Jazda konna po plaży

Przejechać się brzegiem plaży, wjechać konno do morza, czuć że jest się tak blisko z naturą i wsłuchać się w odprężający szum fal… Marzy o tym praktycznie każdy. To niepowtarzalna okazja, nie tylko dla doświadczonych, ale również dla zupełnie początkujących, żeby te marzenia zrealizować. Specjalnie dla Was współpracujemy z najlepszą stadniną koni na wyspie, aby móc zaprosić Was na taką przejażdżkę.

DOSTĘPNE DWIE WERSJE PRZEJAŻDŻKI :
2h z wjazdem do morza oraz 1h na zachód słońca

CODZIENNIE !

CENA PRZY ZAKUPIE 1 ATRAKCJI :

Za osobę (niezależnie od wieku)

45 €

JEŚLI OPRÓCZ ATRAKCJI REZERWUJESZ WYCIECZKI CENA SPADA DO

40 €

DOSTĘPNA RÓWNIEŻ GODZINNA PRZEJAŻDŻKA NA ZACHÓD SŁOŃCA W CENIE
25 €

NA CZYM POLEGA TA WYCIECZKA?
TRANSPORT Z HOTELU DO STAJNI
Organizujemy Państwu transport do stajni spod Waszego hotelu. Pracownicy stajni pomogą przygotować Wam konie oraz zrobią instruktaż jazdy (po angielsku).
PRZEJAŻDŻKA WYDMAMI
Na początlku przejeżdżacie przez las wydmy, które znajdują się na terenie Narodowego Parku Morskiego. To wyjątkowo dziewiczy teren, który został objety ochroną ze względu na tereny lęgowe żółwi Caretta Caretta w 1999 roku.
PRZEJAŻDŻKA PLAŻĄ
Cała długość plaży Kalamaki należy do Was. Przejeżdżacie w swoim stylu i tempie. Instruktor cały czas czówa nad osobami początkującymi. Doświadczeni jeźdźcy mogą pogalopować.
KĄPIEL W MORZU (TYLKO W WERSJI 3 GODZINNIEJ)
Możecie spróbować zachęcić swojego konia do wjazdu do morza. Konie bardzo to lubia w szczególności w upalne dni. Czy wiedzieliście o tym, że konie potrafią pływać ?
POWRÓT
Wracać będziecie przez wioskę Kalamaki. Po powrocie do stajni czekać już będzie transfer do hotelu. Czy można zrobić sobie lepszy prezent niż przeżywanie takich właśnie chwil podczas wakacji ?

SZUKASZ POMYSŁU JAK UROZMAICIĆ SWÓJ URLOP? SPRAWDŹ INNE NASZE ATRAKCJE TAKIE JAK NURKOWANIE CZY PILATES NA PLAŻY

Chcesz wiedzieć więcej, masz pytania, chcesz porównać ceny – wejdź na nasz
BANK INFORMACJI O WYCIECZKACH