Dział Rekomendowane przez Project Holidays ma być dla Was – turystów z Polski, moich rodaków- gwarancją, ze ktoś przed Wami sprawdził, ocenił i poleca. Ma działać jak sitko oddzielające wszechobecny „produkt niewiadomego pochodzenia i wątpliwej jakości” (najprościej mówiąc bubel), od prawdziwych i wartych uwagi.

RESTAURACJE I TAWERNY
W restauracjach, które polecam, wraz z moim Grekiem byliśmy gościem nie raz i „przejedliśmy” prawie całe menu. Jedliśmy i jemy. My, nasze rodziny, znajomi i turyści podczas wycieczek.

TRADYCYJNE PRODUKTY Z ZAKYNTHOS
Produkty lokalne przez cały sezon, codziennie degustują turysci na wycieczkach, zawsze oceniając, ze to najlepsze jakie kiedykolwiek jedli.
To dzięki temu, że starannie wybieramy dla Was miejsca gdzie możecie kupić prawdziwą oliwę z Zakynthos, lokalne, piwo czy wino robione tradycyjnym sposobem.

HOTELE
O hotele od 4 lat wypytuje moich turystów na wycieczkach. Słyszę różne opinie przez zachwyt po bardzo negatywne. Na podstawie tych opinii powstaje lista rekomendowanych hoteli i villi, która ma Wam pomóc dokonać właściwego wyboru.

VILLE I APARTAMENTY
Nie raz zdarzyło mi się planować wakacje dla wymagających klientów, oczekujących od urlopu czegoś więcej. To dla nich wyszukałam i osobiście sprawdziłam miejsca, które spełniają wszystkie te warunki. Dziś mogę polecić wybrane spośród wielu ville i apartamenty moim zdaniem najlepsze na wyspie Zakynthos.

Każdy punkt na wyspie Zakynthos, który sprawdziliśmy posiada widoczny znak „Rekomendowane przez Project Holidays”
dzięki czemu możesz być pewien, że dobrze trafiłeś.

Jeśli dzięki naszej rekomendacji będziesz jednym z zadowolonych klientów restauracji, farmy, wypożyczalni i innych zostaw swoją opinię na naszym facebooku i dołącz do drużyny Project Holidays !