie zużycie paliwa.

KATEGORIA A1
PEUGEOT 108
PEUGEOT 107 AUTOMATIC
NISSAN MICRA
TOYOTA AYGO
SUZUKI ALTO
FIAT PANDA

KATEGORIA A1 CABRIO
PEUGEOT 108 SOFT TOP

KATEGORIA A2
OPEL CORSA
PEUGEOT 208
SKODA FABIA

KATEGORIA A2 CABRIO
PEUGEOT 207 CABRIO

KATEGORIA A3
PEUGEOT 2008 CROSSOVER

KATEGORIA A4
PEUGEOT RIFTER
PEUGEOT PARTNER

KATEGORIA A5
OPEL VIVARO

KATEGORIA A5 EXCLUSIVE
PEUGEOT TRAVELLER 2019

CENNIK I PŁATNOŚĆ

Oto aktualny cennik na sezon 2020.
Formę płatności prosimy ustalić indywidualnie z naszym doradcą.

WAŻNE INFORMACJE

UBEZPIECZENIE I KAUCJA
 Nie pobieramy kaucji gotówkowej ani nie blokujemy środków na karcie kredytowej. Na umowie o wynajem spisywanej z przedstawicielem wypożyczalni w dniu wynajmu w polu „umowna kwota odpowiedzialności ” w zależności od auta wpisywana jest kwota od 400- 550 euro. Co oznacza, że jeśli Państwo uszkodzą samochód to pokrywają szkodę ale tylko do wysokości umownej kwoty odpowiedzialności. Nawet jeśli zrobicie szkodę za 3000 euro to płacicie tyle na ile umówiliście się z wypożyczalnią.

17.06.2020 na zgromadzeniu dotyczącym wynajmu pojazdów w sezonie 2020 podjęto wspólną i jednogłośną decyzję o usunięciu na sezon 2020 możliwości rozszerzania ubezpieczenia do „no risk” ( full insurance ) za dodatkową opłatą. Ustalono wspólny i zgodny tryb pracy na zasadzie „umownej kwoty odpowiedzialności”, do której każda wypożyczalnia zobowiązała się stosować.

DOSTARCZENIE / ODDANIE AUTA
Auta przywożone są do hotelu w godzinach między 8-10. Wieczorem, dzień przed datą wypożyczenia otrzymasz od nas wiadomość, o której dokładnie zostanie dostarczone auto.
Odbiór następuje z hotelu w godzinach 21-23. Nie jest wymagany osobisty zwrot auta. Możesz zostawić kluczyki na recepcji lub w miejscu umówionym z przedstawicielem wypożyczalni.

FOTELIK DLA DZIECKA
Gratis przy zamówieniu przez Project Holidays dostępne są foteliki dla dzieci w różnych przedziałach wagowych. Podaj wagę dziecka przy zamówieniu.

PROGRAM ZWIEDZANIA – TYLKO U NAS!
Spacjalnie dla naszych klientów do każego wypożyczenia dodajemy program zwiedzania. To idealne rozwiązanie jeśli nie wiesz gdzie jechać, jak zaplanować trasę aby nie tracić czasu w drodze i nie zabłądzić. Jeśli masz już pomysł co chciałbyś zwiedzić napisz o tym do nas. Pomożemy Ci ułożyć te punkty i zweryfikujemy ile czasu/ dni jakie potrzebujesz aby wszystko zobaczyć. Jeśli byłeś już na wycieczce i potrzebujesz porady co jeszcze „dozwiedzać” również możesz na nas liczyć. Programy dodawane są na życzenie. Każdy program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i profilu klienta.

KONTAKT I REZERWACJA


LUB ZADZWOŃ +48 503932241

SZCZEGÓŁOWY OPIS KATEGORII

KATEGORIA A1
Małe, szybkie i zwinne samochody. Idealne dla par, rodziny z dzieckiem lub 4 znajomych. Typowe „mieszczóchy”, łatwe w parkowaniu i prowadzeniu w ciasnych, greckich uliczkach. Dla niewymagających dużej przestrzeni w aucie. Polecane dla max 4 osób.
Peugeot 107 dostępny z automatyczną skrzynią biegów (zarezerwuj z wyprzedzeniem)

KATEGORIA A1 CABRIO
Dysponujemy dwoma modelami w tej kategorii- Peugeot 108 dostępny jest w wersji Soft Top z otwieranym, miękkim dachem, a w Smart dach otwiera się całkowicie. Oba rezerwuj z wyprzedzeniem ponieważ cabrio to najbardziej pożądane modele samochodów.

KATEGORIA A2
Auta średniej wielkości, wygodne, niezawodne, ekonomiczne. Ich mocne silniki poradzą sobie na górskich, zakintyjskich drogach. Przestrzenne, pomieszczą rodzinę z dwójką dzieci lub 5 znajomych. Polecane dla max 5 osób.
Peugeot 208 dostępny jest również w wersji z automatyczną skrzynią biegów (zarezerwuj z wyprzedzeniem)

KATEGORIA A2 CABRIO
Peugeot 207 dostępny w wersji full cabrio idealnie sprawdzi się na egzotycznych przejażdżkach po wyspie. Zarezerwuj z wyprzedzeniem bo to najbardziej pożądany samochód na letnie wypady!

KATEGORIA A3
Peugeot 2008 Crosover to auto dla wymagających i lubiących luksus i „pazur” w jednym. Z nim nawet kamienista droga staje się autostradą. To coś więcje niż tylko środek transportu.
Polecany dla max 5 osób

KATEGORIA A4
Auta, które będą towarzyszyć Ci najlepiej jak potrafią. Pomieszczą rodzinę z dziećmi i wszystkimi ich bagażami, albo 7 znajomych ! Wiemy jak ciężko pośwęcić się na wakacjach i być kierowcą, więc zamiast 2 aut – jeden 7 miejscowy Peugoet Partner lub nowy Peugeot Rifter rocznik 2019. W dodatku poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi warunkami na drodze. Zobacz sam na filmie obok
Polecane dla max 7 osób

KATEGORIA A5
Wygodny i bezpieczny, 9 miejscowy Opel Vivaro, zabierze dużą rodzinę lub paczkę znajomych w każdą podróż po Zakynthos. Przyciemniane szyby zapewnią ochronę przed słońcem a duży bagażnik pomieści wszystkie akcesoria.
Polecany dla max 9 osób w tym kierowca
Powyżej 9 osób wymagane jest wynajęcie busa z kierowcą zawodowym.

KATEGORIA A5 EXCLUSIVE
Peugeot Traveller rocznik 2019 – auto podróżnik. Kocha wycieczki tak jak Wy. Zabierze 9 znajomych lub wielką rodzinę. Bardzo przestrzenny i ultra luksusowy, łatwy w prowadzeniu, ogromny bagażnik.
Polecany dla max 9 osób w tym kierowca
Powyżej 9 osób wymagane jest wynajęcie busa z kierowcą zawodowym.