Jeśli cenisz sobie niezależność i komfort to jest coś dla Ciebie. Dzięki naszym samochodom możesz podróżować po Zakynthos w swoim własnym stylu i tempie. Bez pośpiechu, tak jak lubisz. Zapewniamy, że nasze auta będą idealnie wspierać Cię w podejmowaniu wyzwań i przemierzą z Tobą każdą drogę do wymarzonego celu.

Przedstawiamy Ci naszą flotę. Wszystkie auta są klimatyzowane i w pełni sprawne technicznie, dzięki czemu zapewnią Ci bezpieczeństwo, przyjemność jazdy i niskie zużycie paliwa.

KATEGORIA A1
PEUGEOT 108
SUZUKI ALTO

KATEGORIA A1 CABRIO
PEUGEOT 108 SOFT TOP

KATEGORIA A2
PEUGEOT 208
HYUNDAI i10
HYUNDAI i20
SKODA FABIA

KATEGORIA A2 CABRIO
FIAT 500 CABRIO
PEUGEOT 207 CABRIO

KATEGORIA A3
PEUGEOT 2008 CROSSOVER
PEUGEOT 2008 CROSOVER – ROCZNIK 2021

KATEGORIA A4
PEUGEOT RIFTER
PEUGEOT PARTNER

KATEGORIA A5
OPEL VIVARO

KATEGORIA A5 EXCLUSIVE
PEUGEOT TRAVELLER – ROCZNIK 2019

CENNIK I PŁATNOŚĆ

Oto aktualny cennik na sezon 2021.
Formę płatności prosimy ustalić indywidualnie z naszym doradcą.


WAŻNE INFORMACJE

UBEZPIECZENIE I KAUCJA
Każde z wynajmowanych aut posiada pełne ubezpieczenie
Nie pobieramy kaucji gotówkowej ani nie blokujemy środków na karcie kredytowej. Na umowie o wynajem spisywanej z przedstawicielem wypożyczalni w dniu wynajmu w polu „umowna kwota odpowiedzialności ” w zależności od auta wpisywana jest kwota od 400- 600 euro. Co oznacza, że jeśli Państwo dokonają poważnego uszkodzenia samochodu z własnej winy to pokrywają szkodę, ale tylko do wysokości umownej kwoty odpowiedzialności. Nawet jeśli zrobicie szkodę za 3000 euro to płacicie tyle na ile umówiliście się z wypożyczalnią.

KWOTA ODPOWIEDZIALNOŚCI

PAMIĘTAJ – JEŚLI W INNEJ WYPOŻYCZALNI PODCZAS PODPISYWANIA UMOWY O WYNAJEM POLE „KWOTA ODPOWIEDZIALNOŚCI” POZOSTANIE PUSTE WYPOŻYCZALNIA PO USZKODZENIU POJAZDU PRZEZ KLIENTA MOŻE ZARZĄDAĆ KWOTY DOWOLNEJ WYSOKOŚCI! KWOTA ODPOWIEDZIALNOŚCI JEST USTALANA PRZED WYNAJMEM DLA BEZPIECZEŃSTWA KLIENTA I KAŻDA WYPOŻYCZALNIA JEST ZOBOWIĄZANA PRZESTRZEGAĆ TEJ ZASADY.

NIE ISTANIEJE COŚ TAKIEGO JAK BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA POWAŻNE USZKODZENIE LUB DOPROWADZENIE AUTA DO STANU BEZUŻYTECZNOŚCIAUTA TAK CZĘSTO MYLONE Z PEŁNYM UBEZPIECZENIEM.

Jeśli ktoś oferuje Wam za dopłatą np. 7 euro dziennie zdjęcie z Was odpowiedzialności za rozbicie auta wartego 20.000 EURO to logicznie myśląc jest to niemożliwe. A o tym ile musicie zapłacić dowiedzie się po fakcie, gdy będzie już za późno.

O WINIE PRZY POWSTANIU USZKODZENIA STANOWIĄ PRZEPISY RUCHU DROGOWEGO.

DOSTARCZENIE / ODDANIE AUTA
Auta przywożone są do hotelu w godzinach między 8-10. Wieczorem, dzień przed datą wypożyczenia otrzymasz od nas wiadomość, o której dokładnie zostanie dostarczone auto.
Odbiór następuje z hotelu w godzinach 21-23. Nie jest wymagany osobisty zwrot auta. Możesz zostawić kluczyki na recepcji lub w miejscu umówionym z przedstawicielem wypożyczalni.

