Rekomendowane przez Project Holidays

Dział Rekomendowane przez Project Holidays ma być dla Was – turystów z Polski, moich rodaków- gwarancją, ze ktoś przed Wami sprawdził, ocenił i poleca. Ma działać jak sitko oddzielające wszechobecny „produkt niewiadomego pochodzenia i wątpliwej jakości” (najprościej mówiąc bubel), od prawdziwych i wartych uwagi.

RESTAURACJE I TAWERNY
W restauracjach, które polecam, wraz z moim Grekiem byliśmy gościem nie raz i „przejedliśmy” prawie całe menu. Jedliśmy i jemy. My, nasze rodziny, znajomi i turyści podczas wycieczek.

TRADYCYJNE PRODUKTY Z ZAKYNTHOS
Produkty lokalne przez cały sezon, codziennie degustują turysci na wycieczkach, zawsze oceniając, ze to najlepsze jakie kiedykolwiek jedli.
To dzięki temu, że starannie wybieramy dla Was miejsca gdzie możecie kupić prawdziwą oliwę z Zakynthos, lokalne, piwo czy wino robione tradycyjnym sposobem.

HOTELE
O hotele od 4 lat wypytuje moich turystów na wycieczkach. Słyszę różne opinie przez zachwyt po bardzo negatywne. Na podstawie tych opinii powstaje lista rekomendowanych hoteli i villi, która ma Wam pomóc dokonać właściwego wyboru.

VILLE I APARTAMENTY
Nie raz zdarzyło mi się planować wakacje dla wymagających klientów, oczekujących od urlopu czegoś więcej. To dla nich wyszukałam i osobiście sprawdziłam miejsca, które spełniają wszystkie te warunki. Dziś mogę polecić wybrane spośród wielu ville i apartamenty moim zdaniem najlepsze na wyspie Zakynthos.

MOJE KOLEJNE WAKACJE
Odpowiedź na pytanie gdzie jeszcze warto jechać, jaką wyspę zwiedzić i z kim. Polecamy tutaj sprawdzone biura, z którymi bez zastanowienia możemy wysłać Was na super wycieczkę. To Wasi ludzie w Grecji.

BLOGI O GRECJI
Sama piszę blog o Zakynthos i rozumiem dlaczego istnieją ludzie, którzy to robią. Żyje w nas wirus dzielenia się historiami, zaciekawiania ludzi i pisania (najczęściej jako alternatywa mówienia, a niezłe z nas gaduły 😉 )
Polecamy blogi o kuchni, o Grecji i Grekach, blogi o języku greckim i życiu Polek w tym pięknym kraju.
Każdy z nich jest inny choć mają dwie wspólne cechy: miłość do Grecji i to jak warto je czytać.


Możesz skorzystać z mojego doświadczenia i słowa, które Ci daje wiedząc, że będziesz zadowolony i bezpieczny.
Nie polecam wszystkich, a moja ocena jest subiektywna. Przed niektórymi ostrzegam ale nie tutaj, żeby nie robić antykreklamy.

Każdy punkt na wyspie Zakynthos, który sprawdziliśmy posiada widoczny znak „Rekomendowane przez Project Holidays”
dzięki czemu możesz być pewien, że dobrze trafiłeś.

Jeśli dzięki naszej rekomendacji będziesz jednym z zadowolonych klientów restauracji, farmy, wypożyczalni i innych zostaw swoją opinię na naszym facebooku i dołącz do drużyny Project Holidays !