Jeśli jesteś ciekawy co dzieje się wokół wyspy Zakynthos pod powierzchnią wody to dobrze trafiłeś. Specjalnie dla naszych turystów nurkowanie dla początkujących i doświadczonych z instruktorem (po angielsku). Do tego w najbardziej fascynującym miejscu na wyspie – przy Grotach Półwyspu Keri w pobliżu żołwiej wyspy Marathonisi!

CODZIENNIE !

CENA PRZY ZAKUPIE 1 ATRAKCJI :

Za osobę (niezależnie od wieku)

85 €

JEŚLI OPRÓCZ ATRAKCJI REZERWUJESZ WYCIECZKI CENA SPADA DO

80 €

NA CZYM POLEGA TA ATRAKCJA?
ZBIÓRKA
Na nurkowanie organizujemy Państwu transport spod każdego hotelu. Nurkowanie dla doświadczonych odbywa się w godzinach porannych a dla początkujących w godzinach popołudniowych.
REJS I NURKOWANIE
DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Licencjonowany instruktor nurkowania zabierze Państwa łódką do miejsca, w którym rozpoczniecie nurkowanie. Ale zanim to nastąpi, jeszcze w porcie przejdziecie szkolenie z porozumiewania się pod wodą oraz założycie swój ekwipunek. Instruktor wyjaśni każdy szczegóły i odpowie na wszystkie Wasze pytania. Kiedy już dopłyniecie na miejsce odbędzie się próbne zanurzenie, aby sprawdzić jak czujecie się pod wodą. Oczywiście powinniście wiedzieć zanim zdecydujecie się podjąć to wyzwanie, że choroby serca, układu oddechowego i układu krążenia są przeciwskazaniem do nurkowania. Jeśli macie wątpliwości lepiej przed zadzwońcie do swojego lekarza. Jeśli próbne schodzenie odbędzie się z powodzeniem odbędzie się właściwe zanurzenie, którego czas wyznacza instruktor i zależy on od ilości uczestników. Od Waszej odwagi zależy jak daleko się posuniecie. Jeśli poczujecie się jak przysłowiowa ryba w wodzie możecie zacząć zwiedzać i poprostu cieszyć się chwilą. Jeśli już nurkowaliście zapytajcie instruktora czy możecie zrezygnować z zanurzenia próbnego. Jeśli jesteście parą możecie nurkować razem bo jeden instruktor może obsługiwać jednocześnie 2 osoby.
W trakcie gdy instruktor nurkuje z innymi uczestnikami możecie opalać się na łodzi lub snorkować.
DLA DOŚWIADCZONYCH NURKÓW
Nurkowanie dla doświadczonych nurków odbywa się w najlepszym do tego miejscu. Tam gdzie mogą podziwiać magię głębii Morza Jońskiego w pełnym oświetleniu i kameralnej atmosferze. Wokół Zakynthos znajduje się ponad 2500 grot z czego 70% jest ukryta pod wodą. Groty Keri i południowe wybrzeże nadają się do tego idealnie. Dla nurków „OWD” zejście do 18 m a dla „AD” nawet do 30m w głąb. Nic tylko sprawdzić co w grotach piszczy !
POWRÓT
Po zakończeniu nurkowania instruktor przypłynie z Wami spowrotem do portu i wrócicie do hotelu. Nurkowanie naszym zdaniem jest jednym z najlepszych przeżyć jakie może spotkać człowieka, no i pamiętajcie żyje się tylko raz 😉
ZDEJCIA
W cenie 15 euro można nabyć memory stick z Twoimi podwodnymi zdjęciami z nurkowania. Pionformuj wcześniej jeśli jesteś zainteresowany.

SZUKASZ POMYSŁU JAK UROZMAICIĆ SWÓJ URLOP? SPRAWDŹ INNE NASZE ATRAKCJE TAKIE JAK JAZDA KONNA PO PLAŻY CZY PILATES NA PLAŻY


GALERIA ZDJĘĆ

Chcesz wiedzieć więcej, masz pytania, chcesz porównać ceny – wejdź na nasz
BANK INFORMACJI O WYCIECZKACH