FOTELIK DLA DZIECKA
Gratis przy zamówieniu przez Project Holidays dostępne są foteliki dla dzieci w różnych przedziałach wagowych. Podaj wagę dziecka przy zamówieniu.

PROGRAM ZWIEDZANIA – TYLKO U NAS!
Spacjalnie dla naszych klientów do każego wypożyczenia dodajemy program zwiedzania. To idealne rozwiązanie jeśli nie wiesz gdzie jechać, jak zaplanować trasę aby nie tracić czasu w drodze i nie zabłądzić. Jeśli masz już pomysł co chciałbyś zwiedzić napisz o tym do nas. Pomożemy Ci ułożyć te punkty i zweryfikujemy ile czasu/ dni jakie potrzebujesz aby wszystko zobaczyć. Jeśli byłeś już na wycieczce i potrzebujesz porady co jeszcze „dozwiedzać” również możesz na nas liczyć. Programy dodawane są na życzenie. Każdy program dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i profilu klienta.

KONTAKT I REZERWACJA

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI NA MESSENGER LUB PRZEZ FORMULARZ KONTAKTOWY
LUB ZADZWOŃ +48 503 932 241

SZCZEGÓŁOWY OPIS KATEGORII

KATEGORIA A1
Małe, szybkie i zwinne samochody. Idealne dla par, rodziny z dzieckiem lub 4 znajomych. Typowe „mieszczóchy”, łatwe w parkowaniu i prowadzeniu w ciasnych, greckich uliczkach. Dla niewymagających dużej przestrzeni w aucie. Polecane dla max 4 osób.

KATEGORIA A1 CABRIO
Peugeot 108 dostępny jest w wersji Soft Top z otwieranym, miękkim dachem. To idealne rozwiązanie dla pary z dzieckiem, która marzy o przejażdżce cabrio. Otwarty dach i jednocześnie osłona przed wiatrem i cień dla malucha.

KATEGORIA A2
Auta średniej wielkości, wygodne, niezawodne, ekonomiczne. Ich mocne silniki poradzą sobie na górskich, zakintyjskich drogach. Przestrzenne, pomieszczą rodzinę z dwójką dzieci lub 5 znajomych. Polecane dla max 5 osób. Peugeot 208 dostępny jest również w wersji z automatyczną skrzynią biegów (zarezerwuj z wyprzedzeniem)

KATEGORIA A2 CABRIO
Peugeot 207 dostępny w wersji full cabrio idealnie sprawdzi się na egzotycznych przejażdżkach po wyspie. Zarezerwuj z wyprzedzeniem bo to najbardziej pożądany samochód na letnie wypady!

KATEGORIA A3
Peugeot 2008 Crosover to auto dla wymagających i lubiących luksus i „pazur” w jednym. Z nim nawet kamienista droga staje się autostradą. To coś więcje niż tylko środek transportu. Polecany dla max 5 osób.

KATEGORIA A4
Auta, które będą towarzyszyć Ci najlepiej jak potrafią. Pomieszczą rodzinę z dziećmi i wszystkimi ich bagażami, albo 7 znajomych ! Wiemy jak ciężko pośwęcić się na wakacjach i być kierowcą, więc zamiast 2 aut – jeden 7 miejscowy Peugoet Partner lub nowy Peugeot Rifter rocznik 2019 i 2020. W dodatku poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi warunkami na drodze. Polecane dla max 7 osób

KATEGORIA A5
Wygodny i bezpieczny, 9 miejscowy Opel Vivaro, zabierze dużą rodzinę lub paczkę znajomych w każdą podróż po Zakynthos. Przyciemniane szyby zapewnią ochronę przed słońcem a duży bagażnik pomieści wszystkie akcesoria. Polecany dla max 9 osób w tym kierowca. Powyżej 9 osób wymagane jest wynajęcie busa z kierowcą zawodowym.

KATEGORIA A5 EXCLUSIVE
Peugeot Traveller rocznik 2019 – auto podróżnik. Kocha wycieczki tak jak Wy. Zabierze 9 znajomych lub wielką rodzinę. Bardzo przestrzenny i ultra luksusowy, łatwy w prowadzeniu, ogromny bagażnik.
Polecany dla max 9 osób w tym kierowca. Powyżej 9 osób wymagane jest wynajęcie busa z kierowcą zawodowym.