WHITE OLIVE PREMIUM
ROZRYWKA W NOWOCZESNYM WYDANIU

Jeżeli lubicie zabawę, a na urlopie nie przyjechaliście odpoczywać to jest coś dla Was. White Olive Premium położony jest w wiosce Laganas na południu wyspy. To najbardziej imprezowe miejsce na Zakynthos, ale uwaga! – tylko główna ulica. White Olive Premium położony jest 10 min spacerem od największego skupiska klubów i imprezowni, dzięki czemu do hotelu nie dochodzi hałas i naprawdę można w nim odpocząć. Dopiero gdy mamy ochotę na zabawę możemy zrobić się na bóstwo i dać się ponieść szalonej nocy. W hotelu bardzo nowocześnie i wręcz pachnie świeżością (zbudowany w 2017 roku). Wystrój modernistyczny i minimalistyczny. Jedzenie self servis, kuchni europejskiej i śródziemnomorskiej. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Polecamy dla młodzieży, par, paczki znajomych, dużych rodzin.
W skali 1-10 przyznajemy 9
odejmując 1 punkt za odległość do przejścia na plażę (8 min)


WHITE OLIVE PREMIUM CAMEO
Z DALA OD ZGIEŁKU TUŻ NAD BRZEGIEM MORZA

Drugi ze znanej, polskiej sieci White Olive (polski inwestor dla firmy Rainbow). Położony tym razem obok imprezowago Laganas w o wiele spokojniejszym Agios Sostis. Tuż naprzeciwko – żółwia wyspa Marathonisi a dosłownie krok obok Wyspa Ślubów Cameo. Jest gdzie spacerować bo do dyspozycji jest cała zatoka Laganas (14 km). Hotel położony tuż przy brzegu morza, z pięknym widokiem i dużą ilością atrakcji. W koło nie brakuje greckich tawern i zawsze można udać się do Laganas na małe party time. Biały kolor wystroju jeszcze lepiej podkreśla jego czystość i schludność. Restauracja wewnątrz i na zewnątrz serwuje europejskie śniadania i przysmaki kuchni śródziemnomorskiej z greckimi ciekawostkami na obiad i kolację.

Bardzo przyjemne miejsce dla starszych osób, par, turystów czujących się lepiej w małych hotelach z dala od zgiełku.
W skali 1-10 przyznajemy 10.


WHITE OLIVE ELITE
LUKSUS DLA KAŻDEGO

Najnowsza „oliwka” z sieci White Olive otwarta w 2019 roku. Sprawdzona osobiście przez naszych wymagających turystów. Oceniona bardzo pozytywnie. Minimalistyczny, modernistyczny wystrój, artystyzny styl wnętrz, dużo przestrzeni i bardzo dobrze rozplanowana infrastruktura to właśnie ich słowa. Hotel z pewnością zasługuje na 5 gwiazdek. Położony w Laganas, na uboczu, jako przed ostatni hotel przed terenem Narodowego Parku Morskiego. Idealny jako baza wypadowa na wycieczki piesze, zorganizowane, konne. Do plaży 10 min spacerem.

Idealny dla lubiących luksus, par, rodzin, znajomych.
W skali od 1-10 przyznajemy 10.

POTRZEBUJESZ POMOCY W REZERWACJI
LUB BYŁEŚ GOŚCIEM I CHCESZ PODZIELIĆ SIĘ Z NAMI SWOJĄ OPINIĄ I SPOSTRZEŻENIAMI NAPISZ DO NAS